MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Recenzia Vimax

Vimax – kanadský zázrak a moje skúsenosti

Vimax je zaujímavý prírodný prípravok pôvodom z Kanady, ktorý je určený na zlepšenie erekcie, predĺženie pohlavného styku a zároveň zabráneniu predčasnej ejakulácii. Ďalším potešujúcim účinkom je sľubované zväčšenie penisu pri erekcii v dôsledku jeho lepšieho prekrvenia. Taktiež je považovaný za afrodiziakum.

Samotné tabletky sú zaregistrované na Ministerstve zdravotníctva Českej republiky, nakoľko oficiálny distribútor sídli práve u našich západných susedov. Predaj u nás je rýchly a bezproblémový, za čo má distribútor odo mňa palec hore. Nedávno som sa dočítal, že po dlhšom čase bolo zloženie prípravku aktualizované a jeho receptúra vylepšená. S veľkými očakávaniami som prípravok začal užívať. Moje dojmy a celkový výsledok môjho testovania nájdete na konci, teraz začnem trochou teórie.

Od ostatných obdobných prípravkov určených na podobné účely sa odlišuje cenou, zložením, dávkovaním a taktiež sa aj odlišujú skúsenosti zákazníkov. Recenzie Vimaxurôzne – ako kladné tak aj záporné, preto som bol zvedavý, ktoré hovoria pravdu.

Prípravok som testoval 2 mesiace a v tejto recenzii sa s vami podelím o moje pocity a skúsenosti. Budem rád, ak sa o tie svoje podelíte s ostatnými v diskusii pod článkom.

VIAC INFO

Vimax tabletky na podporu erekcie
Ako dlho prebiehal test? 3 mesiace (toľko aj odporúčam pre maximálne účinky)
Začali zaberať do 2 týždňov
Vedľajšie účinky žiadne
Zväčšenie penisu? áno, 1 až 1,5 cm počas užívania a pri erekcii
Cieľová skupina / vek všetci muži, určený pre staršie ročníky
Doručenie a diskrétnosť 48 hodín, diskrétne balenie a doprava ZADARMO po celom Slovensku
Lepšia alternatíva Merlix, podobné účinky ako Zerex alebo eJoy
Cena od 44 €
Kde kúpiť / predaj TU

Výrobca a pôvod

Ako som už spomenul, za značkou Vimax (alebo Vimax Pills) je kanadský pôvod (OAI Services Ltd), avšak u nás zabezpečuje distribúciu český oficiálny distribútor so sídlom v Prahe. Oficiálnym predajcom na Slovensku je česká spoločnosť eMarkest s.r.o., ktorá disponuje aj certifikátom Oficiálneho predajcu od výrobcu. Je riadne zaregistrovaný Ministerstvom zdravotníctva ČR.

Vimax je čisto prírodný výživový doplnok, ktorý sa predáva vo forme tabliet. Nie je to teda liek na erekciu na lekársky predpis, neobsahuje účinné látky avanafil, tadalafil, sildenafil, či vardenafil. Jeho zloženie je unikátne, žiadny z konkurenčných prípravkov na zlepšenie erekcie sa mu nepodobá. Obsahuje kajenské korenie, ginkgo, saw palmetto – rastlinu z juhu USA, ženšen, hloh, vitamíny a tiež tribulus terrestris. O tom všetkom si povieme teraz.

Keďže tabletky majú riadnu registráciu a prešli testami, ktoré potvrdili ich zloženie a zdravotnú nezávadnosť, Vimax je ohľadom svojho zloženia a pôvodu transparentný a zverejňuje všetko do detailov. Oficiálny distribútor má navyše certifikát od výrobcu z Kanady, preto sa nemusíte báť o originalitu pôvodu alebo kvalitu.

Zloženie

Vimax je založený na čisto prírodnej báze, čo znamená, že tu nenájdete nič, čo by nemalo prírodný charakter. Výrobca dbá na kvalitný pôvod, maximálne šetrné pestovanie, aby sa dosiahlo čo najlepšieho účinku, pričom ide o extrakty rastlín z celého sveta.

Kajenské korenie zlepšenie erekcie

Kajenské korenie – 20 mg

Kajenské korenie je zvláštna odroda mletej červenej chilli papričky. Veď štipľavosť je už odpradávna sestrou potencie. Prečo? Účinná látka kapsaicín má mnohé pozitívne zdravotné účinky. Podporuje cirkuláciu krvi, prekrvenie penisu a krvný obeh, trávenie, napomáha pôsobiť proti baktériám, je blahodarná pri bolestivých stavoch, dobre pôsobí na podliatiny a hematómy. Má priaznivé účinky pri kŕčových žilách, trombózach, srdcovej arytmii a dokonca aj pri otrave z potravín, či usadzovaní hlienov v pľúcach. Štipľavé látky zvyšujú vnútornú teplotu tela, rozširujú cievy a tým prispievajú k naozaj extrémnemu zvýšeniu cirkulácie krvi v tele. To platí samozrejme aj pre penis, kde je pre stoporenie dostatočné prekrvenie úplnou nevyhnutnosťou. Výrobca Vimaxu zdôrazňuje, že kajenské korenie výrazne posilňuje krvný obeh a prispieva k dôkladnému prekrveniu penisu, čím dochádza k jeho zväčšeniu, predĺženiu a zvýšeniu citlivosti.

Ginko Biloba zlepšenie erekcie

Ginkgo Biloba

Celosvetovo známe Ginkgo je strom, ktorý rastie až do výšky 40 m a pochádza z malej oblasti v juhovýchodnej Číne. Kto by nepoznal tento ázijský strom, ktorý sa postupne rozšíril do celého sveta. Jeho účinky sú známe v tradičnej medicíne už celé stáročia a spája sa najmä s ochoreniami nervovej a cievnej sústavy. Medzi jeho hlavné účinky patrí rozširovanie ciev, čo je dôležité pri impotencii spôsobenej zhoršeným prietokom krvi tepnami penisu.

Používa sa aj pri poruchách pamäti, opuchoch mozgu, pri nedokrvení dolných končatín, pri Alzheimerovej chorobe, ktorej priebeh preukázateľne spomaľuje, pri kochleárnej hluchote (hluchota spôsobená nedostatočným prietokom krvi ku sluchovým nervom), pri chronickom pískaní v ušiach, aj pri chronických závratoch. Preventívne sa používa proti infarktu myokardu, náhlym mozgovým príhodám aj proti poškodeniu buniek pri chorobách spojených so starobou. Ak trpíte problémom s potenciou v dôsledku zhoršeného prechodu krvi do penisu, Ginkgo je presne to, čo potrebujete.

Ovos siaty zlepšenie erekcie

Ovos siaty

Bol som prekvapený, keď som sa na obale od tabletiek dočítal, že sa v nich nachádza ovos. Bežná zložka doplnkov výživy bez akýchkoľvek nežiaducich účinkov. Je pravda, že ovos má priaznivé účinky napríklad na pečeň alebo pri zažívacích ťažkostiach. Čo však robí v tabletkách určených na podporu potencie? Odpoveď je, že obsahuje prospešné látky, ktoré pomáhajú lepšiemu prekrveniu penisu. Vo Vimaxe sa nachádza vo forme špeciálneho prírodného extraktu.

Vňať obsahuje rozpustné zložené cukry, saponíny, flavonoidy, kremičitú kyselinu, nebielkovinové aminokyseliny, plody obsahujú škrob, saponíny, rozpustné zložené cukry, steroidy, bielkoviny, olej, vitamíny B-komplexu. Vňať taktiež znižuje hladinu kyseliny močovej a chráni pečeňové tkanivo pred toxínmi, plody znižujú hladinu cholesterolu. Prípravky z ovsa sa používajú pri akútnych alebo chronických stavoch úzkosti, pri strate napätia steny močového mechúra, obličkových bolestiach, strese, nespavosti, nervozite, reumatizmu, pri ochoreniach kože. Taktiež pri problémoch v zažívacom trakte, zápche, cukrovke, žlčníkových a obličkových ťažkostiach, reumatizme. Účinkov je naozaj neúrekom.

Serenoa plazivá zlepšenie erekcie

Serenoa plazivá (Saw Palmetto)

Ide o palmovú rastlinu, pochádza z pobrežných oblastí na juhu USA a južnej Kalifornie. Z tejto rastliny sa využívajú hlavne jej plody. Extrakčným procesom sa z plodov získava tekutý, tzv. saw palmetto extrakt s obsahom 85-95 % mastných kyselín.

Pôvodne bola využívaná najmä pri problémoch s nedostatočným libidom. Zároveň však pomáha obnoviť a regulovať hladinu hormónov, najmä testosterónu, čo nepriamo zvyšuje libido a chuť na sex. Využíva sa aj na liečbu ochorení spojených so štítnou žľazou alebo metabolizmom. Používala sa aj na zlepšenie apetítu a trávenia. V prípade Vimaxu dokáže regulovať hladinu hormónov, a preto dobre pôsobí na pohlavné ústrojenstvo u mužov. Využíva sa aj pri liečbe vypadávania vlasov.

Kotvičník zemný zlepšenie erekcie

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný, vlasným menom Tribulus Terrestris, je farmaceuticky veľmi zaujímavá bylina, ktorá pôvodom pochádza z piesočných morských pobreží Číny a Japonska. Kotvičník bol využívaný pôvodne najmä pri problémoch s prostatou. Zmes fytosterolov, ktorú nájdeme vo všetkých častiach rastliny, patrí k najefektívnejším kombináciám, ktoré veda v jedinej rastline objavila. Vďaka fytosterolom je bylina veľmi dobrá aj na zvýšenie testosterónu a iných mužských pohlavných hormónov. Taktiež existujú štúdie, ktoré preukazujú vplyv na zvýšenie svalovej sily a pomeru svalstva a tuku. Navyše odbúrava z tela cholesterol. Výsledok? Lepšie libido (vyššia chuť na sex).

Hloh obyčajný zlepšenie erekcie

Hloh obyčajný

Poznáte hloh obyčajný? Nie je sa čomu čudovať, keďže vizuálne nie je ničím zaujímavý. Kedysi však bol považovaný za všemocnú liečivú rastlinu, a to najmä pre jeho priaznivé účinky na srdce a cievnu sústavu. Tieto nenápadné, ale cenné účinky na srdce pravdepodobne súvisia s jeho bohatými zásobami rastlinných zlúčenín nazývaných flavonoidy, ktoré majú silné antioxidačné účinky. Práve to ho predurčuje, aby pomohol lepšej erekcii vďaka zlepšeniu prekrvenia pohlavného údu. Ako podporný liek má hloh upokojujúci účinok pre ľudí trpiacich nespavosťou. Niektorí výskumníci sa domnievajú, že hloh tiež chráni kolagén, bielkovinu tvoriacu súčasť spojivového tkaniva, ktorá je poškodená niektorými chorobami, predovšetkým artrózou a artritídou.

Hloh obyčajný je ker, ktorý bežne rastie u ciest a v chotároch, podobne ako trnky či šípky. Je to liečivá rastlina podporujúca hlavne srdce. V staroveku bol hloh považovaný za takmer všemocný. Hovorilo sa o ňom ako o zázračnej a magickej rastline. Priaznivo ovplyvňuje činnosť srdca a tepien, dokáže rozširovať krvné cievy, zvyšovať zásobu srdcovej energie a zlepšovať funkciu srdcového svalu.

Ženšen zlepšenie erekcie

Ženšen

Extrakt z koreňa všehoja ázijského už sám z názvu hovorí – všetko zahojí. Dnes je rozšírený po celom svete ako prostriedok doplnkovej výživy. Štúdie preukázali, že podporuje duševnú i telesnú výkonnosť. Koreň zo ženšenu prispieva k zlepšeniu funkčnosti pohlavného ústrojenstva a zároveň dlhodobé užívanie tejto rastliny zlepšuje aj tvorbu hormónov. To je veľmi dôležité pre zvýšenie pocitu mužnosti a pre zlepšenie libida. Podľa Číňanov ženšen pomáha pri liečbe impotencie, vysokého aj nízkeho krvného tlaku, chudokrvnosti, nespavosti, zápale kĺbov, zažívacích ťažkostiach, poruche krvného obehu a hypoglykémii. Navyše, táto látka pomáha uvoľniť nahromadený stres a odstraňuje únavu. Zvyšuje mozgovú aktivitu a udržuje mozog v bdelom stave. Je vhodným produktom aj pre športovcov.

Vitamín E zlepšenie erekcie

Vitamín E

Vitamín E zahrňuje pomenovanie prírodných chemických látok, derivátov 6-hydroxychromanu alebo protokolu. Ide o jeden z najlepších a najdôležitejších antioxidantov. Patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Chráni bunky pred oxidačným stresom, voľnými radikálmi a zároveň pomáha spomaľovať starnutie buniek. Využíva sa aj ako prevencia proti nádorovému bujneniu a na hojenie rán. Potraviny, ktoré obsahujú veľké množstvo vitamínu E, sú: oleje z pšeničných klíčkov, sója, arašidové oriešky. Je zastúpený aj v potravinách, ktoré bežne konzumujete zrejme každý deň, či už ide o mäso, mlieko alebo šalát. Vďaka svojim antioxidačným schopnostiam pomáha spomaliť starnutie a do tela dodá potrebnú životnú energiu.

Sumarizačná tabuľka zloženia Vimaxu:

Látka Množstvo Všeobecné použitie
Všehoj ázijský (ženšen, Panax Ginseng), extrakt 5% 50 mg pomáha rozširovať cievy
prevencia stresu
na neurastenické indikácie
výrazne posilňuje libido, potenciu a erekciu
posilnenie nervového systému
pri cukrovke
afrodiziakum
Kajenské korenie (Cayenne Pepper) 20 mg srdcové arytmie
otrava z potravín
prekrvenie, krvný obeh (prekrvenie penisu)
podliatiny, hematóm
kŕčové žily, trombózy usadzovanie hlienov v pľúcach
Ovos siaty (Avena Sativa), extrakt 10:1 4 mg znižuje hladinu cholesterolu
znižuje hladinu cukru
upokojujúce
preventívne proti rakovine
odplavuje obličkové kamene
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) 100 mg rozširovanie ciev
pri impotencii spôsobenej zhoršeným prietokom krvi
pri mozgových príhodách, pri poruchách pamäti
nedokrvenie končatín
Serenoa plazivá (Saw Palmetto) 80 mg regulácia hladiny hormónov
priaznivý vplyv na pohlavné ústrojenstvo mužov, žien
štítna žľaza alebo metabolizmus
zlepšenie apetítu a trávenia
pri liečbe bronchitídy
Hloh obyčajný (Crataegus Monogyna) – extrakt 10:1 17 mg ovplyvňuje činnosť srdca a tepien
zvyšovanie zásoby srdcovej energie
zlepšovanie funkcii srdcového svalu
zabraňuje poškodeniu ciev
upokojujúci účinok (pri nespavosti)
chráni kolagén (pri artróze a artritíde)
Vitamín E (D-a-tokoferol) 8,44 mg pomáha spomaľovať starnutie buniek
prevencia proti nádorovému bujneniu
hojenie rán
Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) – extrakt 20:1 5 mg zvyšuje záujem o sexuálny život
znižuje vnútorné napätie
zvyšuje objem svalovej hmoty na úkor tuku
znižuje hladinu cholesterolu
obnovuje mladícku vitalitu a elánu
významne zvyšuje hladinu hormónu (FSH) estradiolu
nárast sexuálnej aktivity
proti nespavosti, napätiu, depresii a podráždenosti

Dávkovanie

Na rozdiel od konkurencie vám Vimax nesľubuje, že ak ho užijete určitú dobu pred pohlavným stykom, že sa automaticky dostaví okamžitý výsledok. Naopak, výrobca priamo uvádza, že ideálne je dlhodobé užívanie pravidelne každý deň a vtedy by sa mal výsledok dostaviť.

 

Maximálna denná dávka je 1 tabletka, ktorú môžete zapiť vodou. Ideálne je ju užiť 30 minút po jedle.

Tabletky pre mužov

1 TABLETA

denne

Ja osobne som užíval tabletky Vimax dva mesiace, čo odporúčam minimálne aj vám. Dôležité je práve pravidelnédlhodobé užívanie vzhľadom na to, že sa jedná čisto o prípravok prírodného charakteru. Aby mohli vo vašom tele zaúčinkovať všetky látky, je potrebné dať tomu trocha času. Výrobca sám hovorí aspoň o 4 mesiacoch užívania.

Účinky

Vimax je jedinečný nielen v zložení, ale aj v účinkoch. Pravdou je, že všetko so všetkým súvisí, no rovnako ako pri dávkovaní, ani pri účinkoch nesľubuje výrobok žiadne zázraky. Zostáva reálny a to je dobre, nakoľko osobne môžem potvrdiť, že to, čo sa píše na tabletkách, môžete očakávať aj „na bojisku“.

Účinky Vimaxu sa dajú zhrnúť do 4 oblastí:

Pevnejší penis

Lepšie stoporenie so sebou prináša aj pevnejšiu erekciu a pohlavný úd. Vimax vďaka kombinácií viacerých látok podporujúcich cievy pomáha zlepšiť kapacitu tzv. toporivých telies v penise, čo zabezpečí nielen lepšiu erekciu. Tento účinok však nečakajte hneď, ale až pri dlhodobom užívaní.

Lepšia erekcia

Vďaka účinným látkam, ktoré prekrvia váš penis môžete očakávať erekciu, ako nikdy predtým. Sám som bol prekvapený zmenou, ktorá u mňa nastala, čo sa týka tohto účinku. Musím dať za pravdu každému, kto potvrdí viditeľné zlepšenie stoporenia. Samozrejme, že u každého je to individuálne a nie u každého muža dochádza k rovnakej intenzite, ale v tomto ohľade je Vimax naozaj veľmi dobrý.

Ejakulácia a sexuálny styk

Vimax sľubuje dlhší sexuálny styk a oddialenie ejakulácie. Za týmto účelom sa bežne z prírodných rastlín využívajú listy byliny zvanej Cuscutae, čiže kukučina, ktorú možno nájsť aj v týchto tabletkách. Zaujímavým zistením pre mňa bolo, že som nejako extra nepociťoval oddialenie ejakulácie, a to práve vďaka vyššej citlivosti penisu, lepšej erekcii a zvýšeniu libida.

Libido

Ak bojujete s pocitom, že nemáte chuť na sex, tak vám Vimax môže výrazne pomôcť. Vďaka tomu, že obsahuje viacero prírodných afrodiziák, nebudete mať pri dlhšom užívaní žiadny problém so zvýšením svojho libida. To však len za predpokladu, že príčinou bola nižšia hladina testosterónu alebo nedostatočné uvoľnenie zo stresu.

Kedy sa dostavia účinky

Podľa prieskumu, ktorý bol vykonaný Vimaxu v rokoch 2004 až 2011 na vzorke 9000 náhodne vybraných používateľov sa zistilo, že až 80 % mužov potvrdilo lepšie uspokojenie počas sexu, 67 % mužov potvrdilo zlepšenie erekcie, 64 % zvýšenie chuti na sex a 40 % výrazné predĺženie sexu. Tieto údaje s tabuľkou sú dostupné na oficiálnej stránke webu Vimax.

Výrobca na svojej stránke uvádza, aké výsledky môžete očakávať mesiac po mesiaci počas užívania:

1. mesiac – vaša erekcia bude výrazne silnejšia a penis tvrdší ako inokedy. Zároveň dostanete väčšiu chuť na sex, pretože sa vám zvýši libido.

 

2. mesiacpenis bude pri erekcii preukázateľne objemnejší ako pred začiatkom kúry. Predovšetkým v stoporenom stave. V posteli podáte lepší výkon, vydržíte dlhšie. Niektorí uvádzajú spevnenie penisu aj v nestoporenom stave.

 

3. mesiac – užívania by mal byť váš penis väčší ako pred začatím kúry, erekcia silnejšia a postupne by mali miznúť príznaky predčasnej ejakulácie.

Vimax tabletky na erekciu skúsenosti

Ak vám nestačia doterajšie výsledky, užívajte Vimax ďalej. V ďalších mesiacoch niektorí muži pozorovali ďalšie a ďalšie zlepšenia erekcie a veľkosti penisu.

Vedľajšie a nežiaduce účinky

Výrobca deklaruje, že tablety Vimax nemajú nežiaduce účinky, a že prípravok je bezpečný. Má za sebou dôkladné testovanie, ktoré nepreukázalo žiadne nežiaduce účinky. Vďaka tomu, že Vimax je 100 % prírodný produkt, ničoho podobného sa obávať nemusíte. Tabletky prešli dôkladným testovaním a nie sú nijako nebezpečné či rizikové. Vo svojich skúsenostiach to potvrdzujú aj muži, ktorí ho užívali.

To samozrejme nevylučuje, že sa individuálne na začiatku užívania nemôžu vyskytnúť niektoré netypické prejavy, napríklad búšenie srdca a kŕče v žalúdku. V tom prípade by ste mali prípravok prestať používať a poradiť sa s lekárom.

Na všetkých liekoch a tabletkách na riešenie erekcie, ktoré sú na predpis, mi vadia najmä vedľajšie účinky. Bolesti hlavy, tráviace ťažkosti, začervenanie pokožky či svrbenie. Toto všetko sú typické sprievodné javy, ktoré vyplývajú z chemických zložiek liekov.

Balenie a cena

Výrobca ponúka 8 možností a váš výber závisí od toho, ako dlho chcete Vimax užívať. K dispozícii je len jeden typ tabliet, na rozdiel napríklad od konkurenčného Zerexu, ktorý má viac variantov. V zásade platí, že jeden mesiac vám vydrží jedno balenie.

Cena Vimaxu nie je vysoká. Za základné balenie (30 tabliet), ktoré vydrží jeden mesiac, zaplatíte len 44 €. To je necelých 1,47 € za dennú dávku, čiže jednu tabletku. Aj z tohto dôvodu sa predaj Vimaxu u nás a v Česku teší veľkej obľube, čo usudzujem podľa veľkého množstva reakcií v diskusiách.

K dispozícii je prehľadná tabuľka:

Verzia Tablety v balení Cena / balenie Cena / tableta Overený obchod
1x Vimax (1 mesiac) 30 tabliet 44 € 1,47 € chcem kúpiť
2x Vimax (2 mesiace) 60 tabliet 79 € 1,32 € chcem kúpiť
3x Vimax (3 mesiace) 90 tabliet 108 € 1,20 € chcem kúpiť
4x Vimax (4 mesiace) 120 tabliet 134 € 1,12 € chcem kúpiť
5x Vimax (5 mesiacov) 150 tabliet 165 € 1,10 € chcem kúpiť
6x Vimax (6 mesiacov) 180 tabliet 192 € 1,07 € chcem kúpiť
7x Vimax (7 mesiacov) 210 tabliet 215 € 1,02 € chcem kúpiť
12x Vimax (12 mesiacov) 360 tabliet 303 € 0,84 € chcem kúpiť

Z tabuľky je jasné, že sa viac oplatí kúpa väčších balení. Chcel by som upozorniť na balenie na tri mesiace, ktoré odporúča aj výrobca.

CHCEM TROJBALENIE VIMAXU

Kde Vimax kúpim?

V lekárni ho nenájdete, a tak jediná možnosť získať ho osobne, je prevzatie v Prahe, čo asi neprichádza do úvahy. Urobte to rozumnejšie a pohodlnejšie a zaobstarajte si ho cez internet.

Určite vám odporúčam oficiálnu stránku, lebo čoraz viac totiž narážam na internete na rozličné stránky, ktoré predávajú tabletky na erekciu až za prehnane nízke ceny. V 99 % prípadov ide o podvody. Namiesto originálnych produktov zvyknú predávať len napodobeninu alebo neúčinné generikum. Originál je len jeden a Vimax si môžete objednať s istotou kvality jedine od oficiálneho distribútora www.vimax.sk. Garantujem, že dostanete originál a za najlepšiu možnú cenu.

Garancia vrátenia peňazí

Aj v tomto prípade výrobca garantuje vrátenie peňazí. V prípade nespokojnosti môžete nerozbalený tovar vrátiť a dostanete späť svoje peniaze. Balenie nesmie byť porušené a požiadať o vrátenie peňazí musíte do 60 dní od kúpy.

Ako prebieha objednávka

Jedinou overenou kúpou je možnosť objednania tabletiek cez internet. Ide o veľmi jednoduchý proces,Objednať MerliX tabletky na podporu erekcie ktorý prebieha nasledovne:

1. Zvoľte si balenie, o ktoré máte záujem, pričom na výber je až 12 veľkostí.

2. Do online objednávky zadáte svoje údaje s adresou doručenia.

3. Vyberiete si spôsob doručenia a spôsob platby.

4. Na záver objednávku odošlete. Aké jednoduché.

OVERENÝ ESHOP

Moje skúsenosti

Túto recenziu určite čítate hlavne kvôli tomu, aby ste sa dozvedeli, aké som mal ja skúsenosti s používaním Vimaxu. Tieto prírodné tablety na zlepšenie a predĺženie erekcie som chcel vyskúšať už dlhšiu dobu. Vimax som testoval 3 mesiace a myslím, že toto je už doba, kedy je možné naozaj objektívne zhodnotiť jeho účinnosť. Preto som aj kúpil 3 balenia na 3 mesiace, tak ako sa odporúča.

Balíček mi prišiel v diskrétnom balíčku na 3. deň, čo si myslím, že by mohli vylepšiť. Mohlo však ísť o náhodnú logistickú chybu. Užíval som 1 tabletu denne, pol hodinu po obede, presne podľa odporúčania výrobcu. Prvé dni som nebadal žiadne zmeny. Prvé priaznivé účinky sa prejavili po 2 týždňoch, no boli zaujímavé. Erekcia bola lepšia, penis tvrdší a vydržal som dlhšie sexovať.

Po troch mesiacoch nemôžem povedať nič iné, len to, že Vimax naplnil moje očakávania. Neobjavili sa u mňa ani vedľajšie účinky, dostavili sa len tie účinky, ktoré sa mali objaviť. Na konci trojmesačného obdobia som už badal oveľa lepšiu erekciu a intenzívnejšie prežívanie pohlavného styku. Badateľné predĺženie som nespozoroval, nakoľko som bol oveľa viac a rýchlejšie vzrušený, než kedykoľvek predtým.

Záverečné zhodnotenie

Výrobok neodporúčam testovať v nepravidelných intervaloch, nakoľko pre dosiahnutie očakávaných účinkov je nutné dlhodobé užívanie (minimálne 1 mesiac, najlepšie 3 mesiace), vtedy sa s vysokou pravdepodobnosťou dostavia avizované účinky. Ak ste niekde čítali, alebo vám niekto hovoril, že Vimax nefunguje, je dosť pravdepodobné, že sa jedná o negatívne reklamu konkurencie alebo muža, ktorí tablety neužíval dlhodobo.

Pokiaľ chcete zlepšiť svoje stoporenie a zažiť oveľa intenzívnejší sexuálny zážitok, môžem vám Vimax jedine odporučiť. Väčšina mužov s ním bola a je počas užívania spokojná, dokonca som našiel aj mužov, ktorí ho s menšími prestávkami berú takmer neustále.

Zlepšiť by sa mohol termín doručenia, keďže výrobca uvádza dodanie do 48 hodín od objednávky, no v mojom prípade mohlo ísť o logistickú chybu. Na druhej strane musím pochváliť originálne zloženie Vimaxu, ktoré ho odlišuje od konkurencie a dáva mu v mojich očiach navrch. To ho predurčuje na výborného pomocníka v spálni.

Intenzita účinku je, samozrejme, individuálna. Vimax nie je ako Viagra alebo iný typ tabletky s chemikáliami, ktoré vás okamžite „postavia do pozoru“. Pokiaľ ale máte reálne očakávania, určite nie je dôvod obávať sa o výsledok. Za mňa určite palec nahor!

4.7/5 - (33 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *