MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Mokrý orgazmus

Existuje niekoľko spôsobov akým môže žena vyvrcholiť počas orgazmu. Jedným z nich je tzv. mokrý orgazmus, ktorý by sa dal opísať ako ejakulácia z pošvy počas momentu vyvrcholenia. Pojem squirting určite nie je len výmyslom z filmov pre dospelých. Na rozdiel od vaginálneho či klitoriálneho orgazmu ide o pomerne neznámy fenomén, ktorý nie je tak prebádaný.

Štatistiky tvrdia, že približne tretina žien už zažila mokrý orgazmus. Myslím si však, že keby sa muži dostatočne venovali svojim partnerkám, toto číslo by bolo radikálne vyššie. Na to je však potrebná nielen šikovná technika, ale aj spolupráca zo strany partnerky. Ženy by mali hlavne spoznať samé seba a zistiť, akým spôsobom sa dokážu najviac vzrušiť a počas sexu najlepšie uvoľniť. Muži by zas mali vedieť dosiahnuť cestu k mokrému orgazmu u svojej partnerky.

Čo je mokrý orgazmus?

Zvyknú ho nazývať aj ženský výstrek alebo squirting. Ide o druh orgazmu, pri ktorom dochádza na základe sexuálnej stimulácie nielen k prežitiu sexuálneho vyvrcholenia, ale aj k ženskej ejakulácii.

Mokrý orgazmus vzniká stimuláciou bodu G zvnútra aj zvonka.

Musí jej predchádzať sexuálna predohra a stimulácia musí byť súčasná.

Pri mokrom orgazme dochádza k sexuálnemu vyvrcholeniu spolu s uvoľnením špecifickej tekutiny, ktorá vystrekne podobne ako ejakulát pri mužskom orgazme.

Veľa žien aj mužov si myslí, že pri ženskom striekaní dochádza k samovoľnému úniku moču. Nejde však o moč, ale o tekutinu pochádzajúcu zo Skeneho žliaz. Ide o bezfarebnú tekutú látku bez zápachu a chuti, v ktorej sú bežné látky nachádzajúce sa v ľudskom organizme.

Mnoho mužov, ale aj žien zaujíma ako dosiahnuť squirting. Postup by sa dal skrátiť nasledovne:

V prvom rade musíte u ženy nájsť bod G, ktorý by sa mal nachádzať približne 3 cm od vchodu do pošvy na jej hornej strane.

Potom sa zamerajte na masáž a stimuláciu tohto miesta, či už bruškom alebo špičkou jedného prsta či dvoch a nebojte sa trocha pritlačiť.

Druhá ruka by mala stimulovať vonkajšie miesto, a to v oblasti medzi Venušiným pahorkom a horným koncom ohanbia.

Následne intenzívne stimulujte oba body a dôjde k výstreku.

Squirting ako dosiahnuť mokrý orgazmus

Takto približne to funguje na základe mojej skúsenosti, no netreba zabúdať, že každá žena je individuálna a vyššie spomínaný postup nemusí byť zďaleka jediným možným. Ženský výstrek je výsledkom celkovej sexuálnej stimulácie a za istých okolností je možné ho dosiahnuť aj klasickým vaginálnym stykom.

Taktiež si môžete pomôcť aj niektorými sexuálnymi pomôckami. Nezabúdajte tiež na predohru kde si môžete pomôcť orálnou stimuláciou. Podmienkou však je, aby žena bola maximálne uvoľnená a vzrušená.

DȎLEŽITÁ JE TRPEZLIVOSŤ

Dosiahnutie mokrého orgazmu nie je samozrejmosť a vyžaduje si veľa trpezlivosti. Nevzdávajte sa pretože najdôležitejšia je súhra oboch partnerov. Určite by vyvolanie mokrého orgazmu nemal byť váš jediný cieľ. Ide o prostriedok k uspokojivému sexuálnemu životu.

Problémy s mokrým orgazmom

Dosiahnutie orgazmu ako výsledok sexuálnej stimulácie však nie je samozrejmosťou. Nejde len o problémy pri dosiahnutí mokrého orgazmu, ale aj vyvrcholenia u ženy celkovo. Problémy môžu vyplývať z neskúsenosti či nesprávnej techniky. U žien sa môžu vyskytnúť viaceré problémy či poruchy:

Vaginizmus

Ohroziť dosiahnutie mokrého orgazmu môže aj vaginizmus. Ide o reálnu medicínsku diagnózu, počas ktorej dochádza k samovoľnému stiahnutiu svalstva vagíny. Tieto kŕče následne neumožňujú preniknúť penisu do vagíny a spôsobujú bolestivý sexuálny styk.

Frigidita

Niektoré ženy majú problém s nechutenstvom do sexuálnych hrátok celkovo. Takýto stav sa najčastejšie označuje ako frigidita. Žena má problém so sexuálnym vzrušením a vôbec nepociťuje potrebu mať sexuálny styk.

Anorgazmia

Problémy s dosahovaním orgazmu vôbec sa nazývajú anorgazmia. Ide o poruchu spojenú buď s úplnou absenciou orgazmu alebo nemožnosti dosiahnuť orgazmus len pri špecifickej sexuálnej stimulácii, napríklad nemožnosť dosiahnuť klitoriálny orgazmus.

Príčiny problémov s mokrým orgazmom

Okrem vyššie spomínaných medicínskych problémov môžu dosiahnutie mokrého orgazmu znemožniť aj niekoľko špecifických faktorov. Ide však o externé faktory, ktoré sa dajú pri troche snahy aj celkom efektívne vyriešiť. Ide najčastejšie o tieto problémy:

Neskúsenosť ženy

Ďalším častým problémom je neskúsenosť samotnej ženy. Množstvo z nich má problémy s objavovaním vlastného tela a vlastnej sexuality. Boja sa spoznávať seba samú, čo môže mať objektívny problém s tým, aby vedeli dosiahnuť akýkoľvek typ orgazmu. Vyriešiť by to mohla častejšia masturbácia a spoznávanie vlastnej sexuality.

Nedostatočné uvoľnenie

Mnoho žien, ktoré už majú skúsenosť s mokrým orgazmom tvrdí, že na jeho dosiahnutie sa museli maximálne uvoľniť. To je teda ďalšia možná príčina, ktorá bráni ženám na ceste k mokrému orgazmu. Na jeho dosiahnutie je potrebné uvoľniť celé svalstvo a nechať sa unášať pocitmi bez kontrolovania sa.

Nedostatočné libido

Za celkovými problémami s dosiahnutím orgazmu, a to nielen toho mokrého, môže byť problém s libidom. Prejavuje sa napríklad nízkou chuťou na sex alebo nízkou vzrušivosťou. Práve od nej častokrát závisí to, či žena bude na sexuálnu stimuláciu reagovať orgazmom.

Fyziologický problém

Ide o zdravotný problém, ktorý sa týka pohlavnej sústavy ženy a môže výrazne skomplikovať dosiahnutie mokrého orgazmu. Najčastejšie ide o nedostatočné prekrvenie alebo nedostatočné zvlhčenie vagíny. Nesprávne prežívanie sexuálneho dráždenia môže mať za následok absenciu orgazmu.

Nevhodná technika u muža

Nie je to len o problémoch súvisiacich so ženami. Alfou a omegou je správna technika, ktorá je už v rukách mužov. Ten musí správne zladiť stimuláciu bodu G zvnútra a tlak na oblasť podbruška zvonka. Ak je taktika neúspešná a mužovi sa nedarí, k mokrému orgazmu vôbec nemusí prísť.

Ako na dosiahnutie mokrého orgazmu

Postup na dosiahnutie mokrého orgazmu som priblížil už na začiatku článku, no squirting nie je bezdôvodne tak málo rozšírený. Pre jeho dosiahnutie musia byť splnené viaceré podmienky a spolupracovať viacero vonkajších vplyvov. Ideálny stav pre ženský orgazmus je za týchto podmienok:

Zmena stereotypu

Snažiť sa dosiahnuť mokrý orgazmus znamená v mnohom zmeniť stereotyp. Treba sa viac zamerať na zvyšovanie sexuálnej dráždivosti ženy a muž sa musí viac venovať sexuálnej stimulácii. V predohre sa snažte zamerať najmä na bod G. Nezabúdajte zapojiť pri dráždení fantáziu, kreativitu a sledujte reakcie partnerky, ktoré vás nasmerujú k tým najcitlivejším miestam na tele ženy.

Liečba sexuálnej poruchy

Na začiatku treba odblokovať všetky prípadné problémy, ktoré súvisia s dosiahnutím orgazmu. Žena by mala podstúpiť gynekologické alebo sexuálne vyšetrenie, ktoré môže odhaliť istú sexuálnu poruchu. Môže sa týkať libida či pohlavnej sústavy ako takej. Najdôležitejšia je diagnostika, ktorá stanoví presnú príčinu a pomôže tak zvoliť správny spôsob liečby.

Uvoľnenie sa

Nejde len o uvoľnenie tela, ale aj mentálny relax. Iba maximálna pohoda a voľný priebeh sexu môžu navodiť pocity najväčšej rozkoše. Ženy by sa nemali snažiť sťahovať svaly riadiace ženský výstrek. Ide o tie isté svaly, ktoré ovládajú močenie a ženy ich podvedome sťahujú z obavy pred kompromitujúcou situáciou.

Tréning

Súčasťou dosiahnutia mokrého orgazmu je dlhodobý a pravidelný tréning. V prípade mužov to zahŕňa trénovanie stimulácie bodu G, v prípade žien zas sexuálne sebaspoznávanie a masturbovanie. Pomáha aj hľadanie erotogénnych zón. Tréning musí byť dlhodobý a pravidelný, pretože mokrý orgazmus si to aj vyžaduje.

