MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Kámasútra

Obohaťte svoj milostný život o nové polohy

Na tomto blogu sa venujem nielen erekcii, ale aj témam zdravého sexuálneho života. Zdravý a hravý milostný život sa predsa netočí len okolo erekcie. Samozrejme, že najlepšie je, ak je všetko v poriadku a ide, ako má. Ale nie je to všetko.

Práve pri svojich problémoch s erekciou som si začal viac uvedomovať celú podstatu milostného života. Pretože len vtedy, keď máte problém, zistíte, o čo prichádzate.

Popri rôznych tabletkách a iných vylepšovákoch som sa teda snažil pomôcť nielen sebe, ale aj svojej žene. Veď keď už to ide, tak nech je to poriadne. A nakoľko som zvedavý, moju pozornosť si zaslúžila aj veľmi známa kniha, Kámasútra.

Kámasútra pre lepší milostný život

Názov knihy o milostnom živote, Kámasútra, je odvodený od slov Kama a Sutra. Kama znamená túžbu a Sutra manuál. Ide teda o žiadostivosť, ktorá začína ešte ďaleko pred samotným milostným aktom, teda sexuálnym stykom.

Tento takzvaný posteľný manuál je plný tipov a rád, ako si zlepšiť svoj milostný život o nové polohy. Samozrejmosťou sú aj obrázky, pre lepšiu predstavivosť. Pôvodne napísal Kámasútru indický filozog Vátsjájan, pričom táto verzia neobsahovala žiadne obrázky.

V Indii bola Kámasútra súčasťou všeobecného vzdelania, a to ako pre mužov, tak aj pre ženy.

36 kapitol plných sexu a intimity

Táto zaujímavá knižka je akýmsi manuálom lásky, rozdeleným na 7 častí. Tieto časti sú následne rozdelené ešte na 36 kapitol. Začína pri úplných základoch, ako je určenie si priorít a pokračuje až k samotným sexuálnym praktikám a polohám. Nejde v nej teda len o akúsi encyklopédiu sexuálnych polôh, ale skôr o akýsi návod na sexuálne uspokojenie svojho partnera.

7 častí Kámasútry

Celkovo sa kniha zaujíma o viacero oblastí. Môžete v nej nájsť rady, ako si vybrať ženu na základe toho, či je vhodná pre milostný či manželský život. To isté však platí aj naopak. Kniha je určená aj pre mužov, aj pre ženy.

Venuje sa aj zvádzaniu, spoločenskému životu, životu v domácnosti a celkovo vzťahom medzi mužmi a ženami. A čo teda nájdete v jednotlivých častiach?

1

V prvej časti sa rozoberá správanie muža k žene a správanie ženy k mužovi. Je to akýsi úvod do problematiky partnerského spolunažívania.

2

V druhej časti nájdete akýsi rozbor typov mužov a žien, pričom vás povedie cez celý sexuálny styk, od predohry až po sexuálne polohy. V tejto časti nájdete až 82 polôh. Pôvodný text ich opisoval 64, ale postupom času sa pridávali ďalšie a ďalšie.

3

Aj keď sa mnohým bude zdať, že v druhej časti nájdu všetko potrebné, nie je to tak. Zaujímavé sú aj ostatné kapitoly. V tretej časti sa Vátsjájan venuje téme dvorenia, ale aj zásnubám a svadbe.

4

Štvrtá časť je dôležitá a užitočná najmä v oblasti celkového spolunažívania. Hovorí sa v nej totiž o povinnostiach medzi manželmi.

5

Zaujímavou časťou je piata, nakoľko v nej nájdete detailný návod pre získanie ďalšej manželky. Nezabúdajte predsa, odkiaľ táto kniha pochádza. Samozrejme to však nie je návod na získanie manželky. Aj preto je lepšie ju brať ako zaujímavosť zo sveta inej kultúry.

6

Šiesta, predposledná časť, sa venuje zase raz zaujímavej téme. Sú ňou kurtizány. Autor tam rozoberá, ako ich rozoznať, ako sa k nim správať či čo od nich očakávať. Naozaj zaujímavé čítanie.

7

Posledná časť, siedma, je oproti piatej a šiestej zas o niečo užitočnejšia a aktuálnejšia. Hovorí totiž o kvalitnej potencii. Sú tam napríklad rôzne návody, ako zlepšiť svoj sexuálny styk a dokonca je tam pasáž, ktorá sa venuje dôležitosti dĺžky pohlavného údu.

Nebudem ani viac zachádzať do detailov, veď sami sa presvedčte o komplexnosti tejto knižky o milovaní. Nájdete tam toho viac než dosť.

Ďalšie zaujímavé časti

O tom, že na veľkosti záleží

Ako som už vyššie spomenul, v siedmej časti Kámasútry sa dočítate, že veľkosť penisu je dôležitá. Nie je to však žiadny strašiak. Menšia veľkosť práve nepredstavuje žiaden problém. V kniha nájdete rôzne návody na polohy, pri ktorých si užijete intenzívny zážitok z milovania aj v prípade menšej veľkosti pohlavného údu.

O tom, že vyvrcholením to nekončí

Ďalšou zaujímavou časťou môže byť tá o vyvrcholení a následnej dohre. Vátsjájan v nej hovorí o tom, že po vyvrcholení sa milovanie nekončí. Takzvaná dohra vraj tvorí takisto dôležitú časť samotného aktu. A poviem vám, dobre vedel, čo hovorí. Veď vyskúšajte to aj vy na svojich partnerkách a pomaznajte sa s nimi, aj keď ste už “skončili”. Uvidíte, aká zmena nastane vo vašom vzťahu.

Polohy z Kámasútry

Nebudeme si klamať. Táto kniha je vyhľadávaná práve kvôli sexuálnym polohám, ktoré obsahuje. Okrem tých známych, ako je napríklad poloha jazdkyne, obsahujú cez 80 ďalších polôh. Aj preto je akousi inšpiráciou pre každého, kto nechce skĺznuť do rutiny sexuálneho života.

Poloha jazdkyne

Medzi veľmi populárne polohy, s ktorými ste sa asi už stretli, sú poloha jazdkyne a obrátenej jazdkyne. Populárne sú najmä u žien, pretože vďaka tomu, že sú na vrchu, majú kontrolu nad celým milovaním. Samé si tak regulujú, ako rýchly či ako intenzívny styk nakoniec bude. Okrem toho si zároveň môžu trieť aj klitoris, čo je ďalší bonus týchto dvoch polôh.

Kámasútra poloha jazdkyne
Kámasútra poloha žaby

Poloha žaby

Ak radi experimentujete, odporúčam polohu žaby. Opäť ide o polohu, kde vedie skôr žena, no isto nebudete namietať. Okrem toho má táto poloha množstvo variácií, a teda je vhodná pre tých, čo radi skúšajú nové veci. Využiť sa dá ako pri klasickom pohlavnom styku, tak aj pri análnom.

Poloha lotosového kvetu

Priblížim vám ešte jednu polohu, ktorá nám so ženou vyhovuje. Volá sa Tajomstvo lotosového kvetu. Ak ste už niekedy robili jogu, poznáte lotosovú pozíciu. V nej sedí muž, pričom jeho partnerka si sadne na muža a nohy mu omotá okolo pása. Aj pri tejto polohe závisí všetko od ženy, takže si príde na svoje.

Kámasútra poloha lotosového kvetu
Kámasútra poloha ropuchy

Poloha ropuchy

V tejto polohe hrá prím muž, pričom žena si vie korigovať jeho pohyby. Dokonalá symbióza! Muž leží na žene, žena má skrčené nohy a obopína jeho telo, čím si vie riadiť jeho pohyby. Pri tejto polohe sú si partneri veľmi blízko a klitoris nezostáva zanedbaný.

Poloha na psíka

Táto poloha je vám určite známa a musel som ju tiež spomenúť. S manželkou je to pre nás taká osviežujúca erotika, keď máme chuť na niečo iné. Prečo sa na chvíľu necítiť ako pornoherci? Žena sa uloží do pozície psíka, chrbát drží rovno a muž zaujme pozíciu odzadu.

Kámasútra poloha na psíka
Kámasútra poloha kríž

Poloha kríža

Môže to síce znieť ako akrobatická úloha, ale je to vlastne veľmi jednoduchá poloha. Žena leží na chrbte, jednu nohu má vystretú a druhú skrčenú. Muž sa k nej pripojí posediačky, pričom si ju počas milovania pridržiava za skrčenú nohu. Partneri si vidia do očí, čo je mimoriadne intímne a zároveň sa neuchyľujú k nudnej klasike.

Poloha slimáka

Ďalšia poloha, v ktorej má situáciu pod kontrolou muž. Je zaujímavým ozvláštnením misionára. Žena si vyloží nohy na mužove ramená a muž sa skláňa nad ňou. Pozor! Pri tejto polohe sa muž dostáva do väčšej hĺbky, preto dbajte na to, aby bola vaša technika žene príjemná a neprehnali ste to.

Kámasútra poloha na slimáka
Kámasútra poloha našepkávač

Poloha našepkávač

Muž leží na boku a žena ho obopne nohami okolo pása. Aktívnejší pohyb vykonáva muž pričom žena si vie jeho techniku regulovať. Partneri sú pri sebe blízko a môžu si šepkať do ucha – preto názov našepkávač.

Poloha kľačmo

Obaja partneri si kľaknú na kolená a prepletú sa striedavo nohami, aby sa dostali k sebe čo najbližšie. V tejto polohe vedia obaja udávať tempo a dochádza k treniu celých tiel.

Kámasútra poloha kľačmo
Kámasútra poloha sfinga

Poloha sfingy

Posledná poloha, ktorú vám predstavím. Je ich naozaj veľa, popustite uzdu svojej fantázie. Poloha sfingy je realizovaná odzadu – žena zaujme postoj sfingy a muž sa zaprie na rukách a pripojí sa k nej odzadu. Ženin trup je mierne nadvihnutý a jedna noha skrčená.

Čo nás má kniha o milostnom živote naučiť

Každý si v nej nájde to svoje. Preto sa nedá na túto otázku odpovedať. Mne pomohla pochopiť, že na sex sa dá pozerať rôzne a že to nie je len erekcii a orgazme. Toto sú moje poznatky:

Sex je o objavovaní toho druhého.

O tom, byť aktívny a snažiť sa uspokojiť svoje potreby cez potreby toho druhého. A teda nielen brať, ale aj dávať.

Milostný život ide ruka v ruke s tým praktickým.

Je súčasťou celkového partnerského spolunažívania.

Chlapský orgazmus nie je koniec celého styku.

Pri sexe treba brať ohľad aj na partnerku a po vyvrcholení hneď neutekať.

Tých poznatkov je, samozrejme, viac, no niektoré veci je lepšie nechať si pre seba.

Kámasútra v dnešnom svete

V dnešnej dobe sme neustále pod nejakým stresom. Ponáhľame sa za vidinou niečoho a keď to doženieme, začneme sa ponáhľať zase za niečím iným. Milovanie nie je výnimkou. Často naň kvôli pracovným, ale i domácim povinnostiam neostane veľa času a potom sa z milovania stáva len akási občasná rutina. Už to ani nie je o vášni. Práve Kámasútra hovorí o tom, ako je dôležité nezanedbávať všetky tie príjemné momenty ako predohra, maznanie sa, objímanie sa či držanie sa za ruky.

Komu pomôže najviac?

Kámasútra je naozaj pre každého. Nájde sa v nej aj začiatočník, no aj skúsený milenec. Kto z tejto zaujímavej knihy však vyťaží najviac? Práve začiatočníci. Môže im dať totiž mnoho rád, vďaka ktorým sa im pôjde v ľúbostnom živote oveľa ľahšie. Ja som sa k nej dostal už ako skúsenejší, no nič to nezmenilo na tom, že mi otvorila oči v mnohých smeroch.

Ktoré vydanie Kámasútry je najlepšie?

Na trhu nájdete množstvo rôznych kníh s touto tématikou. Ako som už spomenul, na začiatku bolo len 62 polôh a teraz je už 82. Je preto možno lepšie poobzerať sa po tých novších verziách. Pri hľadaní vhodnej knihy si však vždy prezrite jej obsah. Niektoré totiž obsahujú len milostné polohy a iné zas môžu obsahovať aj rôzne doplnkové informácie.

Moje odporúčanie

Verte, že som sa nerozhodol písať o Kámasútre len tak. Nakoľko pomohla aj mne a môjmu vzťahu so ženou, som si istý, že pomôže aj vám. Stačí pritom len pár zmien a uvidíte, ako sa váš milostný život razom oživí. Dodal som viac energie nielen svojej fyzickej stránke (ako som už viackrát spomínal, vďaka tabletkám na zlepšenie erekcie MerliX), ale zároveň aj psychickej stránke. Vďaka Kámasútre. Skvelé čítanie.

4.6/5 - (54 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *