MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Recenzia Prostanax

Prostanax – podpora prostaty

Okrem prípravkov určených na erekciu a skvalitnenie sexuálneho života som natrafil aj na tabletky, ktoré účinne podporujú správne fungovanie prostaty. Ak hľadáte účinný prostriedok, ktorý vám pomôže s normálnym fungovaním prostaty, tak asi už nemusíte hľadať ďalej. Keď som sa dozvedel, že Zerex uviedol na trh vlastnú značku prípravku zameraného na prostatu, musel som ho vyskúšať. Po riešení problémov s erekciou a predčasným ejakulovaním prichádza s možným riešením, ktoré má vplyv aj na zdravý sexuálny život – prostatu. Prostanax, ako sa tento prípravok volá, patrí medzi výživové doplnky, ktoré sú založené na prírodnej báze a vo forme voľne predajných tabliet.

Prostanax tabletky na prostatu

Predpokladám, že túto recenziu si čítate práve preto, aby ste sa dozvedeli ako, a hlavne, či vôbec Prostanax funguje. V tejto recenzii si povieme všetky podstatné informácie, ktoré o ňom potrebujete vedieť – jeho presné zloženie, účinky, správne dávkovanie či prípadné vedľajšie účinky. To všetko vám potvrdím alebo vyvrátim na základe vlastných skúseností.

VIAC INFO

Doba testovania produktu 2 mesiace
Kedy sa dostavili prvé účinky po týždni užívania
Bez receptu áno
Zlepšenie stavu prostaty áno
Prevencia proti rakovine prostaty áno
Vedľajšie účinky neevidujem
Vek všetky vekové kategórie, no hlavne staršie ročníky
Diskrétne doručenie diskrétne doručené do 24 hod
Lepšia alternatíva Merlix Senior
Cena 24 €
Overený predaj TU

Pôvod a výrobca

Za značkou Prostanax stojí ten istý výrobca, ako aj za značkou známych tabliet na podporu potencie a erekcie Zerex. Ide o spoločnosť Active life, ktorá má na našom trhu už dlhé roky skúseností a referencií. Spoločnosť je známa najmä tabletkami pre mužov, ale vyrába napríklad už aj afrodiziakálne parfumy a to aj pre ženy.

Vďaka tomu, že značka je dostatočne známa, nemusíte sa obávať o serióznosť prípravku. Prostanax je voľne dostupný prípravok, na ktorý nepotrebujete lekársky predpis. Je oficiálne registrovaný ako výživový doplnok a spĺňa všetky podmienky pre jeho predaj na našom trhu, čo dokumentuje aj registrácia na Úrade verejného zdravotníctva SR. Z hľadiska pôvodu a bezpečnosti teda netreba mať žiadne pochybnosti. Pri jeho užívaní nehrozia žiadne nežiaduce vedľajšie účinky, pretože jeho zloženie je kompletne prírodné. Tabletky sú odskúšané v laboratórnych podmienkach a majú aj príslušný certifikát.

Zloženie Prostanaxu

Ako som už spomínal, Prostanax je založený na rastlinných účinných látkach prírodného pôvodu. Podobne, ako aj pri iných prípravkoch určených na podporu prostaty, aj tu je dominantnou zložkou rastlina Saw Palmetto. Okrem neho sú tu ale aj iné látky, ktoré sú vysoko účinné pri zlepšení fungovania prostaty. Poďme si ich predstaviť:

Serenoa plazivá

Serenoa plazivá

U nás známejšia pod anglickým názvom Saw Palmetto. Pochádza zo Severnej Ameriky a je to v podstate malá palma, ktorej extrakty a výťažky sa bežne využívali už od nepamäti v tradičnej a ľudovej medicíne na podporu prostaty.

 

Rastlina má priaznivé účinky na správnu funkciu predstojnej žľazy aj močového systému, pomáha aj na zachovanie reprodukčnej schopnosti a súčasne podporuje rast vlasov. Pozitívne tiež ovplyvňuje mužské pohlavné hormóny a ich hladinu, čím pomáha pri prevencii zápalov prostaty. V Prostanaxe je Saw Palmetto dominantnou a najdôležitejšou zložkou práve kvôli podporným účinkom na prostatu a jej fungovanie. Okrem toho má rastlina aj antioxidačné a detoxikačné účinky.

Žihľava

Pŕhľavu dvojdomú je u nás možné nájsť prakticky všade, nakoľko na mnohých lúkach rastie aj ako burina. Zaujímavé je, že sa jej darí nielen v našom podnebnom pásme, ale napríklad aj v Južnej Amerike. U nás je žihľava tradičnou súčasťou rastlín využívaných v ľudovej medicíne.

 

Žihľava pôsobí protizápalovo a má dezinfekčný aj močopudný účinok, čím si vyslúžila dôležité miesto v zložení urologických čajov. Taktiež podporuje činnosť obličiek a pozitívne vplýva na fungovanie močových ciest a teda nepriamo aj prostaty.

Žihľava liečba prostaty
Zinok účinky na erekciu

Zinok

Zinok patrí medzi minerály s extra dôležitým účinkom práve pre mužov. Má priaznivý vplyv na antioxidačné procesy v tele, zlepšuje metabolizmus a tvorbu hormónu šťastia melatonínu, pomáha na zlepšenie spánkového režimu. Samotný minerál pomáha na lepšiu kondíciu prostaty prostredníctvom ovplyvňovania hladiny testosterónu v tele. Hladinu tohto hormónu udržuje v zdravých limitoch a pomáha tak aj správnej výške sexuálneho apetítu či na plodnosť. Podporuje lepší stav imunitného systému. V Prostanaxe sa ale nachádza najmä kvôli pozitívnym účinkom na vylučovaciu sústavu a pre podporu zdravej prostaty.

Existujú aj ďalšie látky a zložky, ktoré napomáhajú lepšiemu fungovaniu prostaty. Obal kapsuly Prostanax je tvorený látkou zvanou želatán, vďaka ktorej sa účinné látky lepšie vstrebajú a zlepšuje prehĺtanie tabletiek. Farbivom je oxid titaničitý a ako protihrudkujúce zložky sú tu obsiahnuté horečnaté soli mastných kyselín.

Užívanie a dávkovanie

Prostanax patrí teda medzi prírodné prípravky, preto je nutné ich užívať dlhodobo a pravidelne, aby sa mohli účinky prejaviť naplno. Maximálna denná dávka za 24 hodín je práve 1 kapsula. Najlepšie je tabletku užiť po jedle a zapiť tekutinou, ideálne vodou.

Tabletky pre mužov

1 TABLETA

denne

Zloženie celej tabletky je aj vďaka pomocným látkam prispôsobené na čo najjednoduchšie prehltnutie. Určite neprekračujte maximálnu dennú dávku, rýchlosť ani účinok to nezmení k lepšiemu. Odporúčam užívať tabletku vždy v rovnakom čase.

Účinky

Prostanax je výživovým doplnkom primárne určeným na podporu zdravia prostaty a jej fungovania. Vďaka svojmu komplexnému prírodnému zloženiu však má pozitívne účinky aj na lepšie fungovanie močového systému, hladinu testosterónu a niektoré iné oblasti týkajúce sa kvality sexuálneho života u mužov.

Tu sú všetky účinky, ktoré Prostanax do určitej miery môže ovplyvňovať:

Vplyv na funkciu prostaty

Normálne fungovanie prostaty by malo byť v záujme každého muža, preto Prostanax túto možnosť prináša v podobe prírodných látok. Alfou a omegou tabliet Prostanax je normalizovanie funkcie prostaty a podpora jej zdravého stavu. Neudeje sa to však zo dňa na deň. Prostanax by ste mali užívať niekoľko mesiacov, no u mňa sa účinky začali prejavovať už po niekoľkých týždňoch. Bral som tabletky kvôli postupnému zlepšovaniu v období 2 mesiacov a vystačilo mi jedno balenie.

Vplyv na zdravé fungovanie močovej sústavy

Okrem podpory prostaty má Prostanax pozitívny vplyv aj na močové cesty a to vďaka obsahu Saw Palmetta aj pŕhľavy dvojdomej. Dlhodobým a pravidelným užívaním Prostanaxu problémy s močením ustúpia. Z vlastných skúseností môžem potvrdiť, že hlavne veľmi otravné neustále nutkanie na močenie ustúpilo. Na základe zloženia by malo prísť k močopudnému účinku a tiež k dezinfekcii močových ciest.

Zvýšenie libida a podpora potencie

Vďaka komplexnému zloženiu vám môžu tabletky pomôcť aj v týchto smeroch. Hlavne vďaka vplyvu Prostanaxu na normálnu hladinu testosterónu. Zinok aj Saw Palmetto zase zlepšujú plodnosť. Podpora libida je zabezpečená vďaka vplyvu na hladinu testosterónu. Táto energia sa prenesie do intímneho života a váš sexuálny apetít opäť vzrastie. Ja sám som cítil najmä to vyššie libido.

Lepší stav vlasov

Kto by to bol povedal, že prípravok na prostatu môže zlepšiť aj kvalitu vašich vlasov. Vďaka minerálu zinok a jeho pomerne vysokému obsahu vám môže dlhodobé užívanie Prostanaxu zlepšiť aj stav vašich vlasov. Samotný zinok je nevyhnutný aj pre správny a zdravý rast vlasov – zastaví rednutie vlasov, podporí ich kvalitu a vitalitu. V tabletkách sa nachádza toľko zinku, koľko ho za 1 deň potrebujete.

Vedľajšie účinky a upozornenia

Užívanie Prostanaxu nepredstavuje žiadne riziko vedľajších nežiaducich účinkov. Ak sa budete držať výrobcom odporúčaného dávkovania (1 kapsula denne), žiadny problém sa nevyskytne. Výnimkou môže byť jedine alergická reakcia na niektorú zo zložiek výrobku, na čo výrobca už nemá dosah.

Prostanax je určený mužom, ktorí majú nad 18. Nie je určený pre ženy a deti. Prostanax nie je liek a nie je ani náhradou pestrej a rozmanitej stravy, neprekračujte odporúčanú dennú dávku (držte sa pokynov uvedených v príbalovom letáku). V prípade pochybností o užívaní, napríklad pri interakcii s inými liekmi, sa obráťte na svojho lekára či lekárnika.

Cena a balenie

Prostanax sa vyrába len v jednej veľkosti balenia, konkrétne v balení Prostanax 60 tabliet. Pri pravidelnom používaní by malo vydržať dva mesiace. Prvé účinky síce prídu už v prvom mesiaci užívania, ale dlhodobé dávkovanie je najlepšie. Prostanax je v predaji za veľmi prijateľnú cenu 24 €.

CHCEM SKÚSIŤ PROSTANAX

Prostanax tabletky na prostatu

Prostanax je voľne dostupný liek, na ktorý nepotrebujete predpis a ani vyšetrenie u sexuológa alebo urológa. Prostanax je riadne registrovaný s príslušnými certifikátmi kvality, takže jeho kúpa v online e-shope nepredstavuje žiaden problém či riziko.

V pomere ceny a výkonu je Prostanax veľmi dobrou voľbou. Ak prihliadneme na to, že sú jeho účinky opisované s veľmi pozitívnymi reakciami na diskusných fórach. Určite sa nájdu na trhu aj lacnejšie prípravky, ale zmierte sa s tým, že cene bude úmerný aj účinok.

Objednávka online, doprava a doručenie

Predaj cez internet v oficiálnom e-shope je jednoduchý, bezpečný a rýchly:

 • vyberte si počet balení prípravku
 • vložte do “nákupného košíka”
 • vyplňte osobné údaje, spôsob dopravy a platby
 • objednávku odošlite

Čo sa týka spôsobu dopravy, na výber sú až 3 možnosti. Prvou je kuriér UPS, ktorý je najrýchlejší, no stojí až 4,50 €. Druhou alternatívou je doručenie cez Slovak Parces Service, kde sa ale dá platiť len v hotovosti. Treťou možnosťou je doručenie klasicky a najlacnejšie, cez Slovenskú poštu, v sume 3 €.

Ak by ste chceli zaplatiť vopred, v eshope je to samozrejme možné tiež. Môžete tak spraviť prevodom SEPA alebo aj prostredníctvom platby kartou cez GP Webpay.

Otázky a odpovede

Na fórach a internetových diskusiách som našiel množstvo nezodpovedaných otázok, ktorých mužov, podobných ako ja, zaujímal. Preto som sa rozhodol nájsť na tieto najčastejšie otázky odpovede.

Je naozaj potrebné užívať Prostanax dlhodobo?

Pre naozaj viditeľne výsledky, určite áno. Užívať pravidelne každý deň, pretože iba tak sa môžu prejaviť najlepšie účinky na prostatu. Riešiť problémy s prostatou je na dlhšie a pozitívny efekt užívania sa prejavuje neskôr. Dlhodobé používanie však nespôsobuje žiadne nežiaduce účinky.

Prostanax a alkohol?

Nikto vám ho nezakazuje, ale alkohol celkovo pôsobí zle na vaše sexuálne zdravie. Nie som zástanca úplnej abstinencie počas užívania výživových doplnkov, pretože občasný pohár vína pred predohrou je veľmi vítaný. Ale určite to netreba preháňať a tabletky zapíjajte výhradne nealkom, najlepšie vodou.

Spôsobuje Prostanax tráviace problémy?

Ide o veľmi zriedkavý jav a tráviace problémy sa prejavia len ako alergická reakcia. Zistíte to jednoducho. Dajte si 2-3 dňovú pauzu od užívania a potom liek opäť užite. Ak sa problémy s trávením vrátia, ide pravdepodobne o alergickú reakciu, ktorú by ste mali konzultovať s lekárom.

Kedy pocítim prvé účinky?

Osobne som prvé viditeľné účinky zachytil už po vyše týždni, väčšinou do mesiaca by sa mali dostaviť aj u väčšiny mužov. Závisí to aj od stavu vašej prostaty, preto je to individuálne. Osobne som cítil účinky liekov aj po ich vysadení, konkrétne asi tak ešte mesiac.

Skúsenosti

Na začiatku môjho zisťovania informácií o Prostanaxe, ktoré som na našiel na fórach a diskusiách, bolo viacero skúseností a komentárov veľmi pozitívnych. Najviac si muži chválili prijateľnú cenu, rozsiahlosť účinkov a pomerne skoré prvé viditeľné účinky. Výčitky som nezaznamenal ani s vedľajšími účinkami.

Podľa mojich zistení, samotné tabletky Prostanax ešte nie sú celkom známe. Našiel som preto menší počet recenzií, hodnotení a komentárov.

Značka si drží kvalitu, ktorú ja osobne oceňujem v prípade Zerexu. Svojou kvalitou sa vyrovná samotnému výrobcovi a jeho profesionalite. Aj keď nejde o žiaden liek, ale „len“ o prírodný prostriedok na podporu lepšieho fungovania prostaty a na zdravú funkčnosť močových ciest, jeho výsledku sú veľmi dobré. Pozitívne  hodnotím aj presah účinkov do oblasti sexuálneho života.

Zhodnotenie a môj názor na Prostanax

Jednoduché užívanie, finančne akceptovateľný a s overenými účinkami jednoducho zaručí, že vaša prostata bude v tej najlepšej kondícii.

Značke Prostanax je naozaj ťažko niečo vytknúť, takže moje záverečné zhodnotenie sa bude niesť v pozitívnom duchu. Z hľadiska účinkov, pomeru ceny a kvality, Prostanax jednoducho exceluje a predstavuje určite špičku vo svojej špecializácii. Nejde o žiaden čarovný prútik či všeliek na všetky možné problémy. Ako výživový doplnok pre zlepšenie zdravia a fungovania predstojnej žľazy patrí medzi tie najlepšie na trhu. So skvelou cenou nie je pri kúpe nad čím váhať. Tabletky mi pomohli pri problémoch s močovým ústrojenstvom a už som nemusel chodiť tak často močiť. Pozitívom je aj to, že tabletky sú dostupné bez lekárskeho vyšetrenia a predpisu.

Prostanax sa ukázal ako bezproblémový aj v prípade dlhodobého užívania. Žiadne vedľajšie účinky a žiadna vedľajšia reakcia. Z tohto pohľadu som dokonca ani nenašiel sťažnosti na nežiaduce účinky od iných mužov.

Účinnosť v praxi je na výbornej úrovni a mne neostáva nič iné, len Prostanax odporučiť. Je dosť pravdepodobné, že pri jeho užívaní ostanete dlhodobo.

OFICIÁLNY ESHOP

4.7/5 - (38 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

anonymne píše:

Bohužiaľ, teraz som už na silnejšej liečbe, ale keď som mal ťažkosti v počiatkoch tak Prostanax bol moja záchrana… Fakt odporúčam, minimálne vás zbaví toho najhoršieho zúfalstva, ako mňa 😀