MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Recenzia Proerecta

Proerecta – tabletky na lepšiu erekciu vďaka prírode

Na našom trhu sa už dlhšiu dobu neobjavil nejaký nový a zároveň zaujímavý prípravok určený pre mužov pri problémoch s erekciou. To zmenila značka Proerecta, za ktorú hovorí už samotný názov produktu. Ide presne o druh prípravku, ktorý ocenia muži s nedostatočnou erekciou.

Proerecta predstavuje prírodný doplnok stravy, vďaka ktorému sa lepšie prekrví penis, posilní libido a predĺži výdrž. Podľa výrobcu by užívanie nemali sprevádzať žiadne vedľajšie účinky a nástup tých očakávaných by sa mal dostaviť do hodiny.

Trocha silné slová, ale nedbám. Keďže sa testovaniu týchto produktov venujem dlhodobo, tento výrobok mi nemohol ujsť a rozhodol som sa Proerectu vyskúšať na vlastnej koži. Alebo skôr na vlastnom penise. Aká je jej cena, aké má zloženie, kde sa dá kúpiť a najmä moja praktická skúsenosť s účinkami, tak práve o tomto je moja recenzia. Prajem príjemné čítanie.

Doba testovania produktu 1 mesiac
Prvé účinky sa prejavili do 1 týždňa
Bez receptu áno
Zlepšenie erekcie áno
Zvýšenie libida áno
Zväčšenie penisu neevidujem
Vedľajšie účinky nie sú
Vek pre všetky vekové kategórie
Diskrétne doručenie diskrétny balík do 2 dní
Lepšia alternatíva Merlix, eJoy, Zerex
Cena Proerecta Klasik 22 €
Proerecta Shot – 40 €
Proerecta Long – 31,99 €
Kúpiť TU

Pôvod a výrobca

Výrobcom tabliet Proerecta je česká spoločnosť eMarkest a dá sa povedať, že vo svojej podstate ide o domáci produkt. Je oficiálne registrovaný ako výživový doplnok, preto je dostupný bez lekárskeho predpisu. To je výhoda týchto tabletiek, rovnako ako ostatných podobných u konkurencie.

Výrobca boduje aj čo sa týka transparentnosti, pretože na obale uvádza kompletné zloženie tabletiek a to vrátane konkrétnej koncentrácie každej jednej účinnej látky. Ide tiež o výrobok riadne ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR a spĺňa štandardy výroby podľa GMP.

Účinné látky a zloženie

Proerecta je v zmysle zloženia 100 % prírodného charakteru z hľadiska účinných látok. Podľa mňa to so sebou prináša lepšiu dostupnosť z hľadiska indikácie a kúpy, ale napríklad aj prirodzenejšie pôsobenie na sexuálne zdravie. Látky v zložení tabletiek preukázateľne vplývajú na erekciu, a to vo forme bezpečných výťažkov. Ide o tieto konkrétne látky:

Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekcie

Tribulus Terrestris

Náš starý známy, ktorý sa vyskytuje vo všetkých kvalitných prípravkoch pre zlepšenie sexuálneho života. Nachádza sa tu vo forme extraktu. Táto rastlina je častou súčasťou aj konkurenčných výrobkov a má zmysel najmä pre lepšie prekrvenie penisu, čo so sebou prináša kvalitnejšiu erekciu. Vďaka zmesi fytosterolov podporuje normálnu produkciu hormónov, najmä testosterónu. Je veľmi účinným prírodným afrodiziakom. Zvyšuje libido a potenciu, je vhodný aj pri liečení mužskej neplodnosti.

Maca

Alebo aj peruánska Viagra, ktorú nájdeme v každom dobrom prípravku, je afrodiziakom prírodného charakteru. Konkrétne sa jedná o juhoamerickú žeruchu peruánsku, ktorej koreň sa konzumuje pre zlepšenie stoporenia penisu, stimuláciu libida a pozitívne vplýva aj na prostatu a vznik spermií.

Maca tabletky na podporu erekcie
Ženšen tabletky na podporu erekcie

Ženšen

Alebo aj všehoj ázijský, z ktorého názvu môžeme dedukovať, že ide o ozajstný “všeliek”. Extrakt zo ženšenu je síce v Proerecte objemovo zastúpený o niečo menej, ale aj táto látka je dôležitá pre správne fungovanie pohlavnej sústavy. Podporuje lepšie prekrvenie organizmu, ako aj penisu, čím prispieva k pevnej erekcii a lepšiemu sexuálnemu výkonu. Rastlina je známa najmä ako podpora lepšej imunity. Má tiež priaznivý vplyv na pocit sexuálnej energie a môže zlepšiť libido. Účinky sú naozaj všestranné a dokážu zabrať pri celom spektre zdravotných problémov.

Arginín

Súčasťou účinných látok je aj arginín, aminokyseliny s veľmi prospešným účinkom na erekciu a stoporenie. Vďaka arginínu sa lepšie prekrvujú jemné kapiláry v penise a tým sa zlepšuje erekcia. Táto látka priamo ovplyvňuje výrobu oxidu dusnatého v tele, čo je zas zlúčenina uvoľňujúca cievy a teda zlepšujúca prekrvenie penisu. Následkom toho dochádza k zlepšeniu stoporenia, a to v prípadoch problémov erekcie.

Citrulín

Ide o neesenciálnu aminokyselinu s priaznivým účinkom na erekciu, nakoľko sa v tele premieňa práve na Arginín, ktorý podporuje lepšie účinky oxidu dusnatého. Cieľom Citrulínu je tak urýchliť a viac zviditeľniť nástup účinkov Arginínu a táto dvojica býva spolu vo veľkom množstve podobných tabliet. Spolu s arginínom zlepšuje kvalitu sexuálneho života, podporuje lepšie okysličenie krvi, a tým aj rýchlejšie prekrvenie penisu a pevnejšiu erekciu.

Kakaovník

No najmä teobromín z kakaových bôbov, ktorý má dlhotrvajúci stimulačný účinok na ľudský organizmus. Možno ste sa už dočítali, že čokoláda s vysokým obsahom kakaa má veľmi priaznivé účinky na erekciu, a práve preto sa účinná látka nachádza aj v Proerecte. Ide o stimulant, ktorý podporuje lepšie prekrvenie, pretože rozširuje cievy a krv sa tak dostáva aj do menej prekrvených častí penisu – účinná podpora erekcie.

Vitamín E

Poslednou látkou, ktorú spomeniem v rámci zloženia Proerecty, je vitamín E. Tento vitamín má viacero pozitívnych vplyvov na ľudský organizmus, no v tabletkách sa nachádza najmä kvôli účinkom na sexuálnu oblasť. Spomaľuje zrážanlivosť krvi, ktorá tak ľahšie cirkuluje do potrebných miest a tak zvyšuje citlivosť na sexuálne dráždenie. Pomáha tiež spomaľovať starnutie buniek.

Uvedené účinné látky sa v tabletkách nachádzajú v nasledujúcej koncentrácii:

Látka Množstvo
Tribulus terrestris (extrakt) 300 mg
Arginín (hydrochlorid) 250 mg
Citrulín 235 mg
Kakaovník (extrakt z bôbov) 208 mg
Ženšen (extrakt z koreňa) 60 mg
Maca (extrakt z koreňa) 50 mg
Vitamín E 15 mg

Zaujímavosťou je, že extrakt z bôbov kakaovníka a vitamín E nie sú klasickou zložkou prípravkov na erekciu, a preto má Proerecta v tomto navrch oproti konkurencii.

Účinky sľubované výrobcom

Najdôležitejším účinkom tabliet Proerecta je podpora erekcie a potencie prirodzenou cestou. Za týmito všeobecnými tvrdeniami sa skrývajú účinky, ktoré sa týkajú konkrétnych oblastí sexuálneho života. Nejde len o samotné stoporenie, ale aj sexuálnu žiadostivosť. Výsledkom by mal teda byť komplexný vplyv tabliet. Ako je to funguje v praxi?

Lepšia erekcia

Vekom, ale aj inými okolnosťami (genetická predispozícia, životospráva), sa drobné cievy a vlásočnice v penise zužujú či dokonca úplne upchávajú. Hlavná účinnosť Proerecty je v podpore erekcie. Tento efekt dosahuje pomocou účinných látok, no najviac však pomocou aminokyselín. Sám som pocítil zlepšenie stoporenia, najmä rýchlejší a lepší nástup. Výrobca tvrdí, že prípravok dokáže lepšie prekrviť penis už do hodiny. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že zlepšenie prišlo po dlhšom užívaní.

Dlhodobejšia erekcia

O niečo lepšie je na tom účinok ohľadom predĺženia erekcie. Tým, že dochádza k intenzívnejšiemu prekrveniu, pevná erekcia sa tak udrží dlhšie. Aj po prvej ejakulácii sa skracuje čas do ďalšieho styku. A vy tak môžete potešiť sám seba a svoju partnerku viackrát, ako ste boli doteraz zvyknutí. Za seba môžem potvrdiť frekvenciu minimálne dvoch čísel za noc. V tomto ohľade je Proerecta určite zaujímavým produktom, ktorý môže mať nadpriemerný účinok. Je to ale individuálne, závisí to na vašom stave. U mňa došlo k predĺženiu erekcie a to aj po prvej ejakulácii, ale treba povedať objektívne, že som našiel aj negatívnejšie skúsenosti.

Zlepšenie libida

Druhým vplyvom tabliet by mal byť pozitívny účinok na libido. Tento vplyv by mal prípravok mať pôsobením na lepšie prekrvenie pohlavnej sústavy. Proerecta však obsahuje zložky, ktoré pôsobia tiež ako afrodiziakum (ženšen,tribulus terrestris) a zložky, ktoré maximálne nabudzujú organizmus (maca, teobromín). Z toho dôvodu máte aj zvýšenú chuť na sex a vaša výdrž sa zlepšuje. U mňa osobne sa tento účinok ukázal o niečo slabší, ako tomu bolo v prípade nástupu erekcie, no napriek tomu je ale viditeľný.

Zvýšenie sexuálnej výdrže

Posledným účinkom, ktorý by užívanie tabliet malo priniesť, je celkové zvýšenie sexuálnej energie. V tomto účinku som nepocítil nejaké extra viditeľné zlepšenie. Z hľadiska zloženia je Proerecta v tomto prípade nedostatočná pre významnejšie pôsobenie v tomto účinku.

Typy produktov

Proerecta tabletky na podporu erekcie

Proerecta Klasik

 • tabletky s prírodným zložením
 • okamžitý, krátkodobý účinok
 • dávkovanie 1 tableta, 1 hod. pred stykom
 • pre dospelých mužov

VIAC INFO

Proerecta shot tabletky na zlepšenie erekcie

Proerecta Shot

 • nápoj s prírodným zložením
 • zrýchlený, krátkodobý účinok
 • dávkovanie 1 shot, 30 minút pred stykom
 • pre dospelých mužov

VIAC INFO

Proerecta Long tabletky na zlepšenie erekcie

Proerecta Long

 • tabletky s prírodným zložením
 • dlhodobé úžívanie
 • dávkovanie 1-2 tablety denne
 • pre zrelých mužov nad 40 r.

VIAC INFO

Dávkovanie a užívanie

V prípade dávkovania Proerecty Klasik je situácia veľmi podobná ako u jej konkurencie. Účinky sú založené na dlhodobom užívaní, no prvé známky zlepšenia by sa mali do niekoľkých týždňov. Spôsob dávkovania je pritom podľa mňa dostatočne flexibilný pre každého.

Jedna dávka = 1 tabletka. Maximálna denná dávka sú 2 tabletky.

Tabletky by sa mali užiť hodinu pred pohlavným stykom, a to buď v dávke jednej tabletky alebo vo zvýšenom objeme 2 tabletiek. Dávkovanie u ostatných 2 typov produktov je nasledovné:

 

Proerecta Shot – 1 shot 30 minút pred sexom

Proerecta Long – 2 tabletky denne (určený na dlhodobé užívanie pre mužov nad 40 r.)

Tabletky pre mužov

1 – 2 TABLETY

denne

Zvýšené dávkovanie 2 tabliet je určené pre mužov, ktorí majú väčší problém s kvalitou erekcie a stoporenia. Ide zároveň o maximálnu dávku, ktorú by ste nemali prekročiť. Keďže sú tabletky väčšieho rozmeru a pevnejšej konzistencie, zapite ich dostatočným množstvom vody. Zároveň to pomôže k efektívnejším a rýchlejším účinkom.

Pravidelné alebo jednorazové užívanie?

Výrobca deklaruje, že Proerecta Klasik predstavuje okamžitú jednorazovú pomoc. Osobne však mám lepšie skúsenosti s pravidelným a dlhodobým užívaním. Tabletky som užíval mesiac a môžem povedať, že pri ešte dlhšom používaní by Proerecta priniesla ešte viditeľnejšie účinky a lepšie výsledky. Na dlhodobé užívanie je určený produkt Proerecta Long.

Nežiaduce účinky

Môže sa počas užívania Proerecty vyskytnúť nejaký nežiaduci či negatívny účinok? Našťastie, ide o veľmi výnimočné situácie a u mňa napríklad žiadne nežiaduce, vedľajšie alebo negatívne účinky nenastali. Úplne vylúčiť to zase na druhej strane nemôžeme. Napríklad viacero ľudí trpí alergiami na niektoré rastliny obsiahnuté vo forme extraktov aj v tomto prípravku.

Výrobca deklaruje, že užívanie je bez takýchto javov, no na úvod sa môžu vyskytnúť napríklad tráviace problémy, kým si organizmus na nový prípravok zvykne. Problémy môžu pocítiť ľudia, ktorí majú problémy s krvným tlakom. Aj preto sa mužom s neliečeným vysokým tlakom a kardiovaskulárnymi ochoreniami Proerecta neodporúča.

Tabuľka prináša konkrétny prehľad všetkých balení a porovnanie ich cien pri užívaní každý deň:

Balenie Počet tabliet/kusov Cena za balenie Cena za tabletku/kus Ušetríte Overená kúpa
Proerecta Klasik (1 balenie) 12 22 € 1.83 € CHCEM SKÚSIŤ
Proerecta Klasik (2+1 balenie zadarmo) 36 36,99 € 1.03 € 28,80 € CHCEM SKÚSIŤ
Proerecta Klasik (4 balenia) 48 60 € 1,25 € 27,84 € CHCEM SKÚSIŤ
Proerecta Shot (1 balenie) 5,99 € 5,99 € CHCEM SKÚSIŤ
Proerecta Shot (8 balení) 40 € 5 € 7,92 € CHCEM SKÚSIŤ
Proerecta Shot (16 balení) 73,60 € 4,60 € 15,84 € CHCEM SKÚSIŤ
Proerecta Long (1 balenie) 60 31,99 € 0,53 € CHCEM SKÚSIŤ
Proerecta Long (2+1 balenie zadarmo) 180 62,97 € 0,35 € 32,40 € CHCEM SKÚSIŤ
Proerecta Long (4 balenia) 240 78,99 € 0,33 € 48 € CHCEM SKÚSIŤ

Aj v prípade Proerecty platí, že väčšie balenie sa oplatí finančne viac. Čím väčšie balenie kúpite, tým nižšia bude cena za jeden deň užívania. Najväčšie balenie vám môže vydržať až 48 dní a dostanete naň aj najväčšiu zľavu. V porovnaní s konkurenciou je Proerecta cenovo niekde v strede.

Kde kúpim Proerectu?

Proerecta je úplná novinka, ktorú dostanete kúpiť iba na oficiálnej stránke výrobcu (kliknite na ich web). Napriek tomu, že je Proerecta riadne registrovaným výživovým doplnkom, v lekárni ju nenájdete. Nenájdete žiadnu inú formu predaja, to znamená, že v eshopoch s výživovými doplnkami, či predajniach so zdravou výživou, drogériách či dokonca sexshopoch budete zháňať márne. Tabletky sa teda nedajú kúpiť osobne v kamennej predajni. Jedinou voľbou tak zostáva oficiálny eshop výrobcu, čo ja určite nepovažujem za nevýhodu.

Týmto smerom idú aj konkurenčné značky, nakoľko im to umožňuje plnú kontrolu nad cenou a zároveň záruku originality. Tabletky teda kúpite jedine cez oficiálny eshop www.proerecta.com, ktorý distribuuje balenia tak do Slovenskej republiky, ako aj do Českej republiky.

Nákup Proerecty z oficiálnej stránky

Jednoznačná voľba. Na tejto stránke nájdete aj všetky podrobné informácie, ktoré by ste chceli vedieť. Aj keď ste ich už našli pravdepodobne v mojej recenzii. Postup na online objednávku je jednoduchý.

 • Na úvod si vyberiete veľkosť a typ balenia.
 • Zadáte svoje osobné údaje a adresu doručenia.
 • Následne vyberiete spôsob dopravy, od osobného odberu po kuriéra.
 • Na záver zvolíte typ platby, objednávku skontrolujete a odošlete.

Čo sa týka dopravy, na výber máte doručenie Slovenskou poštou za 4 € alebo DHL kuriérom.

Odporúčam využiť kuriéra, pretože je to rýchlejšia a pohodlnejšia voľba. Pri doručení cez Slovenskú poštu musíte totiž pripočítať prevod meny Kč na Eurá, za čo si pošta zaúčtuje poplatok a rozdiel v cene dopravy medzi ňou a kuriérom tak už nebude tak drastický.

Najčastejšie otázky

V súvislosti s Proerectou som zaznamenal viaceré otázky a podnety od mužov na internete. Na internetových fórach alebo diskusiách som zistil, že mnoho mužov má v znalostiach o fungovaní týchto tabliet ešte veľké medzery. Aby som vám pomohol a moja recenzia mala účinok, odpoviem na najčastejšie dotazy:

Môžem tabletky kombinovať s inými liekmi alebo alkoholom?

Výrobca neodporúča kombinovať tieto tabletky s iným podobným prípravkom a ja sa k tomuto tvrdeniu pripájam. Ak však užívate nejaké lieky na predpis, mali by ste sa s lekárom poradiť. Čo sa týka kombinácie s alkoholom, môžete si dať pohár vína, ale zase to nepreháňajte. Zbytočne tak znižujete účinnosť látok v tabletkách.

Prečo nie je Proerecta na lekársky predpis?

Pretože ide o prípravok čisto prírodného charakteru, ktorý je voľne dostupný a predstavuje podporu lepšieho fungovania erekcie a potencie. Neobsahuje žiadne chemické látky a preto nie je potrebný predpis. Nijakým spôsobom to však neznižuje účinnosť či hodnovernosť.

Existujú nejaké kontraindikácie k užívaniu tabliet?

Tabletky nie sú vhodné pre mužov so zvýšeným tlakom, po infarkte, po mŕtvici a pre mužov s vážnym ochorením srdca. V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť bolesť hlavy či tráviace problémy.

Ako dlho účinkuje tabletka po požití?

Nástup účinkov by mal byť do 1 hodiny, táto doba je individuálne a môže sa u každého muža líšiť v závislosti od životného štýlu a zdravotného stavu. Čo sa týka dĺžky účinku, výrobca udáva na svojom oficiálnom webe až 24 hodín. No to by som nebral až tak vážne, pretože podľa hodnotení mužov rozhodne takto dlho účinok netrvá. U mňa to bolo zhruba 2 až 4 hodiny.

Ako je to s balením a diskrétnosťou?

V tomto funguje značka veľmi podobne, ako jej konkurencia. Balíček vám príde v maximálne diskrétnom obale. Nemusíte sa preto obávať, že by vám domov prišiel balíček s označením výrobku. Zásielka je nepriehľadná a nikto nezistí, čo konkrétne ste si objednali.

Komu je Proerecta určená?

Najmä mužom vo veku od 30 rokov, kedy pociťujú prvé nepriaznivé prejavy náročného životného štýlu, napríklad stres v práci, nesprávna životospráva a pod., až pánom do 65 rokov, kedy môže starším ročníkom pomôcť s oslabenou erekciou.

Skúsenosti zákazníkov

Vzhľadom na to, že Proerecta u nás nie je ešte príliš dlhý čas a najmä na Slovensku je novinkou, sú skúsenosti mužov chudobnejšie. Pomohol som si preto Českou republikou, kde je značka viac doma a muži s ňou majú o niečo širšie skúsenosti. Proerecta má šancu stať sa u nás jedným z najlepších prípravkov na erekciu a byť veľmi silnou konkurenciou známejším značkám ako je Zerex či Clavin. Má veľmi porovnateľné účinky. Navyše ako novinky ponúka produkty Proerecta Shot (nápoj namiesto tabletiek) a Proerecta Long (na dlhodobé užívanie).

Čo sa týka konkrétnych hodnotení účinkov, vyzdvihovaný je najmä účinok na viditeľne lepší nástup erekcie a jej dlhšie udržanie. Z hľadiska libida a celkového predĺženia sexuálnej výkonnosti sú už hodnotenia opatrnejšie, zachytil som dokonca aj negatívne komentáre.

Tabletky sú považované z hľadiska pomeru ceny a kvality za dobrú voľbu. Pozitívom je tiež fakt, že nežiaduce účinky sa nevyskytujú. Muži hodnotia ale účinnosť tabliet veľmi dobre len v prípade dlhodobého užívania.

Moje skúsenosti

Na začiatok som si objednal základné balenie Proerecty Klasik, aby som sa presvedčil, či naozaj stačí jedna dávka a prejaví sa to na mojej erekcii ako bolo sľubované. Balíček mi domov dorazil kuriérom po 2 dňoch a ja som mohol začať svoje testovanie.

Tabletky som užíval presne podľa pokynov výrobcu. To znamená 1 až 2 tabletky denne, hodinu pred stykom. Zdržal som sa akéhokoľvek príjmu alkoholu, obmedzil tiež mastné jedlá a zmenil životosprávu. Prvé tri dávky som užil po dvoch tabletkách pred sexom, aby sa organizmus lepšie a rýchlejšie adaptoval na látky obsiahnuté v prípravku. Zvyšok balenia som vymíňal po jednej tablete za súlož.

Vzhľadom na to, že Proerecta patrí medzi novšie prípravky, testoval som ju len raz a po dobu jedného mesiaca. Aj keď dlhšie obdobie by bolo asi viac objektívnejšie. V zásade sa moje skúsenosti príliš neodlišujú od hodnotení ostatných mužov, dokonca som mal dojem, že u mňa tabletky účinkujú o niečo lepšie.

Najlepšie mi zabral pri erekcii, kedy sa výsledky začali dostavovať už po dvoch týždňoch užívania. V ostatných oblastiach bol vplyv menej výrazný, čo je podľa mňa škoda.

 

Proerecta určite funguje, aj keď jej výsledky nemusia každému pomôcť a každého muža ohúriť. V druhom rade, svojim pomerom ceny a kvality patrí medzi tie lepšie produkty v ponuke na našom trhu, no nie je to žiadna topka. Som však spokojný s tým, že na trh prišiel ďalší nový produkt, ktorý patrí do tej serióznejšej časti.

4.6/5 - (39 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *