MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Recenzia MerliX

Jedným z najznámejších prípravkov na zlepšenie erekcie a sexuálneho života je jednoznačne značka MerliX. Mužom, ktorí sa zaujímajú o svoje sexuálne zdravie a potrpia si na kvalitu, je tento produkt veľmi známy. Na trhu patrí medzi tie najlepšie produkty svojho druhu, preto je u mužov veľmi obľúbený.

Jeho jednoznačné účinky zaručuje 100 % prírodné zloženie s extraktmi z bylín. Navyše je dostupný bez receptu a za veľmi dobrú cenu.

Ide o nový  výrobok, ktorý je na našom trhu dva roky a za tento krátky čas už stihol urobiť kvalitný škrt cez rozpočet konkurenčným výrobkom. Prečo? Dozviete sa viac v mojej recenzii.

Ako dlho som tabletky testoval 3 mesiace
Kedy začali zaberať po niekoľkých dňoch
Vedľajšie účinky žiadne
Zväčšenie penisu? áno, ale len pri erekcii a dlhodobom užívaní 0,5 – 1 cm
Cieľová skupina / vek všetci muži
Doručenie a diskrétnosť na druhý deň po objednávke (neoznačené, neutrálne balenie)
Lepšia alternatíva bez predpisu zatiaľ žiadna
Varianty Merlixu MerliX Perfektum na rýchlu erekciu
MerliX Senior na pravidelné užívanie
Cena MerliX Perfektum iba 24.9 €
MerliX Senior iba 29.9 €
Kde kúpiť / predaj TU

Pôvod

Značka MerliX pochádza z uznávanej farmaceutickej spoločnosti z USA. Jedinečné zloženie výrobku bolo dlhé roky využívané v tabletkách tejto firmy a prinášalo spokojnosť státisícom mužov po celej Amerike. Tunajší sprostredkovateľ v spolupráci s americkou firmou zloženie ešte mierne vylepšil a upravil požiadavkám európskeho trhu.

Tabletky na podporu erekcie MerliX neobsahujú žiadnu zbytočnú chémiu ani hormóny. Sú čisto prírodného zloženia, ktoré je založené na ideálnych koncentráciách a ideálnej kombinácii prírodných látok, aminokyselín a vitamínov. Ich synergickým efektom sa dosahuje mimoriadny účinok, ktorý v posteli pochváli každá partnerka.

WEB PREDAJCU

Zloženie

Pri výrobe produktov MerliX sú využívané najmodernejšie technológie americkej farmaceutickej firmy, ktorá zloženie produktu vyšperkovala natoľko, aby bola zabezpečená najvyššia kvalita a účinok. Tento produkt neobsahuje žiadne hormonálne alebo chemické prísady. Pre dosiahnutie zlepšenia kvality erekcie využívajú jedine prírodné látky.

MerliX Perfektum aj Senior obsahujú tieto látky:

Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekcie

Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný)

Kotvičník je rozšírený v Európe, Ázii, Afrike aj Austrálii. Pochádza pravdepodobne z piesočných morských pobreží Číny a Japonska. Extrakt tejto rastliny zvyšuje hladinu testosterónu, pozitívne vplýva na potenciu a libido. Jej účinky zlepšujú kvalitu erekcie a sexuálneho života, zvyšuje chuť na sex, zlepšuje stav spermatogenézy a podporuje fyzický a psychický výkon. Je jednou z najvyhľadávanejších ingrediencií, ktoré sa využívajú pri prípravkoch na posilnenie erekcie. Typickým miestom výskytu kotvičníka sú suché miesta, stepi, polopúšte. Darí sa mu i v prímorských pieskoch, pastvinách, pri cestách a v záhradách.

Maca

Inak nazývaná peruánska Viagra. Aj takto sú opisované účinky rastliny s názvom Lepidium Meyenii. Ide o nenahraditeľné prírodné afrodiziakum, ktoré pomáha pri pohyblivosti a tvorbe spermií, zvyšuje fyzickú a psychickú odolnosť a znižuje stres. Okrem jej vplyvu na sexuálne zdravie muža, má aj množstvo ďalších pozitívnych účinkov na zlepšenie erekcie a podporu libida.

Maca tabletky na podporu erekcie
Ženšen tabletky na podporu erekcie

Ženšen

Bylina Korean Ginseng obsahuje ginsenoidy, čo sú zlúčeniny, ktoré vyvolávajú účinky podobné steroidom. Tie zlepšujú sexuálne funkcie zvýšením množstva oxidu dusnatého v tkanivách penisu. Oxid dusnatý je súčasťou procesu, ktorý je nevyhnutný na dosiahnutie erekcie. Umožňuje, aby sa oblasť penisu naplnila krvou, vďaka uvoľneným svalom v penise. Ženšen okrem toho zlepšuje vytrvalosť, krvný obeh, znižuje úzkosť, zvyšuje sexuálny apetít. Zlepšením krvného obehu zabezpečuje, že sa do penisu dostane viac krvi a znížením stresu umožní mužovi uvoľniť sa a dosiahnuť tak kvalitnejšiu erekciu.

Saw Palmetto

Po slovensky nazývaná aj serenoa plazivá. Ide o nízku palmovitú rastlinu, ktorá pochádza z južnej časti USA a Južnej Kalifornie. Účinné látky sa nachádzajú v olejnatých plodoch tejto rastliny. Obsahujú mastné kyseliny, flavonoidy, fytosteroly, polysacharidy a triglyceridy. Na liečbu problémov s prostatou ho využívali už Indiáni. Okrem rôznych ďalších pozitívnych účinkov, ako je zlepšenie spánku alebo trávenia, dokáže zlepšiť aj celkový stav reprodukčných orgánov. Využíva sa preto už dlho aj v produktoch na skvalitnenie erekcie akým je aj MerliX.

Serenoa plazivá

L-Arginín

Ide o aminokyselinu, ktorá zlepšuje prietok krvi, pomáha vytvárať oxid dusnatý, zlepšuje syntézu bielkovín a stimuluje vylučovanie rastového hormónu. Vedecké výskumy dokázali, že pravidelné užívanie L-Arginínu napomáha k dosiahnutiu kvalitnejšej a pevnejšej erekcie.

L-Citrulín

Neesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje prekrvenie ciev a tým aj erekciu. Svojou hladinou arginínu podporuje organizmus dokonca efektívnejšie ako samotný L-arginín. Ide preto o veľmi vhodnú ingredienciou doplnkov na skvalitnenie erekcie mužov. Bežne ho užívajú aj športovci na zvýšenie výkonu a taktiež na ochranu kardiovaskulárneho systému.

L-Lyzín

Esenciálna aminokyselina, ktorá sa vo väčšom množstve nachádza hlavne v svalstve. Ide o veľmi dôležitý stavebný prvok pre všetky bielkoviny v tele. Človek si túto aminokyselinu nevie vyprodukovať sám. Pozitívne vplýva na kardiovaskulárny systém vytváraním kolagénu. Hrá dôležitú úlohu pri vstrebávaní vápnika, ktorý je dôležitý pri budovaní svalov alebo zotavovaní sa po operačných zákrokoch. Obnovuje pružnosť ciev vďaka čomu pomáha liečiť erektilnú dysfunkciu.

L-Ornitín

Predstavuje síce „len“ doplnkovú aminokyselinu, no jej účinok je nenahraditeľný pre kvalitnú erekciu. Veľmi obľúbená je aj u športovcov, pretože podporuje produkciu rastového hormónu, stimuluje rast svalovej hmoty, urýchľuje regeneráciu tela a zlepšuje imunitný systém. V organizme sa mení na arginín, čím stimuluje kardiovaskulárny systém, ktorý je dôležitý pre stoporenie penisu. L-Ornitín uvoľňuje rastový hormón, zlepšuje prekrvenie jemných cievnych kapilár v penise.

B2 (Riboflavín)

Vitamín, ktorý ovplyvňuje celkovú energetickú premenu v organizme a je nevyhnutný pre základný bunkový metabolizmus. Vďaka jej účinkom dodáva telu energiu.

B6 (Pyridoxín)

Ďalší z radu vitamínov, ktorý napomáha prekrveniu. Kontroluje tvorbu a funkciu niacínu, červených krviniek a viacerých hormónov, vrátane tých, ktoré sú spojené s rastom a sexualitou.

B12 (Metylkobalamín)

Vitamín, ktorý podporuje nervové vlákna a mozgové bunky. Prispieva k optimálnej funkcii psychiky a nervového systému. Znižuje vyčerpanie a únavu a má pozitívny vplyv na srdcovocievny systém. Dokáže telo nabiť energiou, ktorú potrebuje aj vaša erekcia. Metylkobalamín je lepšie absorbovaný a udržiavaný v tele ako vitamín B12 vo forme cyanokobalamínu.

Zinok (Niacín)

Veľmi dôležitý prvok v organizme, ktorý je potrebný na tvorbu sexuálnych hormónov testosterónu, estrogénu, či progesterónu. Zlepšuje prietok krvi, zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu a znižuje hladinu zlého cholesterolu.

1 kapsula obsahuje

MerliX Perfektum

MerliX Perfektum

L-Arginine – 350 mg

Tribulus Terrestris – 150 mg

MACA – 100 mg

L-Lysine – 50 mg

L-Ornitine – 100 mg

L-Citruline – 150 mg

MerliX Senior

MerliX Senior
Maca – 125,50 mg

Tribulus Terrestris – 125,50 mg

Korean Ginseng – 125,50 mg

L- Arginine – 125,50 mg

Saw Palmetto – 125,50 mg

Zinc (Nicotinamide – Niacín) – 10,00 mg

B2 (Riboflavin) – 10,00 mg

B6 (Pyridoxine) – 1,50 mg

B12 (Methylcobalamin) – 1,00 mg

Certifikát kvality

Výživové doplnky značky MerliX spĺňajú všetky normy platné v EÚ a sú registrované a schválené Úradom verejného zdravotníctva SR. Prešli všetkými potrebnými testami akreditovaných skúšobných laboratórií a sú nezávadné a bezpečné.

Dávkovanie

Maximálna denná dávka a zároveň odporúčaná denná dávka je jedna tableta denne. Nikdy neprekročujte túto hranicu.

MerliX Perfektum

Tabletka slúži na jednorazové užitie pred sexom. Užíva sa aspoň hodinu pred sexuálnym stykom. Má rýchly nástup účinku. Ide o originálny produkt vysokej americkej kvality. Prémiové zloženie zabezpečuje pevnejšiu erekciu, hrubší penis, lepšiu výdrž a mnoho ďalších pozitívnych efektov.

Tabletky pre mužov

1 tableta

pred stykom

MerliX Senior

Prípravok je, vzhľadom na svoje zloženie, vhodný na dlhodobé užívanie pre seniorov. Pomáha zlepšiť sexuálnu kondíciu, imunitu, zvyšuje hladinu testosterónu, skvalitňuje sexuálny život a celkové zdravie urinogenitálneho systému.

Výživový doplnok je vhodný na pravidelné použitie 1 tabletky denne po jedle. Balenie obsahuje 60 kapsúl, takže vydrží na užívanie až dva celé mesiace.

Tabletky pre mužov

1 tableta

denne

Nová šarža

Doteraz sa Merlix Senior predával v balení s 30 tabletkami. Výskumníci však produkt naďalej inovujú a preto prichádza vylepšená verzia MerliX Senior v zložení a výhodnejšom balení. V porovnaní s predchádzajúcou verziou sa v novej šarži nachádza omnoho kvalitnejší a účinnejší kórejský ženšen namiesto predošlého sibírskeho ženšenu. Zároveň je počet kapsúl v balení dvakrát väčší ako v predchádzajúcej verzii.

Upozornenie

Nikdy neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je vhodný pre ženy a deti do 18 rokov. Nie je vhodné kombinovať s liekmi na predpis bez konzultácie s vaším lekárom. V prípade zdravotných problémov, ako vysoký tlak, cukrovka, porucha štítnej žľazy, kardiovaskulárne ochorenia alebo užívanie antidepresív, by ste MerliX nemali užívať. 

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte svojho doktora a konzultujte s nim užívanie výživového doplnku. Ak sa dostaví nespavosť, nevoľnosť alebo podráždenosť, okamžite prerušte užívanie doplnku.

Účinky

MerliX je určený na zlepšenie mužskej erekcie, a práve preto po ňom aj muži siahajú. Ak hľadáte produkt, ktorý podporí vaše pohlavné zdravie, výživový doplnok MerliX je určený presne na to. Výrobca ponúka dve varianty výrobkov, pričom každý sa zameriava na inú skupinu mužov. Podstatné je ich zameranie a to zlepšenie mužskej erekcie. Počas svojho užívania som si všimol, že vyniká aj v iných smeroch:

Erekcia

MerliX obsahuje kvalitné prírodné látky, ktoré sú dôležité pre lepšie prekrvenie penisu a nástup kvalitnej erekcie. Produkt využíva extrakty z bylín a je založený na čisto prírodnej báze, preto je miera účinku u každého muža individuálna. Všetko to závisí na stave erekcie, životosprávy muža a aj dĺžke užívania produktu. Pri pravidelnom a dlhodobom užívaní by sa mal dostaviť lepší výsledok.

V tomto prípade ma produkt nesklamal. Erekcia bola naozaj dlhodobá a tento výkon ocenila aj moja partnerka. Pre starších mužov je v tomto smere určený produkt MerliX Senior, ktorý je však potrebné užívať pravidelne pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov.

Predčasná ejakulácia

Produkt sa nezameriava práve na túto problematiku, no môžem povedať, že pomáha aj v tomto smere. Osobne nemám výrazný problém s predčasnou ejakuláciou, no musím povedať, že môj výkon bol o niečo dlhší než za bežných okolností. Neviem nakoľko majú tabletky vplyv na predčasnú ejakuláciu ako diagnózu, no určite niekomu v tomto smere môžu pomôcť.

Hrubší penis

Osobne som v prípade MerliXu nespozoroval nejaké očividné zväčšenie alebo zhrubnutie penisu. U niekoho to môže spôsobiť aj v tomto smere isté účinky. Ja by som zase zázraky neočakával a bral to viac s rezervou. Na zväčšenie penisu sú zamerané iné prípravky.

Zvýšenie libida a testosterónu

Oba typy MerliXu pomáhajú aj v tomto smere. Verzia Perfektum obsahuje vyššiu dávku kotvičníka zemného, preto sa viac hodí na riešenie tejto problematiky. Za nízkym sexuálnym apetítom stojí práve nedostatočná hladina testosterónu a práve tu by mali tabletky pomôcť.

Nežiaduce účinky

Výhoda MerliXu spočíva práve v tom, že obsahuje kvalitné extrakty z prírodných bylín a preto nehrozia žiadne vedľajšie účinky. To by sa mohlo stať jedine v prípade chemických látok, tie však nie sú jeho súčasťou. Osobne nemám žiadnu nepríjemnú skúsenosť s nežiaducimi účinkami.

Na diskusných fórach som si však všimol niekoľko reakcií, v ktorých sa muži sťažovali na tečenie z nosa a tráviace problémy, ktoré však rýchlo prešli. Ide skôr o veľmi jedinečný stav, ktorý sa často neopakuje. Určite však neprekračujte odporúčanú dennú dávku, tým by ste len zvýšili pravdepodobnosť výskytu vedľajších účinkov.

Cena a balenie

MerliX je vyrábaný v dvoch verziách. MerliX Perfektum obsahuje 12 tabliet, ktoré sú určené na užitie pred sexom. MerliX Senior je zas určený starším ročníkom a na pravidelné používanie. Preto je počet tabliet vyšší, v súčasnej šarži ide o dvojnásobné množstvo, a to 60 tabliet.

Typ balenia Množstvo tabliet Cena za balenie Overená kúpa
MerliX Perfektum 12 24.9 € Chcem kúpiť
MerliX Senior 60 29.9 € Chcem kúpiť

Aj v tomto prípade platí, že čím viac balení si objednáte, tým získate výhodnejšiu cenu. Ak sa vám MerliX osvedčí, určite pri ďalšej objednávke zaškrtnite viac balení. Predajca zaručuje v prípade nespokojnosti vrátenie peňazí, preto sa nemusíte obávať zbytočnej straty. Môžete si vybrať druh poštovného – služba GLS, ktorá vám balík prinesie priamo domov stojí 2,50 €. Existuje aj variant výberu GLS ParcelShopu, v ktorom si môžete balík osobne vyzdvihnúť a stojí rovnako 2,50 €. Na výber je aj Slovenská pošta za poplatok 3,30 €. V prípade objednávky nad 50 € neplatíte poštovné. Predajca si váži stálych zákazníkov a preto im pri objednávkach zasiela zľavový kupón vo výške 5 €. Ceny sú aktuálne k dátumu zverejnenia recenzie, preto si pred nákupom skontrolujte na webe predajcu, či sa podmienky a sumy nezmenili.

Kde MerliX zakúpim

Keďže ide o výživový doplnok, ktorý je založený na prírodnej báze, nemusíte kvôli nemu navštíviť lekára. Je dostupný bez receptu a v lekárni by ste ho aj tak márne hľadali.

MerliX si môžete objednať online cez ich stránku www.merlix.sk. Objednávka cez internet je aj tak rýchlejšia, pohodlnejšia a diskrétna. Ide o jediný overený zdroj, prostredníctvom ktorého môžete výrobok zakúpiť.

Online objednávka

Ide o veľmi jednoduchý proces, ktorý vám zaberie len pár minút. Funguje v nasledujúcich krokoch:Objednať MerliX tabletky na podporu erekcie

 • vyberte si typ produktu,
 • zvoľte množstvo balení (čím viac balení, tým lepšia cena),
 • zvoľte spôsob platby a doručenia,
 • zadajte svoje osobné údaje,
 • zaškrtnite pole so súhlasom s obchodnými podmienkami a odošlite.

Objednávku môžete vykonať aj prostredníctvom telefónu, stačí zavolať na ich zákaznícke číslo.

Skúsenosti

Na internete som našiel viacero recenzií a diskusných fór, kde si muži vymieňajú svoje skúsenosti s rôznymi výrobkami a neobišli ani MerliX. Musím však povedať, že vo väčšine prípadov som našiel práve tie pozitívne. Pomáha nielen v riešení problému s erekciou.

Zaujímavý bol fakt, že som sa dostal aj k super pozitívnym recenziám a na druhej strane super negatívnym. Podľa mojich skúseností viem, že v týchto prípadoch nejde o reálne komentáre užívateľov a zákazníkov. Tieto „nepravé recenzie“ sú väčšinou účelové a slúžia ako forma reklamy. Niektoré firmy sa na základe negatívnych komentárov snažia zdiskreditovať konkurenciu. Na druhej strane sa značky snažia o svoje čo najlepšie promo, preto si píšu čo najlepšie komentáre. MerliX sa propaguje ako najlepšie vie, investuje do reklamy, čo na druhej strane nedokáže predýchať konkurencia.

Na internete som však našiel aj komentáre, ktoré zjavne napísali reálni zákazníci. Staršie ročníky si na internete pochvaľovali MerliX Senior, ktorý celkovo prispieva k ich sexuálnemu zdraviu, ale aj lepšiemu močeniu a pri problémoch s prostatou. Väčšina mužov sa zhoduje, že tabletky reálne fungujú po nejakom čase a pri pravidelnom používaní. V prípade MerliX Perfektum niektorým mužom zaistil erekciu po krátkom čase, v iných prípadoch to zase nebolo až tak jednoznačné. Tieto reakcie sú pochopiteľné, keďže mať prehnane pozitívne očakávanie môže byť na škodu.

Vlastná skúsenosť

Osobne musím MerliX ohodnotiť veľmi dobre a radím ho medzi tie najlepšie značky na trhu v riešení problému erektilnej dysfunkcie. Z času na čas po ňom siahnem, pretože ide o naozaj účinný výživový doplnok, ktorý zlepšuje môj milostný život.

Ak máte problém s nechuťou do sexu alebo dĺžkou erekcie, MerliX vám v tomto môže naozaj pomôcť. Muži v strednom veku s nezdravým životným štýlom plného stresu si tieto tabletky pochvaľujú. Dôležité je však naozaj dlhodobé a pravidelné užívanie.

Keďže obsahuje čisto prírodné zloženie plné extraktov z bylín, nenastali u mňa žiadne vedľajšie účinky. Všimol som si však, že MerliX najlepšie funguje v prípade pravidelného používania, kedy dosahuje najlepšie výsledky. Ak ide o ťažšiu formu erektilnej dysfunkcie, je potrebné navštíviť lekára, ktorý vám dodá lieky na predpis.

Zhodnotenie

Na záver by som len dodal, že MerliX je naozaj americkou špičkou na našom trhu, čo sa týka kvality a účinnosti. Len máloktorý výrobok je natoľko účinný a dosahuje dobré výsledky. Z môjho pohľadu musím hovoriť len o pozitívnej skúsenosti. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste mali MerliX skúsiť aj vy:

 • Je dostupný aj bez lekárskeho predpisu a nemusíte navštíviť lekára.
 • Vďaka prírodnému zloženiu sa nemusíte báť vedľajším účinkov.
 • MerliX vám peniaze v prípade nespokojnosti vráti.
 • Po tabletky nemusíte nikam chodiť, môžete si ich objednať v pohodlí domova.

MerliX považujem za jedinečný produkt na našom trhu a z môjho pohľadu nemáte čo stratiť, ale len získať. Výživový doplnok musím len a len odporučiť.

4.7/5 - (55 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pavol píše:

Mozem odporucit. Toto je jediny pripravok z tych co sa daju zohnat na internete ktory funguje. Skusal som aj tie ostatne ale tento zabera najlepsie.

kristian d. píše:

Prve tabletky, ktore som skúsal, nemam az take velke problemi, ale mne velmi dobre zabrali (y) ale mám v pláne vyskusat aj ine, nech to porovnam!