Sexuálne pomôcky

Ak to nejde prirodzene penisom a mužovi sa nedarí dostatočne navnadiť partnerku vyššie spomínanými postupmi, pomôcť môžu sexuálne pomôcky. Súčasný trh ponúka veľké množstvo rôznych druhov vibrátorov, vibračných vajíčok a tiež iných pomôcok určených k zvýšeniu stimulácie a sexuálneho dráždenia. Použiť môžete aj špeciálne pomôcky určené na stimuláciu bodu G.

Pomoc s liekmi na prírodnej báze

Každej žene pomôže k dosiahnutiu mokrého orgazmu zvýšenie sexuálneho apetítu a vzrušivosti. Ako dosiahnuť toto zlepšenie? Nebude to nič prevratné, ale sú za tým len problém s libidom, ktoré obsahujú rôzne bylinné výťažky. Je ich pomerne dosť a ich účinky sú overené stáročiami.

Otázky a odpovede

Mokrý orgazmus je najmä u mužov veľmi populárna téma. Zvedavosť a túžba po nepoznanom vedie chlapov na internetové fóra, kde rozoberajú ako možno dosiahnuť squirting u ženy. Pravdepodobne to súvisí aj s príslovím, že zakázané ovocie chutí najlepšie. Preto som sa rozhliadol po internetových diskusiách a zodpoviem na tie najčastejšie otázky.

Dokáže každá žena dosiahnuť mokrý orgazmus?

Každá zdravá žena má fyziologicky možnosť vylúčiť tekutinu zo Skeneho žliaz. Pri správnej stimulácii a ideálnych podmienkach sa to dá vyvolať u každej ženy. Na druhej strane bez dobrej techniky a v nepriaznivých podmienkach sa to nepodarí zrealizovať.

Koľko tekutiny sa pri mokrom orgazme vyprodukuje?

Veľa mužov by sa chcelo u žien dopracovať k mokrému orgazmu. Na druhej strane ich však odrádza to množstvo „neporiadku“, ktoré by to mohlo za sebou zanechať. Na rozdiel od ejakulácie, dochádza v prípade žien k úniku zhruba 5 až 15 ml tekutiny. Výstrek môže dosiahnuť aj niekoľko metrov, ale nemusíte mať z toho obavy. Ide o bezfarebnú tekutiny bez vône a chuti, preto je sama o sebe neškodná.

Existuje ideálna poloha na dosiahnutie squirtingu?

Najlepšia je poloha, pri ktorej žena leží na chrbte. Najčastejšie ide o klasickú misionársku polohu, ktorá by mala na dosiahnutie mokrého orgazmu stačiť. Koniec koncov je to však na vás, no určite sa nebojte experimentovať.

Musím stimulovať aj bod G?

Grafenbergov bod, čiže bod G, je k dosiahnutiu squirtingu nevyhnutný. Práve táto oblasť ženskej pošvy má toľko nervových zakončení, že vie spôsobiť žene mimoriadne sexuálne vyvrcholenie. Ak žena dosiahne mokrý orgazmus pri vaginálnom styku, dochádza tiež k stimulácii tohto bodu, aj keď to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať.

Súvisí s orgazmom u žien aj ich libido či nadržanosť?

Aj keď nie priamo, no všeobecne platí, že väčší sexuálny apetít môže znamenať aj intenzívnejší a kvalitnejší sex. Mnoho žien však má problémy s chuťou na sex, libidom alebo nadržanosťou, ktoré vyplývajú z nezdravého životného štýlu a životosprávy. To potom sťaží dosiahnutie orgazmu.

Ako fungujú podporné tabletky pre ženy?

K dosiahnutiu (nielen) mokrého orgazmu nestačí len stimulácia bodu G alebo správna technika. Celé je to aj o telesnom a psychickom nastavení ženy. Dosiahnuť u nej čo najvyššiu vzrušivosť a zvýšiť jej libido. To všetko sa dá podporiť aj niektorými prirodzenými látkami, ktoré nám dala samotná príroda. Na tomto princípe sú založené aj podporné prípravky určené pre ženy:

 • Rastlinné a bylinné extrakty sú hlavnou zložkou týchto tabletiek. Ich účinky sú overené a priaznivo vplývajú na libido a sexuálny život.
 • Tabletky neobsahujú žiadne syntetické liečivá, preto si ich môžete zakúpiť bez predošlých vyšetrení u lekára alebo predpisu. Okrem účinných rastlinných zložiek obsahujú mnohé značky aj vitamíny, minerály, či aminokyseliny, čo podporuje aj zdravotný stav.

Vplyv tabliet je nielen na orgazmus, ale aj v ďalších oblastiach:

Zlepšenie libida

Najčastejšie ide o zvýšenie sexuálnej túžby, čiže libida, práve prostredníctvom afrodiziakálnych rastlín.

Zvýšenie prekrvenia pohlavnej sústavy

Lepší orgazmus je možné prežiť vďaka lepšiemu prekrveniu vonkajších genitálií, čo je ďalší účinok.

Mentálne a fyzické uvoľnenie

Zloženie so sebou prináša aj pôsobenie na celkovú vitalitu a uvoľnenie, nielen v sexuálnej oblasti.

4.4/5 - (31 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *