MerliX

24.9 €

eJoy

25.9 €

Zerex

29 €

Proerecta

22 €

Primulus

23 €

Vimax

44 €

Clavin

33.66 €

TABUĽKA HODNOTENÍ TABLETIEK

Ako dosiahnuť orgazmus u muža

Podľa väčšinového názoru je pre mužský orgazmus typické jeho rýchle a jednoduché dosiahnutie. Z vlastných skúseností však my muži vieme, že tomu nie je vždy tak. Môže za to hneď niekoľko faktorov, ako problémy s predčasnou ejakuláciou alebo nedostatočné stoporenie penisu. Platí však, že aj v prípade zdravého mechanizmu mužského penisu nie je jednoduché dosiahnuť kvalitné sexuálne uspokojenie. Vyžaduje si to aj dostatok skúseností a správnu techniku zo strany partnerky.

V tomto texte sa pozrieme na túto problematiku komplexne a to vrátane toho, ako sa prejavuje orgazmus u muža, aké problémy najčastejšie nastávajú a čo robiť, aby bol mužský orgazmus čo najkvalitnejší a najintenzívnejší.

Časté problémy s dosahovaním orgazmu u muža

Najčastejšie ide o tri kategórie, ktoré spôsobujú mužom vrásky na tvári pri dosahovaní orgazmu. Prvou z nich sú problémy s príliš dlhým časom trvania do orgazmu, druhou kategóriou zas opak, a to príliš rýchle vyvrcholenie. Poslednou kategóriou je úplná neschopnosť dosiahnuť orgazmus.

V prípade, ak muž dosiahne orgazmus do 1 či 2 minút, ide o veľmi krátky čas a tento stav sa označuje ako predčasná ejakulácia.

Na druhej strane je tu zase príliš dlhé trvanie vyvrcholenia, čo býva spôsobené napríklad problémom s libidom alebo s nekvalitnou erekciou.

Anorgazmia zase predstavuje ochorenie, pri ktorom nie je možné dosiahnuť orgazmus vôbec.

Na dosiahnutie mužského orgazmu vplýva niekoľko faktorov:

Nástup a kvalita erekcie

Ide o nevyhnutný predpoklad, ktorý je potrebný pre dosiahnutie orgazmu a práve tu vznikajú najčastejšie problémy s udržateľnosťou tvrdosti.

Nízky sexuálny apetít

Problém s dosiahnutím orgazmu nastáva aj v prípade, keď muž nemá dostatočne vysoký sexuálny apetít alebo nemá chuť na sex.

Nesprávna sexuálna stimulácia

Tento faktor nezávisí od muža, ale od sexuálnej partnerky, keďže na vyvrcholenie je potrebné aj správne sexuálne dráždenie.

Predčasná alebo neskorá ejakulácia 

Kvalitný orgazmus by nemal byť dosiahnutý ani príliš skoro, ale nemalo by to trvať ani nekonečne dlho.

Príčiny problémov s mužským orgazmom

Vyššie popísané problémy a faktory majú zásadný vplyv nielen na dosiahnutie orgazmu, ale celkovo na sexuálny život. Ide o výsledok dlhodobo neriešeného stavu a problémov, ktoré nevznikajú bez príčiny. Toto sú najčastejšie dôvody, ktoré súvisia s problémami pri dosiahnutí mužského orgazmu:

Životný štýl a životospráva

Nezdravá životospráva, zlé stravovanie, nadmerné užívanie alkoholu, fajčenie – to všetko vplýva na nekvalitnú erekciu, nízke libido, či vôbec schopnosť dosiahnuť erekciu. Ovplyvňuje ju aj zdravotný stav, no práve v oblasti erekcie sa tieto príčiny prejavia najviditeľnejšie.

Psychické problémy

Stres, depresia či iné problémy súvisiace s psychikou vedia veľmi nepriaznivo zasiahnuť do sexuálneho života mužov. Najväčšie problémy sexuálneho charakteru majú pracovne vyťažení muži, ktorí musia zvládať aj psychický tlak v práci, doma alebo od svojho okolia.

Nekvalitný sex

Ide o najčastejšiu príčinu, ktorá zahŕňa veľmi široké spektrum problémov. Mám na mysli napríklad rutinu v sexuálnom vzťahu, nedostatok fantázie či nesprávnu techniku zo strany ženy. Dôležité však je, aby aj muž poznal sám seba a vedel partnerke ukázať, čo ho najviac vzrušuje.

Fyziologické príčiny a ochorenia

Problémy v tejto oblasti môže spôsobiť zväčšená prostata, ktorá sa týka najmä mužov v strednom veku. Za predčasnou ejakuláciou môžu byť problémy s dĺžkou uzdičky alebo jej tvarom. Niektoré ochorenia pohlavného systému sa taktiež dokážu negatívne podpísať na sexuálnom výkone.

Metódy a možnosti, ako zlepšiť dosiahnutie orgazmu u muža

Existuje niekoľko možností, ktoré dokážu aplikovaním v praxi dosiahnuť kvalitnejší sexuálny zážitok u muža. Treba sa zamerať na celý sexuálny život komplexne a nezameriavať sa len na orgazmus. Ide o výsledok viacerých faktorov. Medzi možnosti zlepšenia mužského orgazmu patria.

Zlepšenie životného štýlu a životosprávy

Na začiatku sa zamerajte na zlepšenie stravovania, obmedzenie zlozvykov typu alkohol alebo fajčenie. Zaraďte viac pohybu, pre mužov je najlepšie silové cvičenie, ktoré prispieva k prirodzenému zvýšeniu testosterónu v tele.

Riešenie možných fyziologických problémov

Ak máte problém s uzdičkou, nejaké zápalové či infekčné ochorenie týkajúce sa pohlavnej sústavy alebo zväčšenú prostatu, jedinou možnosťou je chirurgické odstránenie. Častokrát sa to nezaobíde bez lekárskeho vyšetrenia a liečby, preto by ste sa tomu nemali vyhýbať a vyšetrenie odďaľovať.

Viac oddychu

Viac oddychu a menej stresu robí hotové zázraky. Obmedzte nadčasy v práci, lepšie si organizujte a plánujte čas, neriešte prácu doma a dostanete sa tak spod bežného každodenného tlaku. Pridajte k tomu viac oddychu a spánku a vaše libido vám poďakuje.

Zlepšenie techniky

Tento aspekt už nie je celkom o vás, ale o vašej partnerke, ktorá by mala naberať nové skúsenosti a práve vďaka nim dopriať chlapovi lepšie vyvrcholenie. Nie všetko je samozrejme len o zmenách, dôležitá je aj správna technika, ktorá sa týka predohry, ale aj samotnej sexuálnej stimulácie.

Zmeny v rutine

Rutina vo vzťahu aj v sexe zabíja fantáziu a túžbu partnerov zažívať niečo nové. Muži tak majú problémy s dosiahnutím orgazmu, prípadne ak ho aj dosiahnu, sú s tým spojené komplikácie. Vyskúšajte napríklad erotické hračky.

Moje osobné skúsenosti

Od všeobecných rád by som prešiel k zopár individuálnym príkladom z vlastného života. Kvalita sexuálneho života a dosiahnutie intenzívneho orgazmu sú len odrazom konkrétnych zmien. Predstavím vám tie, ktoré mne pomohli najviac.

Väčšie zapojenie partnerky

Nepodceňujte miesto vašej partnerky v posteli a ukážte jej, čo sa vám páči. Smerujte, navigujte ju a uvidíte, že rozdiel bude citeľný. Tak ako muži nevedia čítať ženské myšlienky, o nič iné to nie je ani naopak.

Nové polohy

Oživte váš sex novými sexuálnymi polohami, ktoré prinesú do vašej spálne druhý dych. Hovorím z vlastnej skúsenosti, kedy mi dobrou inšpiráciou bola nielen Kamasútra. Existujú aj ďalšie podobné knihy o „umení milovania“. Experimentujte, skúšajte, pretože len tak zistíte, čo vám najviac vyhovuje.

Častejší sex

Častejší sexuálny kontakt zlepšuje prax a techniku. V kombinácii s novými polohami, experimentovaním, pravidelným „tréningom“ a lepším zapájaním partnerky je to asi najlepšia možná rada. Sexujte tak často, ako sa len dá.

Vzájomná masáž

V poslednej dobe sú populárne rôzne druhy masáží, či už ide o masáž penisu alebo tantra masáž. Môže sa to zdať ako zbytočnosť, no pre intenzívnejší orgazmus muža je to skvelá vec. Osobne odporúčam vzájomnú masáž, aby sa nezabudlo aj na ženu.

Erotické hračky

Mnoho mužov má problém so sexuálnymi pomôckami a myslia si, že patria len do zásuviek žien. Ide však o omyl, pretože existujú rôzne druhy masturbátorov či iných podobných pomôcok. Nepoužívajte ich ale sám, zapojte partnerku, nech sa s vami zabaví aj ona.

Tabletky na libido, ktoré odporúčam

Pravdepodobne je váš názor skeptický voči nejakým tabletkám na erekciu a libido. Predsa vám nemôžu pomôcť dosiahnuť lepší orgazmus, no netreba podceňovať ich podpornú funkciu. Je to najmä vďaka tomu, že sú založené na prírodných výťažkoch, afrodiziakách a majú overené účinky.

V tabletkách sa nachádza množstvo extraktov a výťažkov rastlín pôsobiacich na libido či prekrvenie pohlavného systému, čo zlepšuje sexuálny apetít a povzbudzuje vzrušivosť u muža.

Bežnou súčasťou výživových doplnkov sú napríklad byliny ako Maca alebo kotvičník zemný, ktoré majú pozitívne účinky na libido. Niektoré z nich sú doplnené aj o aminokyseliny, napríklad L-Arginín či L-Citrulín, ktoré napomáhajú zlepšeniu prekrvenia penisu. To zlepšuje stoporenie, čo efektívne pôsobí pri problémoch s nekvalitnou erekciou.

Osobne na tomto type výživových doplnkov oceňujem tieto výhody:

Môžem si ich kúpiť bez predpisu či lekárskeho vyšetrenia, keďže sú vo forme voľne dostupných výživových doplnkov.

Dôležitým plusom je tiež jednoduché dávkovanie a bezpečné dlhodobé užívanie aj niekoľko mesiacov, čo zefektívňuje účinok.

V závislosti od zloženia týchto výrobkov sa dá očakávať široké rozpätie účinkov v sexuálnej oblasti.

Prípravky pôsobia na celkový sexuálny život a zvyšujú jeho kvalitu komplexne. Mne najviac vyhovuje vplyv na libido a kvalitu erekcie, čo určite ocení nejeden muž.

Tabletky, ktoré som vyskúšal a moje skúsenosti s nimi

Netvrdím, že nejaké výživové doplnky spôsobia zázraky vo vašom sexuálnom živote a zvýšia vám kvalitu orgazmu. U mňa sa však tieto podporné tabletky osvedčili a môžem s čistým svedomím povedať, že som zaregistroval viditeľné zmeny a rozdiely pri zlepšení erekcie.

Náš trh je bohatý na rôzne značky, či už s produktmi lepšej alebo nulovej kvality. Aj preto som sa rozhodol vám priložiť rebríček výživových doplnkov, ktoré som otestoval sám na sebe a má zmysel ich skúsiť. Nájdete ho pod článkom. TOP produktom v tejto kategórii bol pre mňa MerliX Perfektum.

4.5/5 - (41 hlasov)

Produkt

Účinky

Moje hodnotenie

Objednať

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

5/5

Recenzia MerliXu

Perfektum
24.9 €
Senior
29.9 €
víťaz testovania

Objednať MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4,5/5

Recenzia eJoy

25.9 €

Objednať eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

4/5

Recenzia Zerexu

29 €

Objednať Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3,5/5

Recenzia Proerecty

22 €

Objednať Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšenie libida
 • Zníženie únavy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predčasná ejakulácia

3/5

Recenzia Primulusu

23 €

Objednať Primulus

Andrimax

Andrimax zväčšenie penisu prírodné tabletky
 • Zväčšenie penisu
 • Zvýšenie libida
 • Zlepšenie erekcie
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Andrimaxu

52 €

Objednať Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Vimaxu

44 €

Objednať Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia Clavinu

33.66 €

Objednať Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekcie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Predčasná ejakulácia
 • Liečba prostaty

3/5

Recenzia E-reX 24

31.99 €

Objednať E-reX 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anonym píše:

Dobry den, prosim vas pomahaju niektore z tych liekov aj pri samovolnej ejakulacii? da sa to povazovat za predcasnu? viete mi poradit, co by mi na to mohlo pomoct? Dakujem.