MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Recenzia eJoy

Tabletky na podporu erekcie a zvýšenie libida eJoynováčikom na trhu. Ide o prírodný doplnok výživy určený pre mužov, ktorí chcú zapracovať na svojom sexuálnom živote, zlepšiť erekciu, potenciu a zdravotný stav prostaty. Na ich stránke sa dozviete viac o účinkoch, ktoré pôsobia pozitívne na dĺžku sexuálneho styku a stav prostaty. Doteraz sa mi zatiaľ najviac osvedčili produkty Merlix a Zerex, ale dal som šancu aj tomuto produktu a vyskúšal som ho, aby som sa mohol s vami podeliť o moje dojmy. No už teraz vám môžem povedať, že eJoy, v dobrom slova zmysle, prekvapil.

Každý z nás asi nerád kupuje mačku vo vreci, preto som pre vás pripravil nasledujúcu recenziu. Prejdeme si zloženie, účinky, dávkovanie, obsah balení, cenu a ako si tento výrobok objednať čo najvýhodnejšie a bezpečne užívať.

Kapsuly som testoval 2 mesiace
Zaberať začali do 2 týždňov
Zlepšenie erekcie áno
Výhodnosť ceny áno
Dĺžka účinku áno
Vedľajšie účinky nezaznamenané
Zväčšenie penisu iba 1 cm pri dlhodobom užívaní a erekcii
Cieľová skupina / vek všetci muži, špecializované pre staršie ročníky
Doručenie a diskrétnosť max. 2 dni od objednania (neutrálne balenie)
Lepšia alternatíva Merlix
Cena vs akcia 25.9 € (pre zľavu 3 € použite kupón ejoybonus)
Kde kúpiť vs predaj  TU + aktivujte zľavu

 

Veľmi veľa mužov hľadá na internete relevantné recenzie na produkty, ktoré slúžia na podporu erekcie a zlepšujú sexuálny život. Tie však nie je ľahké na internete nájsť, najmä tie autentické. Väčšina z nich totiž pochádza z marketingových oddelení predajcov a tvária sa ako recenzie, pričom ide o zamaskovanú reklamu. V diskusných fórach tak nájdete ospevujúce názory predajcov, ktoré propagujú svoje produkty na úkor reálnych výsledkov. Ako obstál v mojom teste produktov eJoy? Má naozaj také účinky, aké sú uvedené na ich internetovej stránke? Poďme sa na to spoločne pozrieť.

V prvom rade treba povedať, že tabletky eJoy výživový doplnok, ktorý je voľne v predaji, nepotrebujete lekársky predpis a kúpite ho pohodlne na internete. Keďže sú založené na prírodnej báze a prípravok je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, z ich užívania neplynie žiadne riziko. Výrobca však upozorňuje, že denná dávka nesmie prekročiť užitie 4 tabliet.

Prípravok eJoy je vyrábaný vo Veľkej Británii a na slovenskom trhu ide o relatívnu novinku. Jeho popularita postupne stúpa.

Zloženie

Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekcie

Tribulus terrestris

Kotvičník zemný predstavuje rastlinu, ktorej extrakt zvyšuje hladinu testosterónu. Taktiež pozitívne vplýva na libido a potenciu. Prirodzeným spôsobom zlepšuje kvalitu erekcie a sexuálneho života, spermatogenézu, zvyšuje fyzický a psychický výkon a chuť na sex. Je jednou z najúčinnejších zložiek prípravkov na posilnenie erekcie.

Pôvodne pochádza z horúcich oblastí Ázie a Európy. V čínskej medicíne je používaný už niekoľko tisícročí. K nám sa účinky tejto rastliny dostali až v 70. rokoch prostredníctvom kulturistov, ktorí rastlinu používali na obnovenie hladiny testosterónu. Tento hormón je pre erekciu kľúčový a jeho zvýšené množstvo vedie k zvýšenej chuti na sex a zlepšeniu tvrdosti erekcie.

Serenoa repens

Taktiež známa aj pod názvom Saw Palmeto, po slovensky serenoa plazivá. Ide o rastlinu, ktorá sa využíva najmä v americkej medicíne, pretože rastie výhradne iba v USA a pôvodom je z Kalifornie.

Vyzerá ako malá palma, ktorá rastie do výšky maximálne troch metrov. Jej výťažky sa využívajú ako účinný pomocník pri problémoch s prostatou, pretože pomáhajú regulovať pohlavné hormóny. Muži ocenia aj fakt, že pozitívne vplýva proti vypadávaniu vlasov.

Serenoa plazivá
Maca tabletky na podporu erekcie

Maca

Rastline, s originálnym názvom Lepidium Meyenii, sa hovorí aj peruánska Viagra. Prírodné afrodiziakum, ktoré pozitívne vplýva na tvorbu a pohyblivosť spermií. Taktiež zvyšuje psychickú a fyzickú odolnosť a znižuje stres organizmu. Extrakt sa získava z koreňov rastliny a v Južnej Amerike sa maca používa niekoľko storočí v tradičnej medicíne. Najväčšie plantáže tejto rastliny sa nachádzajú v Bolívii a Peru.

Maca ma priaznivé účinky nielen pre mužský, ale aj ženský organizmus, pretože pozitívne vplýva na menštruačný cyklus žien. Je nápomocná pri zlepšení erekcie, najmä keď sú problémy zapríčinené psychickými faktormi, ako napríklad stres. Maca je obľúbeným adaptogénom – pomáha zlepšovať koncentráciu a odbúrava stres.

Výťažky z chilli

Táto korenina dokáže nielen rozpáliť ústa, ale aj vašu rozkoš. Látka kapsaicín, ktorú chilli obsahuje, je považovaná za prírodné antibiotikum. Jeho štipľavosť zlepšuje prietok krvi a rozširovanie ciev. Konzumáciou sa v tele spúšťajú hormóny šťastia, endorfíny. Ostrá chuť chilli papričiek dráždi sliznicu, čím prekrvuje pohlavné orgány a povzbudzuje sexuálne chute.

Chilli na podporu erekcie
Vitamín C podpora erekcie

Vitamín C

Tieto vitamíny sú prírodné antioxidanty, ktoré chránia organizmus pred nepriaznivými vplyvmi voľných radikálov. Zlepšujú obranyschopnosť organizmu, spomaľujú starnutie a dokonca vplývajú aj na zvýšenie pohyblivosti spermií.

L-Arginín

Aminokyselina, ktorá zabezpečuje lepší prietok krvi, pomáha vytvárať oxid dusnatý, podporuje syntézu bielkovín, stimuluje vylučovanie rastového hormónu. Najnovšie výskumy dokázali, že pri jeho pravidelnom používaní dokáže muž dosiahnuť pevnejšiu a kvalitnejšiu erekciu.

Pre mužov s nie úplne 100 percentnou erekciou podporuje prekrvenie a vylučovanie rastového hormónu. Veď práve toto prekrvenie zabezpečuje tvrdosť vášho penisu počas erekcie. Čiže prekrvený penis sa rovná kvalitný sexuálny život. Je vedecky dokázané, že pravidelné používanie L-arginínu vedie nielen ku kvalitnejšej erekcii, ale aj k zvýšenej plodnosti.

L-Citrulín

Neesenciálna aminokyselina, ktorá zlepšuje prekrvenie ciev a tým aj erekciu. Má dokonca výraznejší vplyv na hladinu arginínu ako samotný L-arginín, preto je vhodnou voľbou ako doplnok na skvalitnenie erekcie. Používajú ho aj športovci na zvýšenie výkonu a ochranu kardiovaskulárneho systému.

Prehľadná tabuľka zloženia eJoy:

Látka

Obsah

Účinky

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) – extrakt 20:1 150 mg zvyšuje libido
znižuje vnútorný stres a napätie
zvyšuje objem svalovej hmoty na úkor tuku
znižuje hladinu cholesterolu
obnovuje vitalitu a elán
zvyšuje hladinu hormónu estradiolu
nárast sexuálnej aktivity
pomáha proti podráždenosti, nespavosti, depresii a napätiu
Serenoa plazivá (Saw Palmetto) 130 mg reguluje hladinu hormónov
priaznivo vplýva na pohlavné orgány mužov a žien
zlepšenie apetítu, trávenia a metabolizmu
vhodný prostriedok pri liečbe bronchitídy
L-Arginín 75 mg napomáha syntéze bielkovín a vytváraniu oxidu dusnatého
zlepšuje krvný prietok
zvyšuje produkciu rastového hormónu
zamedzuje poruchám erekcie a sexuálneho vzrušenia
podporuje imunitný systém
L-Citrulín 75 mg zmiernenie príznaky únavy
pomáha prietoku krvi v tkanivách a svaloch
Maca 60 mg pomáha pri mužskej impotencii a ženskej frigidite
dlhodobo podporuje erekciu a stimuluje sexuálne funkcie
zvyšuje sexuálnu túžbu
zvyšuje počet spermií a ich pohyblivosť pri neplodnosti
pozitívne pôsobí na zdravie prostaty
pomáha pri duševnej vyčerpanosti, posilňuje psychickú odolnosť
omladzuje a posilňuje organizmus, zmierňuje príznaky starnutia
podporuje rast svalov
Chilli extrakt 5 mg stimulácia krvného obehu
zlepšuje potenciu
zvýšenie citlivosti pohlavných orgánov
pôsobí proti krvným zrazeninám
slúži ako prevencia pred chronickými zápalmi dutín
protirakovinové účinky
Vitamín C 30 mg antioxidant, chráni ostatné vitamíny
zvyšuje obranyschopnosť, zlepšuje hojenie rán
slúži na reguláciu normálneho telesného rastu
prirodzené antihistaminikum
výživne pôsobí na oči, lieči zelený a sivý zákal
pôsobí na hemoroidy a kŕčové žily
odbúrava cholesterol z pečene, chráni pred srdcovými chorobami
chráni pred rakovinou žalúdka, konečníka, pankreasa a pažeráka
stimuluje tvorbu bielych krviniek
Vitamín D 400 IU udržiava primerané hladiny vápnika a fosforu v krvi
lepšie vstrebáva vitamín A
slúži ako prevencia proti rakovine hrubého čreva a prostaty
pomáha pri liečbe zápalu kĺbov
povzbudzuje štítnu žľazu
pôsobí proti osteoporóze
pomáha vylučovať toxické látky z tela
zvyšuje odolnosť voči ochoreniam a obranyschopnosť

Účinky tabletiek eJoy

V tejto časti vám zreferujem moje osobné skúsenosti s týmto produktom a aké mal na mňa účinky, keďže informácie uvedené na stránke výrobcu sú jedna vec, realita druhá.

Za dva mesiace užívania tabletiek eJoy som u seba zaznamenal tieto účinky:

Zvýšenie sexuálneho záujmu

Ak z vás postupne vyprcháva sexuálna žiadostivosť, tak tento výrobok skvelo funguje na libido, ktoré vám zvýši chuť na milovanie pred očakávaným vášnivým večerom. Vďaka podpore testosterónu sa tento účinok prejaví aj v oblasti chute na sex. Štatistiky výrobcu uvádzajú, že až 4 z 5 mužov pocítili zvýšenú chuť na sex. Tieto tabletky vás jednoducho nabijú sexuálnou energiou.

Zlepšenie problémov s erekciou

Aj keď výrobca uvádza, že erekcia by mala „nabehnúť“ do 30 minút od užitia, treba to brať s nadhľadom. Reálne účinky sa môžu dostaviť až po niekoľkých dňoch pravidelného užívania, v dávkovaní dve tabletky denne. Preto je treba byť trpezlivý, aj vaše telo si potrebuje postupne zvyknúť.

Pozitívny vplyv na mužskú prostatu

Spomínaná rastlina Saw Palmeto pozitívne pôsobí na prostatu muža. Ak ju máte problematickú, látky v prípravku eJoy vám môžu dopomôcť. Výrobca udáva, že až 85 % mužov pocítilo zlepšenie stavu svojej prostaty. Osobne vám neviem povedať jednoznačný záver, nakoľko som nemal ako exaktne porovnať tento faktor. Svojím zložením však majú predpoklady k zlepšeniu prostaty.

Celkovo kvalitnejší sex

Ak vás trápi problém s príliš rýchlym priebehom sexu, predčasnou ejakuláciou, a kazí to vám a partnerke pôžitok, účinky eJoyu na predĺženie pohlavného styku vás určite milo prekvapia.

Dávkovanie a užívanie

 • Dve tabletky sú odporúčaná denná dávka.
 • Maximálna denná dávka stanovená výrobcom sú štyri tablety.
 • Užívanie je možné po jedle aj nalačno, nekombinujte ale tabletky s alkoholom, môže to znížiť účinok.

Výrobca odporúča dlhodobé užívanie v trvaní aspoň dvoch mesiacov, aby sa dostavil čo najlepší vplyv na organizmus. Ja toto odporúčanie schvaľujem a myslím si, že ide o rozumný časový horizont, počas ktorého je možné pozorovať účinky. Nadmerné užívanie tabliet účinok nezlepšuje. Osobne ani neodporúčam užívať viac, pretože telo nie je schopné spracovať také množstvo účinných zložiek a prebytočné vylúči, sú to potom pre vás vyhodené peniaze.

Tabletky pre mužov

2 tablety

30 minút pred stykom

Dlhodobé užívanie

Ako som už spomínal, aby sa naplno prejavili účinky, je potrebné tabletky užívať dlhodobo, aspoň 1 mesiac, keďže prírodné prípravky pôsobia pomalšie. Výhodou prípravku eJoy je, že ho môžete užívať dlhodobo, a to bez akýchkoľvek negatívnych vplyvov na vaše zdravie.

Osobne som užíval 2 tabletky denne, nezávisle od toho, či som mal mať sex alebo nie. Výrobca i ja odporúčam dlhodobé užívanie prípravku, aspoň 2-3 mesiace. To je presne tá doba, kedy sa účinky prejavia v plnej sile. Ak vám známy povedal, že u neho začal eJoy fungovať po týždni a vy nevidíte žiadne výsledky ani po dvoch, neprepadnite panike. Každý organizmus reaguje inak na zmes podporných látok prípravku. Niekomu eJoy zaberie skôr, inému neskôr.

Nežiaduce účinky

Keďže ide o tabletky na prírodnej báze, ktoré majú 100 % organické zloženie, môžeme povedať, že ide o čisto prírodné a bylinné tabletky na erekciu. Preto sa nemusíte obávať žiadnych negatívnych účinkov. Tráviace problémy, začervenanie pokožky, malátnosť, únava, bolesti hlavy, to všetko je typické skôr pre tabletky chemického pôvodu.

 

To zaručuje výrobca a potvrdzujem to aj ja, že počas užívania som nespozoroval žiadne problémy. Držal som sa, ale, odporúčaného dávkovania a ani raz som neprekročil odporúčanú dennú dávku. Čo sa stane, ak to preženiete, je už samozrejme individuálne, minimálne sa môžu objaviť tráviace problémy.

Tabletky na erekciu prírodné zloženie

Cena a balenie

Výhodou prípravku eJoy je ich spôsob predaja, pretože sú dostupné podľa veľkosti vo viacerých baleniach. Zmyslom výberu balení je, aby ste si mohli napríklad na úvod objednať menej tabliet na skúšku, a pokiaľ budete s ich účinkami spokojní, aby ste mohli ušetriť pri väčšej objednávke a dlhodobejšom užívaní. Čiže pri eJoy si vyberáte veľkosť balenia. To určite schvaľujem!

 

Za základné balenie s obsahom 24 tabliet zaplatíte 25,90 €. Výrobca sa vás snaží presvedčiť, že 4 tablety vám dáva zadarmo. Keď použijete trochu matematiky, dopracujete sa k cene 1,08 € za kapsulu, čo v porovnaní s konkurenciou vôbec nie je zlé.

 

Najlepšiu cenu získate, ak zakúpite multibalenie.

WEB PREDAJCU

eJoy tabletky na podporu erekcie

Dvojité balenie

Cena tabletiek na erekciu 51.9 €

cena za tabletu 1.08 €

Trojité balenie

 73.9 €

cena za tabletu 1.03 €

Päť-balenie

 119 €

cena za tabletku je menej ako 1 €

Sedem-balenie

Cena tabletiek na erekciu 149 €

cena za tabletku je necelých 0.90 €

ekonomicky sa oplatí najviac

Pri kúpe 3 a viac balení získate aj poštovné zdarma. eJoy sa svojou cenou nijako výrazne neodlišuje od svojej konkurencie. Taký Zerex je v základnom balení drahší. Pri prípravkoch na podporu erekcie je však dôležitejším parametrom fakt, či prostriedok reálne funguje a nie cena. A tento parameter eJoy spĺňa.

Kde kúpim eJoy?

Najvýhodnejšia a najbezpečnejšia cesta je kúpiť si eJoy cez ich oficiálnu stránku. Zaručuje vám 100 % diskrétnosť a súkromie. V online predajni nestretnete známeho, čo rodinu. Nikto ani nezistí, či vám bolo doručené, keďže objednávka príde v maximálne diskrétnom obale. Ďalšou výhodou je aj cena, ktorú budete mať na oficiálnej stránke najvýhodnejšiu. Tu získate aj originálny produkt eJoy a žiadny nepodarok či napodobeninu.

Ako postupovať pri nákupe?

Ide o veľmi jednoduchý postup, ktorý vám zaberie len pár minút, stačí vyplniť objednávkový formulár.

 • Zvoľte si balenie aké vám vyhovuje.
 • Vložte poštové údaje vrátane adresy, kde vám majú eJoy doručiť.
 • Vyberte si spôsob platby a doručenia.
 • Kliknete na tlačidlo OBJEDNAŤ a je vybavené.

Cena poštovného

Na výber máte z viacerých možností. Najlacnejšia možnosť je Slovenská pošta, ktorá vyjde na 2,90 €. Kuriér DPD vás bude stáť 3,50 €.  Pri objednávke nad 70 € máte dopravu zdarma!

 

Ďalšou výhodou je, že tabletky sú skladom, takže ich odosielajú do 48 hodín od objednávky. Nezriedka sa môže stať, že prípravok dorazí už na druhý deň.

Tabletky na erekciu rýchle dodanie

Garancia vrátenia peňazí

S toľko ochotou sa človek stretne málokedy. Ak vám nesadne výrobok, nič sa nedeje – výrobca vám garantuje vrátenie peňazí za každé neotvorené balenie tabletiek eJoy. Preto sa nemusíte báť nakúpiť vo veľkom a výhodnejšie. Vrátiť prípravok môžete kedykoľvek.

eJoy v lekárni

Nákup doplnkov výživy v lekárni je tradičný spôsob, ktorý však môže byť spojený s viacerými nepríjemnosťami. Očakávajte vyššiu cenu. Návšteva bežnej lekárne taktiež nepatrí medzi najdiskrétnejšie miesta. Na Slovensku však eJoy v lekárni nekúpite a jeho predaj mimo oficiálnu stránku sa ani nechystá.

Tabletky na erekciu v lekárni

Moje skúsenosti s eJoy

Prípravok eJoy som používal dva mesiace a musím povedať, že som bol maximálne spokojný. Dodržiaval som odporúčané dávkovanie a vždy pred sexom som si dal dve tabletky. Tabletky som zapil pohárom vody. Keď som nemal sex, užil som dve kapsule po večeri. Počas môjho testovania som neužíval alkohol.

eJoy je prírodný výživový doplnok na zlepšenie erekcie, libida mužov a mal by predĺžiť pohlavný styk. Výrobca uvádza, že má dokonca pozitívny vplyv na prostatu a na zdravie muža. To, či eJoy pôsobí priaznivo na prostatu, neviem potvrdiť, keďže problémy s ňou ešte nepociťujem. A na druhej strane, dvojmesačné testovanie je na to prikrátke.

Výsledky testovania

Môj záver je jednoznačne pozitívny, pretože výrobok eJoy priniesol viditeľné výsledky, čo by vedela potvrdiť aj moja partnerka. Úprimne, prvé týždne testovania som mal však pochybnosti. Nenastala žiadna viditeľná zmena, no neskôr sa to našťastie zmenilo – vyššia tvrdosť penisu pri erekcii bola viditeľná a najmä hmatateľná. Vďaka zložkám na dobré prekrvenie sa penis stal tvrdším a pri erekcii hrubším a väčším. Keby som nemal skúsenosti s inými prípravkami na erekciu, tak by som to asi vzdal pred spozorovaním prvých výsledkov. Preto je potrebné sa obrniť riadnou dávkou trpezlivosti.

 

Môžem potvrdiť aj predĺženie pohlavného styku, sexovať som vydržal oveľa dlhšie. Preto predpokladám, že pomáha aj pri predčasnej ejakulácii.

 

Veľkou výhodou eJoyu je, že pomáha dlhodobo, no zároveň vás nakopne aj krátko pred sexom. Tento dvojitý účinok mi veľmi vyhovoval. Každý deň som užíval dve kapsule, či som sex mal, alebo nie. Cena je priaznivá, takže nemusíte počítať cenu každej kapsule.

eJoy by som, v porovnaní s inými výživovými doplnkami, zaradil v rebríčku za Merlix, ale pred Zerex. Všetky štyri som testoval skutočne dlhodobo a pri pravidelnom užívaní patrí eJoy rozhodne medzi jedny z najlepších výživových doplnkov na podporu erekcie dostupných na voľnom trhu. Prvú priečku u mňa stále zastáva MerliX Perfektum.

Výhody

– prírodné zloženie vo vysokej koncentrácii aktívnych látok

– výborné výsledky a účinky potvrdené mnohými mužmi (kvalitná erekcia už do hodiny)

– účinky prípravku ďaleko prevyšujú jeho cenu

– žiadne nežiaduce účinky

– dostupný bez lekárskeho predpisu

– rýchlosť a ústretovosť predajcu

– garancia vrátenia peňazí

– ide o jeden z novších prípravkov na erekciu u nás, už dostihol, ak nie rovno prekonal, známejšie prípravky s mohutným marketingom a reklamou

Nevýhody

plný efekt prípravku sa prejaví až po niekoľkých dňoch, čo je však pri výživových doplnkoch bežné, pretože prírodné zložky pôsobia na organizmus postupne

popis užívania prípravku je trochu v “nešťastnej” forme. Ak si nebudete istý, spravte to ako ja: 2 tabletky denne, či sex bude alebo nie, a môžem garantovať, že takto sa pozitívne účinky dozaista prejavia

Najčastejšie otázky a odpovede o eJoy

Je užívanie eJoyu bezpečné?
Áno, eJoy je úplne bezpečný. Nepotrebujete naň lekársky predpis, pretože výťažky sú založené na prírodnej báze. Výrobok je certifikovaný Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Účinné látky sú prírodného pôvodu a nepredstavujú tak žiadne riziko.
eJoy sa neodporúča kombinovať s iným prípravkom na zlepšenie erekcie.

Pre koho je eJoy vhodný?
Pre všetkých mužov rôznej vekovej kategórie, ktorí si chcú vylepšiť svoj sexuálny život, zlepšiť erekciu a z dlhodobého pohľadu pomôcť prostate.

Pre koho eJoy vhodný nie je?
eJoy sa neodporúča užívať ľuďom, ktorí majú problémy so srdcom, pečeňou, vrodenou poruchou sietnice, vredovou chorobou, poruchou krvácavosti alebo sú alergickí na niektorú zo zložiek prípravku. eJoyu by sa mali vyhnúť aj ľudia užívajúci lieky, ktoré môžu tvoriť oxid dusnatý. Takéto lieky sa berú napríklad pri liečbe anginy pectoris.

Čo negatívne ovplyvňuje účinok eJoyu?
Alkohol, ktorému sa počas užívania vyhnite. Alkohol spomaľuje nábeh účinkov a je vo všeobecnosti jeden z najväčších nepriateľov kvalitnej erekcie.

Aké sú podmienky vrátenia tovaru?
eJoy môžete kedykoľvek vrátiť v prípade, že balenie nie je otvorené.

Ako je zabezpečené diskrétne doručenie eJoyu?
Môžete sa spoľahnúť na 100 % diskrétnosť. Súkromie je mimoriadne dôležité. Tabletky eJoy sú doručované v nepriehľadnom balíku bez označenia obsahu.

4.6/5 - (75 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

šimon píše:

ono sa to zda ze ma ejoy az 24 tabletiek lenze 1 davka su dve tabletky takze je to akoby malo to balenie len 12 tabletiek a to si malokto uvedomi

Andrej M. píše:

Kto chce kvalitu, musí si priplatiť. 🙂 Jenoducha matematika….