MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Recenzia Zerex

Zerex – kráľ na trhu alebo len vyšperkovaný marketing?

Tablety Zerex nie je treba zrejme väčšine mužov vôbec predstavovať. Každý pán, ktorý chce zlepšiť erekciu, zabrániť predčasnej ejakulácii a byť lepším milencom, určite už o Zerexe počul. Ide o značku voľnopredajných prípravkov určených na zlepšenie erekcie, predĺženie pohlavného styku a aj na zvýšenie libida či sexuálneho výkonu.

Na značke Zerex sa mi páči ich špecializácia. Výrobca totiž na trh uviedol hneď tri druhy tabliet a to Zerex Klasik, Zerex ExtralongZerex Ultragold. Táto značka je pritom na našom trhu už 5 rokov, pričom podľa informácií priamo od výrobcu vyskúšalo tabletky viac ako 80 000 mužov. Tabletky majú certifikát nielen Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ale prešli aj skúškami akreditovaného laboratória. Zerex má pritom 100 % prírodné zloženie a je bez receptu. Ako je to teda s marketingom Zerexu? Áno, má ho najlepší. Vyšperkovaný do posledných detailov. Každopádne v mojich testoch najlepším prípravkom nebol, ale medzi TOP 4 určite patril.

Zerex má podobu modrej tabletky, ale bez predpisu. Môžete si ho jednoducho objednať z pohodlia domova cez internet alebo telefonicky a už čoskoro máte tento malý zázrak doma. Ide o prípravok určený na zlepšenie erekcie za prijateľnú cenu. Ako bonus, značka Zerex ponúka aj špecializované tabletky na oddlialenie ejakulácieZerex Extralong a na dlhodobé zlepšenie potencie Zerex Ultragold.

Aké účinné sú tieto prípravky? Ide naozaj o tak silné pilulky? Kde a ako si ich môžete zakúpiť?

Ako dlho som tabletky testoval 3 mesiace
Kedy začali zaberať po niekoľkých dňoch
Vedľajšie účinky žiadne
Zväčšenie penisu? áno, ale len pri erekcii a dlhodobom užívaní 0,5 – 1 cm
Cieľová skupina / vek všetci muži
Doručenie a diskrétnosť na druhý deň po objednávke (neoznačené, neutrálne balenie)
Lepšia alternatíva Merlix
varianty Zerexu ➡️ Zerex Klasik na rýchlu erekciu
➡️ Zerex Extralong na oddialenie ejakulácie
➡️ Zerex Ultragold na dlhodobé zlepšenie erekcie
Cena iba 29 € (+ zľava s kódom DOG2 Klasik, Extralong alebo ULTRA5 Ultragold)
Kde kúpiť / predaj TU + aktivujte zľavu

V tejto recenzii som podrobne rozobral všetko, čo sa Zerexu týka (Klasik, Extralong, Ultragold). V záverečnej časti dostanete priestor na diskusiu, vaše skúsenosti a otázky. Budem rád, keď sa spolu podelíme o skúsenosti a tak si navzájom pomôžeme. Prípravok som testoval tri mesiace a viem teda, ako funguje a či stojí za odporúčanie. Vtipné je aj to, že ľudia ho volajú “Zarex”, čo nie je správne označenie, ale správne je to Zerex.

Výrobca a pôvod

Za značkou Zerex stojí spoločnosť Active life Inv. Na niektorých miestach sa však uvádza iná firma, s podobným názvom, Active life. O týchto firmách som sa na internete veľa nedozvedel. Samotný Zerex má označenie „Made in USA“. Trochu pochybne ale vyznieva fakt, že sa nikde neuvádza, aká americká firma je výrobcom tohto produktu. Každopádne veľkým plusom je to, že sú odskúšané v laboratórnych podmienkach a majú príslušné certifikáty. Zloženie tabletiek je známe a samotný produkt má certifikát vydaný Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Z ich užívania neplynie žiadne riziko, zloženie prípravkov je vraj prírodné.

Čo je ešte dôležitejšie, ako všetky certifikáty, sú reálne odskúšania v praxi. Zerex je ako jeden z mála producentov testovaný v laboratórnych podmienkach. Vďaka laboratórnemu testovaniu máte 100 % istotu, že v tabletke dostanete presne všetko to, čo výrobca garantuje. Keďže toto u konkurencie nie je samozrejmosťou, Zerex má v tomto smere navrch.

Zloženie a účinné látky

Ako som už spomenul, Zerex je čisto prírodný produkt. Ide o špičkové zloženie, ktoré sa vyníma v porovnaní s konkurenciou. Na Slovensku je registrovaný ako doplnok stravy, čo je ďalšia výhoda – preto je voľne dostupný, bez lekárskeho predpisu. Svojim zložením patria tieto tabletky medzi špičku. Nájdete tu hneď niekoľko látok, ktoré by ste u konkurencii hľadali márne.

Schizandra chinesis tabletky na podporu erekcie

Schizandra chinesis

Schizandra čínska je rastlina s červenými plodmi, ktorá sa často využíva v tradičnom liečiteľstve. Tento prírodný životabudič sa v starej tradičnej ázijskej medicíne používa niekoľko tisíc rokov a je považovaný doslova za všeliek. Vďaka svojim účinkom pomáha nadobudnúť stratenú sexuálnu energiu a prispieva k oveľa intenzívnejšiemu a dlhšiemu pohlavnému styku.

Maca

Ide o rastlinu z peruánskych Ánd, ktorá si svojimi vlastnosťami vyslúžila označenie peruánska Viagra. Pozitívne účinky výborne pôsobia na zlepšenie psychickej aj fyzickej výkonnosti. Zvyšuje libido a stimuluje sexuálne funkcie. Známy je aj jej výrazne priaznivý vplyv na potenciu muža.

Maca tabletky na podporu erekcie
Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekcie

Tribulus Terrestris

U nás známy pod názvom kotvičník zemný, má svoj pôvod v Ázii. Zvyšuje hladinu testosterónu a ide o stimulant vyhľadávaný napríklad aj profesionálnymi športovcami. Rovnako sa však využíva v tradičnej ázijskej medicíne. V Zerexe ho možno nájsť najmä pre pozitívny vplyv na hladinu testosterónu, ale aj pre zvýšenie vytrvalosti a fyzickej výkonnosti.

L-Arginín

Táto aminokyselina hrá dôležitú úlohu pri tvorbe oxidu dusnatého. Uvoľňuje cievy, dodáva im pružnosť, čo zároveň umožňuje ich lepšie prekrvenie, čo zároveň umožní penisu dosiahnuť kvalitnú erekciu.

Ženšen

Alebo nazývaný všehoj ázijský, revitalizuje funkcie pohlavného ústrojenstva a stimuluje tvorbu hormónov. Ide o známy prostriedok na tlmenie únavy a celkové uvoľnenie. Vďaka svojím účinkom pomáha k uvoľneniu stresu a tým zároveň k zlepšeniu erekcie.

Silybum marianum

Pestrec mariánsky predstavuje liečivú rastlinu, ktorá je využívaná pre rôzne medicínske účely. Svoje uplatnenie našla najmä pri boji s impotenciou. Prekrvuje panvovú časť, čím zabezpečuje vznik kvalitnej erekcie a schopnosť mať pohlavný styk. Zároveň chráni tenké a citlivé žily v pohlavnom úde.

L-Lyzín

Aminokyselina L-Lyzín pomáha pri detoxikácii tela. Je dôležitý najmä pri obnove ciev a používa sa aj pri podpornej terapii kardiovaskulárnych ochorení. Patrí medzi esenciálne aminokyseliny, čiže náš organizmus si ju nevie syntetizovať sám. Zlepšuje tiež prekrvenie penisu, vďaka čomu môžete predĺžiť dobu erekcie.

L-Citrulín

Predstavuje zdroj L-arginínu, pričom v spojení týchto dvoch zložiek dochádza k tvorbe oxidu dusnatého, ktorý má na svedomí prekrvenie ciev v oblasti penisu. Vďaka lepšiemu prekrveniu ciev dochádza k pevnejšej a kvalitnejšej erekcii, pričom v kombinácii s inými aminokyselinami v Zerexe dokonca aj k rýchlejšiemu nástupu erekcie.

Vitamíny

Zerex obsahuje množstvo vitamínov a minerálov. Napríklad:

Vitamín B6 vyvoláva chuť na sex.
Vitamín E je najdôležitejší zo všetkých vitamínov v súvislosti so sexuálnou aktivitou, pričom tiež prispieva k zlepšeniu prietoku krvi.
B karotén sa v tele človeka mení na vitamín A, ktorý neutralizuje vznik estrogénu a tým pádom neprestávate mať chuť na sex.

Mangán sa podieľa na tvorbe dopamínu, ktorý následne podporuje nervy na prenášanie sexuálnych vzruchov do mozgu.
Zinok podporuje tvorbu testosterónu, vo veľkej miere tiež ovplyvňuje celkovú výdrž a mužnosť. Podľa nedávnych zistení je v spermiách u neplodných mužoch až o polovicu menej horčíka, ako by malo byť.
Vápnik všeobecne podporuje aktívny život, najmä vzhľadom na pevnosť a stavbu tela, ktorá je pri sexe veľmi dôležitá. Tiež zabraňuje svalovým kŕčom.

Zerex zloženie

Prehľadná tabuľka zloženia prípravku Zerex

Existujú tri druhy výrobku Zerex, ktoré sú na trhu dostupné. Každý z nich sa špecializuje na iný problém:

 • na rýchlejší nástup erekcieKlasik
 • na predčasnú ejakuláciuExtralong
 • na zlepšenie erekcie v dlhodobom horizonteUltragold

Z tohto dôvodu majú aj tieto výrobky rôzne zloženie.

Ešte vám predložím prehľadnú tabuľku, kde si zloženie jednotlivých Zerexov môžete jednoducho porovnať aj sami.

Aktívna zložka Zerex Klasik
(na rýchlu erekciu)
Zerex Extralong
(na oddialenie ejakulácie)
Zerex Ultragold
(na dlhodobé zlepšenie erekcie)
Tribulus terrestris 150 mg 100 mg 300 mg
L-arginín  50 mg  50 mg neobsahuje
Maca  50 mg  50 mg  200 mg
L-lyzín  50 mg  50 mg neobsahuje
Teobromín  50 mg  40 mg neobsahuje
L-citrulín  50 mg  30 mg neobsahuje
Ženšen neobsahuje  50 mg neobsahuje
Pestrec mariánsky neobsahuje  30 mg neobsahuje
Schizandra čínska neobsahuje neobsahuje  200 mg
Vitamín B2 neobsahuje neobsahuje  20 mg
Vitamín B6 neobsahuje neobsahuje  2,8 mg
Vitamín B12 neobsahuje neobsahuje  2,8 mg
Meď neobsahuje neobsahuje  2 mg
Zinok neobsahuje neobsahuje  5,0 µg

Pre seniorov je špecialitou na našom trhu Zerex Ultragold, ktorý je svojím zložením určený špeciálne pre mužov v strednom a zrelom veku. Obsahuje viacero vitamínov skupiny B a tiež zinok či meď. Ide zatiaľ o unikát na trhu.

Ktorý Zerex si vybrať?

Zerex Ultragold

Podľa výrobcu, recenzií a skúseností zákazníkov na fórach a v diskusiách ide zatiaľ o najlepší zo všetkých uvedených Zerexov, ktorého užívanie sa odporúča najmä mužom po 40-ke. Výrobca deklaruje, že má pozitívny vplyv nielen na zlepšenie erekcie či dĺžku pohlavného styku, ale má vplyv aj na celkovú vitalitu organizmu. Odporúčané dávkovanie je každý večer pred spaním aspoň po dobu 3 mesiacov. Je teda vhodný na každodenné užívanie nielen pred sexuálnym stykom (ako Zerex Klasik a Extralong). Z vlastnej skúsenosti ho neodporúčam kombinovať s alkoholom, počas skúmaného obdobia som ho ani neužíval, aby som neuškodil výsledkom testu. Okrem tradičných bylín Maca a Tribulus terrestris obsahuje tiež Zinok, Vitamíny B2, B6, B12 a iné zdraviu prospešné látky. Obsahuje dôležité aminokyseliny, vitamíny a minerály.

Osobne som testoval práve tento výrobok a o mojich skúsenostiach s ním sa dozviete v recenzii nižšie. Už teraz vám však môžem povedať, že z môjho pohľadu ide o jeden z najlepších výživových doplnkov s priaznivým vplyvom na erekciu, výdrž a výslednú kvalitu orgazmu na Slovenskom trhu. Prvé miesto u mňa stále zastáva MerliX Perfektum. Dôležitú úlohu zohralo aj pravidelné užívanie po dobu 30 dní. Prvý efekt sa však dostavil už po 7 dňoch a zosilnel počas ďalších dní. Preto môžem Zerex Ultragold naozaj odporučiť.

Zerex Extralong

Ako už z názvu vyplýva, Zerex Extralong je určený pre tých, ktorých trápi celková dĺžka pohlavného styku. Podľa stránok výrobcu, ako aj podľa mnohých diskusií zákazníkov na internete, Zerex Extralong by mal predlžovať dĺžku pohlavného styku až o 30 minút, čo je naozaj dosť dlhý čas poriadne si užiť. Obsahuje aminokyseliny v kombinácii s extraktom tradičných bylín (Maca a Tribulus Terrestris, Silybum marianum – prastaré liečivé rastliny). Užíva sa hodinu pred pohlavným stykom, no bez pravidelného užívania sa pri výživových doplnkoch takýto rýchly účinok dostaví len málokedy. Osobne som Zerex Extralong skúšal, preto mužovi prahnúcom po tvrdej erekcii radím skúsiť mesačnú dávku (60 kapsúl). To bol, aspoň pre mňa, dosť dlhý čas na to, aby sa dostavil priaznivý efekt.

Zerex Klasik

Zerex Klasik deklaruje okamžitý účinok, ktorý by sa mal dostaviť do 60 minút od užitia. Pomáha mužom, ktorí majú problémy s erekciou. Obsahuje prírodné zložky (L-Lyzín, L-Citrulline, L-Arginín), ktoré v kombinácii s extraktom z byliny Maca a Tribulusterrestris dokáže malé zázraky. Jednoducho by sa dalo povedať, že Zerex Klasik pomáha mužom stať sa znovu mužom.

Zaujímavosťou je, že distribútor na dôkaz účinnosti svojich produktov dáva možnosť zakúpenia len jednej tablety Zerex na skúšku. Pre mňa to signalizuje dôkaz o tom, že výrobok skutočne funguje. Ja osobne som Zerex Klasik neskúšal, no za skúšku určite stojí mesačné pravidelné užívanie, ktoré pri bežných tabletkách na erekciu vždy preferujem.

Dávkovanie a užívanie

Zerex na rozdiel od bežných liekov na predpis neúčinkuje okamžite a za každých okolností. Naopak, efektívnejšie je jeho dlhodobé užívanie. Na druhú stranu, ako výrobca hovorí sám, je možné užiť aj jednu tabletku, pričom denné odporúčané maximum sú 2 tablety.

Zerex by sa nemal miešať s alkoholom. Vzhľadom na to, že prípravok je kategorizovaný ako výživový doplnok, odporúčam dlhodobejšie užívanie. U niekoho sa totiž môžu prejaviť pozitívne účinky skôr, u iného zas neskôr. Nebuďte preto hneď sklamaný, pretože by ste mali rátať s rozumnou dobou, aby sa hladina účinných prírodných látok v tele prejavila.

Tabletky pre mužov

1 tableta

60 minút pred stykom

Účinky

Alfou a omegou tohto výrobku je zlepšenie erekcie a potencie a pokiaľ je toto váš cieľ, nemali by ste ostať sklamaný. Ako som spomenul v úvode, výrobca má v ponuke na trhu až tri druhy tabliet, pričom každá je v niečom viac účinná a na niečo sa viac zameriava.

Hoci sa účinky jednotlivých typov Zerexu mierne odlišujú, jeden je spoločný: podpora erekcie a zlepšenie kvality sexuálneho výkonu. Tú sú najdôležitejšie účinky jednotlivých prípravkov:

Predĺženie erekcie

Zerex Extralong a Zerex Ultragold sľubujú najmä dlhšie trvajúcu erekciu. V prvom prípade účinku napomáhajú výťažky z pestreca mariánskeho a ženšenu, ktoré predlžujú sexuálny akt podporou dlhšej erekcie. Druhá verzia Zerexu je určená špeciálne mužom v strednom veku a seniorom. Žiadaný účinok sa dostaví s najväčšou pravdepodobnosťou pri dlhodobom užívaní, samotný výrobca hovorí o minimálne troch mesiacoch.

Erekcia a stoporenie

V každom z prípravkov Zerex sa nachádzajú všetky účinné prírodné látky, ktoré sú nevyhnutné pre lepšie prekrvenie penisu a nástup kvalitnej erekcie. V tomto prípade platí, že miera úspechu je individuálna u každého muža. Na jednej strane závisí od miery problému s erekciou a na druhej strane na dĺžke užívania Zerexu. Čím dlhšie ho budete užívať, tým kvalitnejší výsledok sa dostaví.

Hrubší penis

V tomto prípade ide o veľmi individuálnu záležitosť, ktorú niekto môže, iný nemusí spozorovať. Osobne som si žiadne výrazné zhrubnutie penisu nevšimol, ale je to vec názoru. Dobré prekrvenie penisu má za následok nielen pevnejšiu erekciu, ale môže ovplyvniť aj zhrubnutie penisu. Tu by som však neočakával žiadne zázraky a bol radšej realistický.

Zvýšenie testosterónu a chuti na sex

Na zvýšenie chuti na sex sú určené všetky typy Zerexu, avšak špeciálne Zerex Ultragold je odporúčaný najmä tým mužom, ktorých trápi príliš nízka „sexuchtivosť“. Najčastejšia z príčin zníženého libida je nedostatočná hladina testosterónu a práve v tomto prípade by mohli tabletky dopomôcť k nastaveniu dostatočnej hladiny. Kotvičníka zemného je tu 3 násobne viac než v Zerexe Klasik. Preto ak máte najväčšie problémy s chuťou na sex, tak je pre vás určený práve tento Zerex.

Predčasná ejakulácia

Pre tých mužov, ktorí majú problémy s „nedočkavou“ ejakuláciou a predčasným vyvrcholením sú určené tabletky Zerex Extralong. Výrobca ich opisuje ako špeciálne tablety pre mužov, ktorých trápi predčasná ejakulácia. Ja som Extralong užíval a síce sa u mňa nevyskytovali až tak vážne problémy s predčasnou ejakuláciou, pocítil som nejaké zlepšenie.

Nežiadúce účinky

Vďaka prírodnému zloženiu tabletiek sa nemusíte obávať žiadnych vedľajších účinkov, popr. ich výskyt je len minimálny. Aj napriek tomu je tu určené dávkovanie a maximálna denná povolená dávka. Ak toto dávkovanie budete dodržiavať a nie ste alergický na nejakú zo zložiek, nemali by ste mať problém s užívaním. Môžu sa vyskytnúť menšie tráviace problémy, ale ide o ojedinelý stav, ktorý by mal rýchlo prejsť. Nie je sa čoho báť.

Kde Zerex kúpim?

Prípravok je možné kúpiť bez receptu, takže nemusíte navštevovať lekára a absolvovať vyšetrenia. Napriek tomu však Zerex v lekárňach nekúpite. Navštívil som viaceré väčšie aj menšie lekárne, ale všade bo rovnaký výsledok – Zerex tam nenájdete.

To by však nemusí byť problém, pretože ako poznám väčšinu mužov, zrejme by sa ostýchali kúpiť tabletky osobne. Ostáva tak možnosť kúpiť produkt len online cez internet. Najlepšie cez ich oficiálnu stránku www.zerex.sk. Ako ukazujú moje skúsenosti a prieskum na internete, ide o jediný naozaj overený a 100 % predajný kanál.

POZRIEŤ E-SHOP

Balenie a cena

Zerex je možné zakúpiť vo viacerých typoch balení. Najväčšie pozitívum, ktoré oceníte a odlišuje Zerex od konkurencie, je zakúpenie 2 tabletiek na otestovanie účinkov. Túto možnosť máte len pri verziách Klasik a Extralong, pri type Ultragold to nie je možné. Ak však s užívaním začínate, odporúčam bežné balenie, ktoré vám dlhšie, aby ste mohli objektívnejšie zhodnotiť účinky tabletiek.

Aj v tomto prípade platí, že čím väčšie balenie si objednáte, tým bude cena za balenie výhodnejšia. Ak sa vám Zerex osvedčí, do budúcna odporúčam objednať väčšie balenie, nakoľko sa vám to oplatí viac. Určite nesiahajte po žiadnych náhradách od predajcov cez podozrivé inzeráty. Šetriť takýmto spôsobom na vašom zdraví sa vám rozhodne nevyplatí.

Ako si ho kúpiť?

Predaj tabletiek je výhradne cez internet, čo je mimoriadne pohodlné. Vyplnenie objednávky zaberie len chvíľu a nemusíte pritom nikam chodiť. Pri objednávke si vyberiete typ tabletiek a veľkosť balenia a vyplníte svoje osobné údaje vrátane adresy, kam vám tabletky zašlú. Zvolíte platbu buď bankovým prevodom alebo na dobierku, vyberiete si spôsob dopravy, objednávku odošlete a môžete už len čakať.

Na výber máte niekoľko druhov dopravy. Najlacnejšie je dodanie prostredníctvom Slovenskej pošty, ktoré stojí len 3,50 €. O niečo drahší je Parcel Shop za 4 €. Cez balíkomat máte možnosť vyzdvihnutia zásielky aj cez víkend, doprava však stojí 4,50 €. Najdrahší je kuriér UPS za 4,50 €, kde však máte dodanie spravidla do 24 hodín.

Pri objednávke nad 70 € ponúka výrobca dodanie zdarma, čiže ak budete objednávať väčšie balenie, určite by ste túto cenovú akciu mali využiť. Pri objednávke nad 100 € môžete získate aj špeciálny darček. Aký? To vám neprezradím, nechajte sa prekvapiť. Balenie je v každom prípade diskrétne, čo platí aj o údajoch v objednávke.

Moja skúsenosť

Prejdime na časť, ktorú z vás všetci očakávali asi najviac. Je lepšie raz zažiť, ako o niečom stokrát počuť. Preto som aj Zerex som vyskúšal. Popravde, stále ho z času na čas užijem, pretože sa mi osvedčil ako veľmi dobrý a účinný prostriedok na zlepšenie kvality môjho milostného života.

Pred testovaním Zerexu som prechádzal internet a narazil na veľmi sporné komentáre. Našiel som veľké množstvo pozitívnych skúseností (často samozrejme falošných, ktorých účelom bola propagácia webu predávajúceho Zerex), ale aj negatívne recenzie. Zaujali ma hlavne tie druhé a podrobne som čítal, čo ľudia najviac kritizujú. Išlo o nulové účinky, Zerex je vraj podvrh, klame ľudí, nefunguje, kvalitnejšia erekcia sa nedostavila a pod. To ma skutočne prekvapilo preto by som chcel uviesť moje skúsenosti, ktoré sa od tých negatívnych odlišujú.

Ja osobne som Zerex bral počas 30 dní po 2 tabletky denne. Mám šikovnú partnerku, no trošku lenivý penis a nie vždy sa postaví vtedy, kedy by som chcel. Je pravda, že Zerex mi nefungoval hneď po pol hodine, či hodine, to je fakt. No neznamená, že to u iných mužov nemusí takto rýchlo fungovať. Keďže som už otestoval veľké množstvo tabletiek na erekciu, vedel som, čo približne môžem očakávať od tohto výrobku. Zloženie Zerexu však napovedá, že účinky sa dostavia pri dlhodobom užívaní. Čo sa tak stalo aj v mojom prípade stalo. Už po týždni pravidelného užívania sa mi postaral o stvrdnutý penis a dlhšiu erekciu a tým aj lepšieho a dlhšieho orgazmu.

Podmienkou naozaj je dlhodobé užívanie prípravku a reálnejšie očakávania. Ak máte seriózny problém vôbec dosiahnuť erekciu, či už máte úplnú erektilnú dysfunkciu, v tomto prípade vám Zerex, podľa môjho názoru, vôbec nepomôže. Skôr by sa vám osvedčila návšteva lekára a vhodná liečba.

Pokiaľ máte ale napríklad problém s kvalitou erekcie a jej dĺžkou alebo ak nemáte dostatočnú chuť na sex, Zerex môže byť veľmi nápomocný. Ocenia ho najmä muži v strednom veku a tí, čo majú príliš stresový život či nezdravý životný štýl. Samozrejme, že zároveň treba zlepšiť aj svoju životosprávu a pravidelne a dlhodobo užívať Zerex.

4.5/5 - (70 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Milan píše:

zerex je len drahy vyzivový doplnok ktory nefunguje. Vela penazi za malo muziky. Aj ked reklam maju dost.