MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Recenzia Primulus

Značka Primulus zaujme už na prvý pohľad. Zo všetkých doterajších vyskúšaných produktov je jeho obal veľmi výrazný a pôsobí luxusne. Veľké balenie so skvelým dizajnom obsahuje na svojej zadnej strane všetky informácie o prípravku.

Ale viete ako sa hovorí, že pekný obal ešte nič neznamená a dôležitejšie je to, čo je vo vnútri. A pri výživových doplnkoch to platí dvojnásobne. Už sa mi neraz stalo, že prípravok mal pekný obal, no jeho účinnosť bola veľkým sklamaním. O to viac som bol zvedavý na tento produkt.

Moje obavy pokračovali pri čítaní zloženia. Primulus je v tomto prípade iný, ako väčšina ostatných podobných tabliet na trhu. Či je to dobré, alebo zlé, sa dozviete v mojej nasledujúcej recenzii.

 

Doba testovania produktu 3 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinky 3 – 4 týždne
Bez receptu áno
Zvýšenie testosterónu áno
Viac energie a vitality áno
Zvýšenie libida áno
Vedľajšie účinky žiadne
Vek 30+
Diskrétne doručenie doručené do 2 pracovných dní
Cena + Zľavový kupón 23 € (kupón na 10%: TST0118)
Overený predaj TU

Značka a pôvod

Za značkou stojí spoločnosť Primulus Group, ktorá pochádza z Českej republiky. Dá sa tak povedať, že ide o „domáci produkt“. Na firme je sympatické aj to, že zakladatelia sa k vlastnej značke hrdo hlásia, pretože na ich webovej stránke si môžete pozrieť ich fotografie a príbeh, ktorý sprevádzal vznik tabletiek Primulus. Takáto otvorenosť je dobré znamenie, pretože za prípravkom nestojí anonymný a neznámy dodávateľ či výrobca. To u mňa evokuje pocit, že za kvalitou výrobku si stoja a ručia zaňho svojou povesťou.

V rámci svojho zaradenia ide o výživový doplnok, ktorý má formu tabletiek. Na jeho kúpu nepotrebujete mať predpis od lekára.

Zloženie a účinné látky

Primulus je z hľadiska obsahu účinných látok veľmi pozoruhodný prípravok. Povedal by som, že svojim zložením ide o vôbec najzaujímavejší produkt svojho druhu na trhu. Obsahuje nezvyčajnú kombináciu rôznych minerálov, vitamínov a extraktov rastlín, ktoré patria do kategórie prírodných afrodiziák. Toto sú tie najdôležitejšie z nich.

Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekcie

Tribulus Terrestris

Kotvičník zemný už pozná asi každý, kto prišiel do kontaktu s nejakým výživovým doplnkom určeným na podporu erekcie. Kvalitné a veľmi účinné afrodiziakum z Ázie obsahuje množstvo zaujímavých látok. Tento extrakt z rastliny je vo výrobku za účelom zvýšenia testosterónu, vitality, libida a energie.

Pískavica grécke seno

Používa sa aj skrátené označenie Fenugreek, ale predpokladám, že o nej asi počujete prvýkrát. Popravde, s týmto som sa ešte nestretol ani ja. Naštudoval som si o ňom nejaké fakty a zistil som, že ide o veľmi účinné afrodiziakum a celkovo univerzálne tonikum. Rastlina má zaujímavé účinky a predstavuje niečo ako skrytý rastlinný poklad.

Pískavica grécke seno tabletky na liečbu prostaty
Čierne korenie tabletky na liečbu prostaty

Čierne korenie

Čierne korenie nepatrí len do kuchyne, ale dokáže okoreniť aj život za dverami spálne. Extrakt z tohto korenia je „primiešaný“ do obsahu Primulusu, pretože má antioxidačné vlastnosti, podporuje imunitný systém a pomáha s krvným tlakom. Dobre pôsobí aj na dýchací alebo tráviaci systém.

Selén

Látka podporuje imunitu, spermatogenézu, vitalitu a tiež hladinu testosterónu v tele. Zároveň je aj výborným antioxidantom, ktorý pôsobí proti predčasnému starnutiu buniek, ale aj proti podráždenosti, únave a celkovej slabosti.

Zinok

Na zlepšenie stavu spermatogenézy a podporu sexuálnej vitality slúži zinok, aj preto nesmie v Primuluse chýbať. Tento minerál podporuje imunitný systém, udržanie správnej hladiny hormónov, no najmä testosterónu, ktorý zvyšuje sexuálny apetít.

Horčík

Tento minerál je veľmi dôležitou súčasťou podpory celkovej fyzickej kondície, vitality, zvýšenia energie a metabolizmu. V Primuluse je navyše zastúpený v jedinečnej forme Aquamin Marine Magnesium, čo je jeden z najlepších typov zdroja prírodného horčíka.

Vitamíny

Tie v Primuluse nesmú chýbať. Ide konkrétne o zmes viacerých vitamínov, ako vitamíny C, B6 a D3. Prvý menovaný je známy podporovateľ imunitného systému a antioxidant. Vitamín B6 pozitívne vplýva na vitalitu a nervový systém. Vitamín D3 je dôležitý pre pokožku, ale aj na správne fungovanie činnosti pohybovej sústavy.

Koncentrácie látok obsiahnutých v Primuluse podľa množstva:

 

Látka Množstvo
Tribulus Terrestris 150 mg
Fenugreek 175,3 mg
Extrakt z čierneho korenia 5 mg
Biotín 30 μg
Selén 2,75 μg
Horčík 122,5 mg
Zinok 7,68 mg
Vitamín D3 25 μg (1000 UI)
Vitamín B6 1 mg
Vitamín C 50 mg

Dávkovanie a užívanie

Primulus sa užíva jednoducho, nakoľko ide o tabletky na perorálne užitie, ktoré stačí zapiť vodou. Na rozdiel od ostatných značiek výrobca netvrdí, že stačí užiť jednu tabletku pred sexom.

 

V tomto prípade sa jedna dávka rovná dvom tabletkám. Jednu by ste mali užiť ráno a druhú večer.

 

Výrobca obzvlášť upozorňuje na pravidelné užívanie, pretože iba v tom prípade môžete dosiahnuť maximálne výsledky. Dávkovanie zároveň zodpovedá veľkosti balenia, ktoré je určené na jeden mesiac.

Tabletky pre mužov

2 TABLETY

denne

Svojím dávkovaním a pôsobením sa Primulus radí medzi tabletky, ktoré sa odporúča užívať dlhodobo a pravidelne. Výrobca sám odporúča, že takéto užívanie je najlepší spôsob, ako môžete z tabletiek dosiahnuť čo najlepšie výsledky, čo môžem ja osobne len potvrdiť. S každým ďalším dňom používania som pociťoval účinky tabletiek čoraz intenzívnejšie.

Účinky

Tabletky značky Primulus nie sú prvoplánovo len obyčajné tabletky určené na podporu erekcie a potenciu, ako je to u ostatných výrobkov. Ide o komplexný prípravok určený špeciálne pre mužské zdravie, čo tvrdí aj samotný výrobca produktu. Účinky teda vplývajú na viaceré faktory a nielen na sexuálne zdravie, čo je pozitívum. Čo sa týka sexuálneho zdravia, tak funguje v týchto smeroch.

Vyšší sexuálny apetít

Už samotné zloženie predurčuje Primulus na zvýšenie libida, a teda hladiny testosterónu. Vďaka dlhodobému užívaniu cítiť naozaj viditeľné zvýšenie sexuálnej chuti a celkovo sexuálnej vitality a energie. V tomto ohľade sú muži s Primulusom maximálne spokojní a podobnú skúsenosť môžem potvrdiť aj ja.

Znížená únava

Ďalším pozitívnym benefitom prípravku od značky Primulus by malo byť zníženie únavy. Z hľadiska zloženia je to možné, pretože všetky látky obsiahnuté v tabletkách tieto účinky podporujú. Ak sa však chcete zamerať priamo len na zníženie únavy, na trhu nájdete aj lepšie prostriedky, ktoré vplývajú priamo na túto problematiku.

Zlepšenie nálady

Zaujímavý účinok, no niečo na tom bude. Na začiatku som bol tiež prekvapený, ale práve Fenugreek v kombinácii s ďalšími minerálmi pôsobia na nervovú sústavu upokojujúco a zlepšujú jej funkčnosť. Výsledkom by mala byť lepšia nálada, no pre mňa je tento výraz, v súvislosti s týmto výrobkom, prehnaný. Aj keď po kvalitnejšom sexe má človek určite lepšiu náladu.

Boj proti nachladnutiu

Ďalší zaujímavý fakt vzhľadom na to, že nás mužov dokáže skoliť aj legendárny „soplík“. Každopádne, Primulus svojím zložením bojuje proti sezónnym ochoreniam a nádche. Ako konkrétne sa mu to darí už ja posúdiť neviem, lebo žiadne účinky v tomto smere som si na sebe nevšimol.

Naberanie svalovej hmoty

Viaceré minerály a prvky, ktoré výrobok obsahuje, majú pozitívny vplyv a účinok na svalovú sústavu. Či ale dokáže Primulus donútiť svalstvo, aby rýchlejšie a účinnejšie naberalo hmotu? Podľa mňa nejde o vlastnosť, na ktorú sa dá spoliehať. Môj skeptický názor potvrdili aj muži, ktorí nejaký vplyv spozorovali, ale nedá sa hovoriť o veľkých účinkoch.

Nečakajte zázraky

Primulus je založený na prírodnej báze a určený na dlhodobé užívanie. Účinné látky sa tak dostávajú do tela postupne a prvé účinky si tak všimnete až o nejaký čas. Preto neočakávajte, že po prvej tabletke sa váš sexuálny život zmení. Nástup účinkov záleží od vášho veku, životného štýlu a ďalších faktorov.

Vedľajšie účinky

Ako pri ostatných výživových doplnkoch pre mužov, ani v tomto prípade sa nemusíte báť nežiaducich účinkov. Keďže ide o čisto prírodný produkt založený na výťažkoch z bylín, nemusíte sa obávať žiadnych zdravotných komplikácií.

CHCEM PRIMULUS

V začiatkoch sa môžu prechodne objaviť menšie tráviace problémy, ale to len v dôsledku začiatku užívania niečoho nového. U mňa nič podobné nenastalo, keďže takéto prípady sú aj tak zriedkavé. Typické vedľajšie účinky, ktoré sú špecifické pre chemické lieky, však u Primulusu nehrozia.

Balenie a cena

Primulus poskytuje len jeden druh balenia, a to s obsahom 60 tabletiek. To je na rozdiel od konkurencie trocha nevýhoda, keďže iné značky ponúkajú aj rôzne varianty balení. Toto balenie s dennou dávkou 2 tabletky postačí na jeden mesiac. Pomer ceny a obsahu je podľa mňa veľmi dobrý, čo musím na Primuluse oceniť. Ako vás vyjde pravidelné užívanie Primulusu, vám ukáže tabuľka.

Počet tabliet v balení 60 ks
Cena za balenie 23 €
Cena za jednu tabletu 0,38 €
Cena za jednu dávku 0,76 €
Cena za trojmesačnú kúru 69 €

Kde kúpiť

Zaručene kúpite overený a originálny produkt na ich internetovej stránke www.primulus.sk. V lekárni som naňho nenatrafil a taktiež ani v internetových lekárňach. Nevnímam to však ako niečo zlé, pretože veľa ľudí podľa toho produkty posudzuje, čo nie je správna cesta.

Na webovej stránke Primulusu nájdete aj všetky potrebné informácie o produkte, portfólio firmy a pod. Tak ako pri ostatných tabletkách, ani v tomto prípade nekupujte žiadne neoverené produkty z bazárov a inzerátov, aby ste neuškodili vášmu zdraviu.

Objednávka, doprava a doručenie

Objednávanie produktu cez internet je veľmi praktické, pohodlné a bezpečné. To ocenia najmä ľudia, ktorí nemajú čas na nakupovanie v kamenných obchodoch a potrebujú sa k tovaru dostať čo najrýchlejšie. Tu je postup, akým si môžete nakúpiť aj na eshope oficiálneho distribútora Primulus.

 • Vyberte si krajinu, z ktorej objednávate, čiže SR alebo ČR.
 • Vyplňte svoje kontaktné údaje a adresu doručenia.
 • Zvoľte počet balení, ktoré chcete objednať.
 • Na záver vyberte dopravu, spôsob platby a odošlite objednávku.

Ako vidíte, postup nákupu sa nijako výrazne neodlišuje od konkurencie. Jediným mínusom v tomto bode môže byť fakt, že sa objednávka dá doručiť len cez Slovenskú poštu. Možnosť kuriéra by bola o niečo pohodlnejšia a praktickejšia záležitosť.

Finančnú transakciu môžete vykonať buď platbou vopred, prevodom na účet alebo zaplatiť ako dobierku. Najrýchlejšie odoslanie je pri platbe na dobierku. Pri prevode sa čaká, kým odošlete peniaze na účet, až potom sa objednávka odosiela.

Najčastejšie otázky

Mužov na internete zaujímalo niekoľko vecí, no nikde na internete som sa nedočítal odpovede. Prezrel som si viaceré internetové fóra a otázky som zozbieral. V tejto časti sa budem snažiť na ne čo najlepšie odpovedať.

Môžem užiť aj dve tabletky naraz?

Odporúčaná denná dávka produktu sú dve tabletky denne, ale v postupnosti 1 tabletka ráno a 1 tabletka večer. Z nejakého dôvodu to výrobca uvádza takto, pravdepodobne aby sa „sily“ účinku mohli rozložiť na celý deň. Ak náhodou zabudnete tabletku užiť ráno, môžete ju užiť následne večer a naopak.

Pomôže mi prípravok s lepšou erekciou?

Ak máte vážnejší problém so stoporením penisu, nehľadajte u Primulusu žiadne zázraky. Zloženie výrobku pomáha pri zvýšení sexuálnej energie a apetítu, ale pri vážnejších problémoch to nebude najefektívnejšia voľba pre vás. Nebudem vás klamať, je to predsa len výživový doplnok, skúste sa radšej obzrieť po iných značkách, ktoré sa na tento problém špecifikujú. Odporúčam napr. Merlix Senior.

Kedy pocítim prvé účinky?

Tak to je veľmi individuálna záležitosť. Niekomu to zaberie skôr, niekomu až o nejaký čas. Osobne som prvé pozitívne účinky začal pociťovať už po dvoch týždňoch, no naplno zabrali po mesiaci. Dlhodobé užívanie zlepšuje efektivitu a účinnosť tabletiek, preto je dôležité ich pravidelné užívanie. Najlepšie účinky som pocítil po troch mesiacoch.

Pre koho je Primulus určený?

Pre mužov nad 25 rokov, keďže približne v tomto veku začína u mužov klesať hladina testosterónu v tele. Výrobca neuvádza žiadne kontraindikácie, preto sa nie je čoho báť. Obozretnejší by mali byť len muži s kardiovaskulárnymi a vážnymi hormonálnymi problémami, ktorý by užívanie mali odkonzultovať so svojim lekárom.

Skúsenosti

Muži reagujú podľa skúseností a hodnotení na internete zväčša pozitívne. Nenašiel som ani jednu recenziu, ktorá by výrobok úplne zatratila. Dobre hodnotená je najmä cena, k čomu sa pripájam aj ja. Veď po prepočítaní to vychádza, že jedna denná dávka stojí menej ako 1 €.

Problémy sú trocha s rýchlosťou účinkov. Väčšina mužov očakáva okamžité výsledky, no nie všetky vplyvy sú až tak viditeľné. Hoci zloženie je z hľadiska množstva látok zaujímavé, Primulusu trvá nejaký čas, kým sa jeho účinky prejavia.

SKÚSIŤ PRIMULUS

Tabletky vám nepomôžu k zlepšeniu erekcie, ale v prípade zlepšenia vitality a imunity sú referencie od zákazníkov lepšie. Primulus sa snaží pomôcť vo všetkých smeroch, no koniec koncov nemajú jeho účinky výrazný vplyv na žiadny konkrétny problém.

Vlastná skúsenosť

Prípravok som spočiatku prehliadal, pretože som sa venoval testovaniu iného produktu. Na základe odporúčania môjho známeho som sa nakoniec na to odhodlal. Na prvý pohľad sú tabletky zaujímavé, vyzerajú luxusne, aj preto som mal aj vyššie očakávania. No nie je všetko zlato, čo sa blyští.

Prípravok som užíval tri mesiace, no už na začiatku som pocítil prvé výsledky, nebolo to však nič významné. Väčšia výkonnosť prišla až neskôr a musel som si počkať. Na môj vkus to bolo až pridlho, preto by mala značka Primulus na tomto do budúcna popracovať.

Pomer ceny a kvality je veľmi dobrý, balenie vyzerá dobre a dodanie výrobku prebehlo bez problémov. Primulus je veľmi zaujímavý produkt, no na zlepšenie sexuálneho života nájdete aj lepšie značky na trhu.

Výsledok testovania

Všetky moje dojmy, spojené so skúsenosťami iných mužov, sa teraz pokúsim zhrnúť do záverečného zhodnotenia. Primulus je prípravok, ktorý vyzerá na prvý pohľad veľmi atraktívne a aj jeho zloženie je kvalitatívne veľmi dobré. Problém je však v tom, že jeho účinky majú veľmi široké spektrum a nezameriavajú sa na riešenie jedného konkrétneho problému.

OFICIÁLNY ESHOP

Pre niekoho to môže byť mínus, niekomu zas tento princíp vyhovuje. Každopádne, Primulus nie je prípravok, ktorý sa zameriava na zlepšenie erekcie. Primulus má oveľa širšie účinky, ktoré sa zameriavajú na zlepšenie mužského zdravia. Preto, ak niekto hľadal prípravok čisto len na zlepšenie erekcie, tak tomuto výrobku dá horšie hodnotenie. Ja za seba musím povedať, že Primulus stojí za vyskúšanie. Z pohľadu pomeru ceny a kvality ide o výhodnú kúpu. Jediným mínusom pre mňa je dlhodobé užívanie, ktoré je potrebné aby človek videl prvé výsledky.

Nemôžem vám sľúbiť, že Primulus bude fungovať na 100 %, lebo pri výživových doplnkoch ide vždy o individuálne faktory, ktoré ovplyvňujú jeho účinky. Podľa mňa však stojí za to, keďže aj výrobca garantuje vrátenie peňazí, ak by účinky neboli podľa vašich predstáv.

Primulus je bylinného pôvodu, a preto má jeho užívanie niekoľko výhod.

 • Dlhodobé užívanie bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.
 • Dostupný bez lekárskeho predpisu.
 • Široký záber účinkov, ktoré zlepšujú mužské pohlavné zdravie.
 • Pomer ceny a kvality je veľmi výhodný.

Primulus je veľmi kvalitný výživový doplnok na podporu sexuálneho mužského zdravia. Ak však chcete zlepšiť vašu spermatogenézu, erekciu, stoporenie alebo sexuálny zážitok, mali by ste siahnuť po inom výrobku. V tomto prípade Primulus nie je práve najlepšia voľba. Tu by som skôr odporučil MerliX.

4.6/5 - (35 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *