MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Ako dosiahnuť orgazmus u ženy

Uspokojiť ženu je pre mnohých mužov len otázkou kvalitnej erekcie a bežného pohlavného styku. Ide však o zložitejší proces, keďže ženský orgazmus nevzniká vždy len na základe jednoduchých mechanických procesov. Je to komplex fyziologického a psychického uspokojenia, ktorý je vyvrcholením sexuálnej stimulácie.

Viacero rôznorodých vecí sa môže stať prekážkou dosiahnutia kvalitného a intenzívneho orgazmu. Ide napríklad o nedostatočné prekrvenie alebo zvlhčenie pošvy, nevhodnú techniku, ale aj o nedostatočné uvoľnenie sa počas sexuálneho styku.

Ako dosiahnuť orgazmus u ženy

 

Preto som sa v nasledujúcom článku rozhodol povenovať téme ženského vyvrcholenia komplexnejšie. Budem sa zaoberať nielen jeho prejavmi, ale najmä spôsobom ako zlepšiť cestu k nemu a dosiahnuť ho.

Problémy s dosiahnutím ženského orgazmu

V prípade ženského orgazmu nehovoríme len o jednom type vyvrcholenia ako je to u mužov. Žena môže dosiahnuť sexuálny orgazmus stimuláciou vnútornej časti vagíny, klitorisu, bodu G alebo kombináciou dráždenia viacerých ďalších erotogénnych zón.

Pre dosiahnutie orgazmu u ženy je potrebné fyzické a psychické uvoľnenie, nielen správna technika sexuálnej stimulácie.

Dôležitá je taktiež predohra, ktorá pomáha k prekrveniu vonkajších genitálií a lepšie zvlhčí vnútro pošvy.

Prekážkou však môžu byť niektoré fyziologické poruchy či hormonálne problémy.

Najčastejšie problémy, ktoré môžu brániť k dosiahnutiu ženského orgazmu sú:

Nedostatočné vzrušenie

Ide o momenty, kedy ani intenzívnejšia sexuálna stimulácia žene neprivodí vyvrcholenie, čo je častým problémom žien s nedostatočnou vzrušivosťou.

Nízke libido

Ďalším zo závažných problémov je nízka chuť na sex a nedostatočný sexuálny apetít, ktoré bránia ženám v cieli dosiahnuť uspokojivý orgazmus ešte viac, ako je tomu v prípade mužov.

Zlá technika

Nesprávna technika zo strany muža, ale aj nedostatok skúseností pri sexe môžu byť veľkým problémom.

Choroba

Ide o niektoré druhy ochorení, ktoré sú najmä gynekologického typu a môžu byť prekážkou na ceste k dosiahnutiu orgazmu, ako napríklad anorgazmia, frigidita či vaginizmus.

Príčiny problémov

Vyššie spomenuté problémy majú viacero príčin. Našťastie, niektoré z nich sú len krátkodobé a je možné ich ovplyvniť jednoduchými zmenami a opatreniami. Existujú však aj situácie, ktoré si vyžadujú komplexnejšie a dlhodobejšie riešenie.

Najčastejšie príčiny, za ktorými treba hľadať problémy s orgazmom, sú:

Nedostatočné uvoľnenie sa

Ak sa žena nedostatočne uvoľní, vzniká problém s dosiahnutím orgazmu. Vplýva to nielen na ženskú psychiku, ale aj napríklad na znížené zvlhčenie pošvy alebo jej slabé prekrvenie. Výsledkom je problém s precítením sexuálneho dráždenia, nižšia vzrušivosť a tým pádom aj absencia orgazmu.

Nesprávna alebo zlá sexuálna stimulácia

Fyziologicky zdravá žena môže mať problém dosiahnuť orgazmus vždy. Najčastejšou príčinou je zlá alebo nedostatočná sexuálna stimulácia. To sa najčastejšie stáva pri krátkej predohre, nesprávnej technike, stereotypom alebo ignorovaním ženských potrieb zo strany partnera.

Hormonálne problémy

Hormonálna rovnováha u žien je oveľa dôležitejším faktorom, ako u mužov z pohľadu kvality sexuálneho života. Za nekvalitným sexuálnym životom sa môže podpísať nízka hladina estrogénu, ktorá vyvoláva rad komplikácií, ako problém so vzrušivosťou a sexuálnym apetítom. Preto dosiahnutie orgazmu trvá príliš dlho alebo býva veľmi ťažké.

Fyziologické ochorenia a poruchy

Poslednou kategóriou môžu byť rôzne druhy fyziologický ochorení a porúch. Môže ísť o niektoré špecifické poruchy klitorisu a pošvy, močové ochorenia, ale aj o zápaly, gynekologické ochorenia spojené s pošvou či inou časťou pohlavnej sústavy.

Spôsoby ako zlepšiť cestu k orgazmu ženy

Existuje niekoľko techník, vďaka ktorým môžete vylepšiť jej cestu „na vrchol“. V tomto odseku sa vám posnažím načrtnúť tie najdôležitejšie postupy, ktoré vedú k intenzívnejšiemu a lepšiemu sexuálnemu zážitku. Možno budete prekvapený čo všetko sa dá spraviť za týmto účelom.

Hormonálna rovnováha

Hormonálna harmónia je veľmi dôležitá nielen pre bežný život, ale aj ten sexuálny. Nežné pohlavie by malo konzumovať najmä potraviny s dostatkom rastlinných fytoestrogénov, prípadne je možné používať aj rôzne výživové doplnky založené na ich základe.

Zapracujte na predohre

Ide o najčastejší problém, ktorý chlapi berú na ľahkú váhu. Muži si myslia, že žena sa automaticky vzruší na počkanie ako oni, no sú na omyle. Lenže ženy potrebujú na navnadenie dostatok predohry, ktorej muži venujú málo času a pozornosti. Nedostatočné prekrvenie a zvlhčenie pošvy je základom kvalitného sexuálneho styku. Skúste na začiatok vzájomnú erotickú masáž, bozkávanie a potom dlhú orálnu prípravu. Uvidíte, že to určite zaberie.

Experimentovanie

Keď už ste popracovali na predohre, čo tak ozvláštniť samotný styk? Skúste nové polohy, iný postup – jednoducho zmeniť rutinu. Siahnuť môžete aj po rôznych sexuálnych pomôckach. Samozrejmosťou u partnera by mala byť výborná kondícia a kvalitná erekcia.

Zmena životosprávy

Za kvalitným sexom a intenzívnym orgazmom stojí, okrem všetkých možných techník, aj zdravý životný štýl. Odporúčam sa zamerať na niektoré zmeny a režimové opatrenia. Treba určite zlepšiť životosprávu a životný štýl a dopriať si najmä odpočinok od stresu či vzťahových problémov.

Lekárska liečba

Viacero problémov, najmä týkajúcich sa úplnej nemožnosti dosiahnuť orgazmus v dôsledku fyziologických príčin, si vyžaduje už zásah lekára. Najčastejšie ide o gynekológa, ktorý vie poskytnúť prvotnú diagnostiku a podľa toho odporučiť ženu k ďalšiemu špecialistovi.

Moje vlastné skúsenosti a odporúčania

Vyššie spomenuté odporúčania a rady majú trocha viac všeobecný charakter, ale nič to nemení na tom, že ide relevantné fakty. Osobne mám v tejto oblasti niekoľko skúseností, preto tu spíšem zopár veľmi konkrétnych tipov, ktoré sú určené pre mužov aj pre ženy. Stačí už len aplikovať v praxi.

Zapojte dotyky

Ide najmä o radu pre mužov, ktorý sa viac zameriavajú už na akciu, než na predohru. Najčastejšie muži pri uspokojovaní partnerky používajú svoj jazyk alebo penis. Popri tom zabúdajú na pohladenie a dotyky rúk, ktoré môžu byť skvelým nástrojom na vydráždenie ženy. Skúste na tom zapracovať a doprajte partnerke erotickú masáž.

Zhora nadol

Toto platí pre mužov, ktorí sú príliš akční a často striedajú polohy či spôsoby dráždenia. U žien platí pravidlo, že by ste mali postupovať najprv od hlavy a až potom dole. Čiže ústa, krk, prsia, bruško a až potom sa zamerajte na oblasť „tam dole“. Nepreskakujte, nevracajte sa, ale dodržujte tento smer.

Dvakrát za sebou

Niekomu možno jedno kolo stačí, ale ak je chuť a dobré podmienky, prečo si neužiť ešte raz? Možno to hneď nepôjde, najmä ak žena nie je na to zvyknutá, ale chce to len prax. Hneď po prvom orgazme pokračujte v sexuálnom dráždení ďalej a pokúste sa uspokojiť ženu aj po druhý raz.

Sexuálne pomôcky

Nejde o žiadnu hanbu alebo zlyhanie, keď muž alebo žena budú chcieť vyskúšať nejakú sexuálnu hračku. Ide o dobrý nápad, ktorý môže ozvláštniť váš sexuálny život a vyviesť ho z rutiny. Na trhu sú rôzne vibračné vajíčka, dilda či ďalší pomocníci, ktorí nemajú za úlohu nahradiť muža, ale naopak, doplniť ho a dopriať žene ešte väčšiu rozkoš.

Odďaľovanie orgazmu

Možno to znie na prvý pohľad čudne, ale ide o zaujímavý spôsob, ktorým sa dá dosiahnuť rozkoš. Či už ide o masturbáciu alebo o uspokojenie partnerom, neponáhľajte sa. Skúste tesne pred vyvrcholením prestať a pokračujte o chvíľu. Výsledný orgazmus bude naozaj silný.

Ako fungujú tabletky na libido a prekrvenie pohlavnej sústavy?

Na trhu je množstvo produktov, ktoré ponúkajú mužom tabletky na erekciu. No s podpornými prípravkami pre zlepšenie sexuálneho života žien, tu bola dlhodobo medzera. Situácia sa však zmenila a k dispozícii sú už kvalitné produkty.

Tie sú založené na rastlinných extraktoch podobne, ako tie mužské:

 • Účinné látky vo výživových doplnkoch vychádzajú z extraktov bylín, ktoré spadajú medzi afrodiziaká. Pomáhajú ženám zvýšiť libido a prekrviť pohlavnú sústavu.
 • Tieto látky sú známe ešte z tradičného liečiteľstva a majú všeobecne prospešný vplyv na sexualitu. Ide napríklad o Kotvičník zemný, Senovku grécku, Šalviu lekársku či Saw Palmetto. Mnohé z prípravkov obsahujú aj minerály a vitamíny pre podporu plodnosti či celkovej vitality.

Medzi základné vlastnosti a charakteristiky týchto tabliet patrí:

 • sú dostupné voľne bez predpisu, pretože sa v ich nenachádzajú žiadne syntetické látky,
 • kúpite ich aj v niektorých online lekárňach či v eshope priamo od výrobcu,
 • ich pôsobenie je založené na pravidelnom a dlhodobom užívaní, čo predstavuje aspoň 2 či 3 mesiace, kedy sa zvyšuje viditeľnosť účinkov,
 • nemusíte sa obávať o žiadne vedľajšie alebo nežiaduce účinky, práve vďaka absencii syntetických účinných látok.

Neorientujte sa na výrobky len podľa ceny, ale berte do úvahy najmä kvalitné zloženie s dôrazom na koncentráciu účinných látok a ich širokú škálu účinkov. Najlacnejšie prípravky sú obvykle chudobné na účinné látky a to so sebou prináša menšiu účinnosť v praxi.

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *