MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Poppers

Malá zázračná fľaštička, ktorá vám privolá stavy eufórie a intenzívneho orgazmu ako nikdy v živote. Aspoň takto opisujú Poppers mnohí užívatelia, ktorí s týmto produktom prišli do kontaktu. Mnoho ľudí však netuší, čo Poppers vlastne je aj napriek tomu, že sú milovníci sexuálnych experimentov.

Ide o afrodiziakum v tekutej forme, ktoré v sebe obsahuje chemické látky. Práve tie majú dôležitú úlohu pri navodení príjemných až euforických pocitov. Niektorí užívatelia na internetových diskusiách opisujú orgazmus pod vplyvom Poppers ako nadpozemský zážitok.

Môžeme povedať, že niektoré reakcie sú prehnané a okrem tohto jediného pozitívneho účinky má aj veľa negatívnych vplyvov. Preto netreba mať od Poppers zbytočné očakávania. Keďže ide o zaujímavý produkt, poďme sa naňho pozrieť bližšie.

Poppers afrodiziakum zlepšenie erekcie

Pôvod

Za produktom nestojí len jediný výrobca, ale ide o viaceré konkurenčné značky na trhu. Poppers je teda výraz pre skupinu podobných produktov. U nás sa dá kúpiť niekoľko druhov od rôznych výrobcov, ako Poppers Orgasmus, Poppers Pure Gold alebo Poppers Rush Ultra Strong. U nás sú najznámejšie asi pod názvom španielske mušky. Veľkosti balenia nie sú väčšie ako kvapky na kašeľ. Ide o balenia 9 ml, 10 ml, 15 ml alebo viac.

Výrobky sú k nám dovážané najčastejšie od výrobcov z Holandska alebo Anglicka. Predaj Poppers je legálny, aj keď častokrát prezentovaný ako iný drogériový produkt, napríklad osviežovač vzduchu. Neprezentuje sa teda reálny sexuálny zámer.

Zloženie

Prípravky Poppers majú chemické zloženie a obsahujú látky ako alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit či amylnitrit, ktoré účinkujú ako afrodiziakum. Nejde teda o žiadny prírodný produkt ako väčšina klasických afrodiziák, ktoré sú založené na prírodnom zložení. Poďme si podrobnejšie predstaviť zloženie tohto chemického afrodiziaka.

Alkylové nitráty

Chemické zlúčeniny založené na molekulárnej štruktúre R-ONO. Predstavujú alkylové estery kyseliny dusitej. Ide o prchavé kvapaliny, ktoré majú výrazný ovocný zápach. Pôvodne sa ešte v 19. storočí používali ako lieky. Tieto látky sa používa aj ako protijed pri otrave kyanidom.

Izobutylové nitráty

Patria medzi alkylové nitráty, ktoré sú exterom izobutanolu a kyseliny dusitej. Ide o bezfarebné a štipľavé kvapaliny. Taktiež sa využívajú proti otrave kyanidom, no sú zároveň jedom pre ľudí s nedostatkom špecifickej dehydrogenázy.

Amylové nitráty

Žltkasté, priehľadné a prchavé kvapaliny s hruškovou esenciou, ktoré sa odparujú najmä pri nízkych teplotách. Používajú sa pri liečbe angíny pectoris, pri otrave kyselinou kyanovodíkovou alebo sirovodíkom.

Izopropylové nitráty

Patria tiež medzi alkylové nitráty. Ich časté užívanie môže spôsobovať intenzívne bolesti hlavy, poškodenie zraku alebo zvýšený krvný tlak.

Butylové nitráty

Chemické látky vytvárané z N-butanolu. Látka je horľavá a predáva sa aj ako tekuté kadidlo. Práve táto látka spôsobuje pri inhalácii krátkodobú eufóriu.

AFRODIZIAKUM ALEBO DROGA?

Popularita Poppers rastie nielen za dverami spální, ale najmä v nočných kluboch a na večierkoch, kde ju najmä tínedžeri inhalujú ako drogu, ktorú možno prirovnať k extáze. Ide o lacnejší variant ako extáza a neúčinkuje až tak dlho ako obľúbená party droga. Avšak pri neustálom inhalovaní, kombinácií s alkoholom a inými látkami môžu účinky nabrať aj dlhodobejšie rozmery. Svoje skúsenosti opisujú v rôznych internetových diskusiách.

Užívanie

Poppers je v tekutej forme, ktorá sa určite nemá užívať perorálne. Ide o prípravok, ktorý je prchavý a nachádzajú sa v ňom syntetické látky. Poppers by sa nemal inhalovať priamo z fľaštičky. Pri správnom používaní by sa fľaštička mala nechať pootvorená v miestnosti, v ktorej sa bude vykonávať sexuálny styk, na maximálne 10 sekúnd a potom ju zatvoriť. Za tento krátky čas sa do ovzdušia stihne vypariť dostatok látok v podobe afrodiziaka.

Najlepšie je nechať Poppers pôsobiť tesne pred vyvrcholením, keď ide do „tuhého“. Vtedy by sa mali zintenzívniť orgazmus a pôžitok z neho. Po otvorení však treba fľaštičku hneď zatvoriť, pretože látka vyprchá. Pri manipulácií buďte opatrný, pretože pri príliš nesprávnom použití sa môžu dostaviť bolesti hlavy, poprípade pri kontakte s kožou dôjsť k ekzému.

Účinky

Podstatou tohto prípravku je v tvorbe methemoglobínu, ktorý zníži kapacitu krvi na prenos kyslíka. Preto spôsobuje stavy eufórie, omámenia, malátnosti a povzbudzuje sexuálne túžby. Častokrát ho kvôli účinkom prirovnávajú k rajskému plynu. Taktiež vplývajú na uvoľnenie hladkého svalstva niektorých orgánov, v ktorom sa nachádza krv ako vagína či konečník.

Zlepšenie prekrvenia pohlavných orgánov

Jedným z účinkov je pôsobenie na zlepšenie prekrvenia a krvný obeh. Chemické látky pôsobia na hladkú svalovinu a cievy, ktoré rozširuje a tým je zabezpečená väčšia cirkulácia krvi. Preto je precítenie orgazmu oveľa intenzívnejšie a sexuálna stimulácia je účinnejšia.

Euforické stavy a omámenie

Vďaka butylovým nitrátom dochádza k euforickým a omamným stavom počas užitia. Ide o dôležitý účinok, ktorý vplýva na psychiku. Na jednej strane je človek stimulovaný, zároveň však utlmený a omámený. Aj kvôli týmto účinkom je obľúbený medzi mladými ľuďmi v nočných kluboch, kde ho využívajú ako lacnejšiu formu drogy na uvoľnenie.

Zvýšenie sexuálnych túžob

Poppers vplýva aj na mentálny stav, pri ktorom by malo dôjsť k zvýšeniu libida. Tento stav je dosť individuálny a s odlišnou intenzitou, ktorý sprevádza búšenie srdca a pocit tepla. Trvá to však len niekoľko minút.

OBĽÚBENÝ U GAYOV

Niektorým ľudom sa Poppers spája s homosexuálmi. V 70. rokoch bol obľúbený najmä v gay komunite, pretože uľahčoval análny styk alebo sexuálne praktiky ako fisting. Až v 90. rokoch sa dostal do povedomia aj heterosexuálnej verejnosti.

Nepriaznivé účinky

Okrem niekoľkých pozitívnych účinkov na libido, sexuálne uvoľnenie a eufóriu sa na druhej strane môžu objaviť aj nežiaduce účinky. Pri častom a príliš intenzívnom používaní Poppers sa môžu dostaviť  nevoľnosť, bolesť hlavy, zvracanie či mdloby. Pri dlhodobom užívaní dochádza k poškodeniu sliznice a pľúc. Pri sexuálnom styku nezabudnite použiť kondóm, pretože v stave eufórie strácate sebakontrolu a môžete pristúpiť na nechránený sex.

Kontraindikácie

Okrem nežiaducich účinkov sa môžu dostaviť aj kontraindikácie pri chorobách alebo užívaní liekov. Keďže Poppers spôsobuje zrýchlené búšenie srdca a zvýšený tep, najväčší pozor by si mali dávať ľudia s kardiovaskulárnymi ochoreniami alebo s problémovým tlakom. Neodporúča sa osobám, ktoré prekonali mozgovú príhodu. Nie je určený pre tehotné ženy a deti.

Nesmie sa používať s liekmi obsahujúce sildenafil a podobné látky. Určite sa nesmie kombinovať s opiátmi alebo drogami (stimulantmi), ako pervitín, extáza alebo kokaín.

Balenie, cena, kúpa

Na trhu nájdete množstvo variantov tohto produktu, ktoré majú aj rôzne zameranie. Na trhu nájdete menšie balenia v objeme 9 ml až 10 ml alebo o niečo väčšie ako 15 ml, 30 ml a viac. Dajú sa kúpiť aj veľké akciové balíčky, ktoré obsahujú viac fľaštičiek. Všetko závisí od výrobcu.

Menšie balenia stoja v prepočte od 7 až 8 €, tie väčšie sú zas v hodnote 15 €. Cena závisí od obľúbenosti značky, koncentrácie účinných látok, kvality a veľkosti balenia. Čím vyššia intenzita a koncentrácia, tým drahší produkt bude.

Poppers nájdete v certifikovaných špecializovaných eshopoch alebo v sex shopoch. V lekárni ho nehľadajte, keďže produkty tohto druhu sú označované ako drogistický tovar, napríklad na hygienické účely v domácnosti.

Kúpou v originálnych eshopoch sa nemusíte báť o kvalitu produktu. Nájdete tam presné zloženie produktov a ich presné účinky. Uvádzajú sa ako produkty s účelom zvýšenia libida a sexuálnej túžby. Kupujte len také prípravky, ktoré sú od známeho výrobcu. Vyhýbajte sa eshopom, ktoré predávajú len čisto Poppers alebo inzerovaným predajom.

Ja osobne žiadny nepreferujem a popravde, ani túto formu afrodiziaka neuznávam, preto voľbu konkrétnej značky nechám na vás.

Nie som fanúšikom syntetických tabletiek. Podľa môjho názoru je to príliš veľký zásah do organizmu a je to len pohodlné, rýchle riešenie problému, ktoré môže mať na druhej strane dlhodobé nepriaznivé účinky na telo. Vyskúšal som preto mnoho prírodných produktov, ktoré nemajú nežiaduce účinky a nenarúšajú prirodzené procesy v organizme. Pod článkom nájdete rebríček produktov, recenzie tabletiek a moje hodnotenie. Najviac mi pomohli bylinné tabletky na zlepšenie erekcie MerliX Perfektum.

Časté otázky

Poppers sám o sebe je veľmi diskutabilný produkt, ktorý má na jednej strane mnoho spokojných užívateľov, na druhej strane zase odporcov, ktorí ju považujú za nebezpečný hazard. Na internete som našiel mnoho nezodpovedaných otázok, preto som sa im rozhodol venovať v tejto časti.

Je vôbec užívanie Poppers legálne?

Áno, stále nie je obmedzené žiadnym zákonom, aj keď niektoré chemické látky, ktoré sa v Poppers nachádzajú, sú minimálne diskutabilné. Na získanie tohto produktu nepotrebujete lekársky predpis, povolenie ani nič podobné. Poppers si môžete legálne zakúpiť v internetových eshopoch alebo sex shopoch.

Čo v prípade nežiaducich účinkov?

Ak sa im chcete vyhnúť, tak prípravok neinhalujte vôbec. V prípade, ak ste to predsa skúsili a dostavili sa nežiaduce účinky, prečkajte čas účinkovania a dajte sa do pokojného režimu. V prípade silnejších vedľajších účinkov vyhľadajte lekára.

Zlepšuje produkt aj iné oblasti sexuálneho styku?

Poppers je zameraný na zvýšenie sexuálnej túžby, libida a prekrvenie pohlavných orgánov. Niektorí muži tvrdia, že im to zlepšuje aj ich erekciu, no možno ide skôr o výnimku než pravidlo. Ak chcete zlepšiť iné faktory vášho sexuálneho styku, mali by ste siahnuť po produktoch na to priamo určených.

Môže Poppers spôsobiť závislosť?

Čo sa týka závislosti na niektorú z chemických látok, tak riziko je v tomto smere minimálne. Žiadna z nich nemá na organizmus taký vplyv, aby priamo vyvolala závislosť. Ak už by sa mohla prejaviť nejaká forma závislosti, tak jedine psychologická od stavov eufórie, ale to je minimálne.

Môžem kombinovať Poppers s alkoholom?

Produkt sa nesmie kombinovať s opiátmi alebo omamnými látkami, preto je odpoveď jasná. Ak toto odporúčanie porušíte, mali by ste sa pripraviť na zdravotné komplikácie a vedľajšie účinky. Taktiež Poppers nekombinujte s liekmi na erektilnú dysfunkciu, ale aj niektorými druhmi liekov určených na kardiovaskulárne ochorenia. Pri používaní Poppers si určite prečítajte príbalový leták.

Skúsenosti

Poppers sa stáva čoraz viac obľúbeným produktom a ľudia sa radi podelia o svoje skúsenosti s týmto produktom na internete. Nájdete ich aj k produktom, ktoré sa dajú zakúpiť na portáli Heureka. Recenzie sa viažu na konkrétne produkty a značky, čo vám možno pomôže uľahčiť výber produktu pre vás.

Mnohí ľudia, ktorí Poppers skúsili to brali ako jednorazový experiment. Niektorí mali z neho vynikajúci zážitok a vrátili sa k nemu. U iných sa zase prejavili vedľajšie účinky, spomínaná bola najmä intenzívna bolesť hlavy a preto užívanie Poppers navždy zavrhli.

Každopádne, všetko je to o danom páre, mužovi a žene, nakoľko sú ochotní vo svojom vzťahu experimentovať a oddať sa inej forme sexuálnej hry.

NESIAHAJTE PO NEOVERENÝCH PRODUKTOCH

Pri chemických produktoch si dávajte obzvlášť pozor na ich pôvod a firmy, ktoré sprostredkúvajú predaj. Trh je stále plný podvodníkov, ktorí sa vám budú snažiť predať produkt zníženej kvality. Preto sa pri kúpe produktu zameriavajte na značky s dlhodobou tradíciou a prevažne pozitívnymi recenziami.

Osobná skúsenosť

Aby som vedel o čom reálne píšem, musel som tento produkt vyskúšať aj ja. Keďže som sa reálne obával jeho chemického zloženia, snažil som sa byť pri jeho používaní dosť opatrný. Možno aj skrz tohto faktu neboli moje výsledky natoľko intenzívne.

Kamaráti v mojom okolí však majú o niečo lepšie skúsenosti a orgazmus na Poppers bol pre nich jedinečným zážitkom. Najväčším problémom tohto produktu je krátkodobá účinnosť.

Osobne som kupoval Poppers na overenom eshope a riadil som sa podľa recenzií, ktoré boli dostatočne kladné na to, aby som výrobku začal dôverovať. Pri používaní je nepohodlné najmä dávkovanie. Odporúča sa otvoriť fľaštičku tesne pred vyvrcholením. Povedzte si úprimne, komu sa bude chcieť otvárať fľaštičku uprostred toho najlepšieho. Mne to úplne prekazilo zážitok z milovania a všetko okolo toho bolo trochu komické.

 

Jediné čo som pocítil bolo príjemné uvoľnenie, ktoré však trvalo len niekoľko minút. Inak celý ten proces okolo užitia bol veľmi nepraktický, komický a najmä krátkodobý. Aj kvôli nedostatočnému užitiu som nepocítil žiadne vedľajšie účinky.

Záver

Radšej ostanem verný svojim prírodným afrodiziakám, ktoré ma zatiaľ nikdy nesklamali a budem ich odporúčať ostatným. Oproti týmto chemickým majú mnoho výhod.

 • Sú založené na prírodnej báze, čiže vedľajšie účinky nehrozia.
 • Majú vplyv nielen na libido a sexuálnu chuť, ale aj erekciu a výdrž.
 • Vhodné aj na dlhodobé užívanie.
 • Plné vitamínov, aminokyselín a výťažkov z bylín.

Existujú rôzne alternatívy, ktorými sa Poppers dá nahradiť. Nižšie prikladám svoje obľúbené produkty určené pre mužov, ktoré odporúčam vyskúšať aj vám. Ako vidíte v rebríčku, top produktom bol pre mňa MerliX Perfektum, na druhé miesto som zaradil eJoy.

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *